'Standard greep alsnog naast twee toptransfers'

door
'Standard greep alsnog naast twee toptransfers'

Net als RSC Anderlecht kende Standard geen leuke laatste transferdag. De Rouches hoopten meerdere aanwinsten voor te stellen, maar dat plan liep faliekant af. La Dernière Heure weet dat Standard op de laatste dag nog een spits probeerde aan te trekken.


Standard wist Nicolas Raskin (Rangers FC) en Selim Amallah (Valladolid) nog van de hand te doen en dat vulde de kassa met een viertal miljoen euro. Daar deden ze goede zaken, aangezien de twee spelers in de zomer einde contract waren. Aan ingaande zijde wist Standard voor het eerste team Ibe Hautekiet aan te trekken. Hij kwam over van Club NXT.

GEEN SUCCES

Ronny Deila had ook nog graag aanvallende versterking gezien, maar dat gebeurde niet. De Luikenaars gingen volgens LDH wel nog volop hun kans. Ze polsten onder meer bij FC Basel naar Kaly Sene, die voor FC Basel uitkwam. De spits, vorige zomer nog genoemd bij RSC Anderlecht, komt daar dit seizoen amper aan de bak. Standard deed een bod, maar dat werd geweigerd. Komende zomer kunnen ze hem gratis overnemen, want hij is einde contract bij de Zwitsers.

Dé prioriteit was echter Aiyegun Tosin. De 24-jarige aanvaller speelt voor FC Zürich en wist daar tot op heden acht keer de weg naar de netten te vinden. Standard probeerde hem naar de Vurige Stede te halen, maar ook dat plan viel in duigen. De aanvaller ligt nog tot medio 2024 onder contract en de Rouches hadden duidelijk niet genoeg middelen om hem weg te halen bij de Zwitserse club. 

LEES OOK: Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Gaat Standard een Europees ticket bemachtigen?

Meest recent

Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

4
4
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

57
57
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

88
88
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

135
135
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

278
278
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

73
73
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

240
240
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

225
225
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

401
401
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

122
122
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

387
387
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

100
100
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

59
59
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

226
226
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

60
60
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

161
161
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

190
190
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

94
94
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

337
337
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

568
568
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

105
105
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

34
34
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

539
539
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

132
132
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

306
306

Meer sportnieuws