'Anderlecht vangt bot bij Nederlander en gaat voor ervaren spits'

door
'Anderlecht vangt bot bij Nederlander en gaat voor ervaren spits'

Het wordt een zeer prangend slot van de mercato voor Anderlecht, dat nog wanhopig op zoek is naar enkele versterkingen. Vooral een spits en een linksachter staan zeer hoog op het verlanglijstje van Paars-Wit, maar de zoektocht verloopt bijzonder moeizaam. In de voorbije uren grepen ze al naast Harry Toffolo, Toluwalase Emmanuel Arokodare en Amine Salama, maar Jesper Fredberg geeft niet op.


De CEO Sports blijft de nodige targets voor beide posities polsen, maar voorlopig zonder weinig succes. Het Nieuwsblad weet dat nu ook de naam van Daley Sinkgraven als mogelijke linksachter geschrapt mag worden. De 27-jarige Nederlander werd eerder in de mercato aangeboden bij Anderlecht, dat toen echter nog volop inzette in Toffolo.

Anderlecht bedankte daarom, maar door het afspringen van de komst van Toffolo informeerde het alsnog naar Sinkgraven. De ex-speler van Ajax heeft echter geen zin meer om Bayer Leverkusen nog te verlaten, ondanks dat hij er amper aan de bak komt en hij komende zomer einde contract is.

SLIMANI
Daarnaast duikt ook weer een nieuwe mogelijke spits op. Santi Aouna van Foot Mercato meldt namelijk dat Anderlecht zowaar werk zou maken van de komst van Islam Slimani. De Algerijn is inmiddels al 34 en was de voorbije maanden aan de slag bij Stade Brest, waar hij niet verder raakte dan twee goals en drie assists in achttien wedstrijden. In het verleden speelde hij ook nog voor Sporting Lissabon, Leicester City, Newcastle United, Fenerbahçe, AS Monaco en Olympique Lyon.


JOUW MENING TELT:
Zou Slimani een goede spits zijn voor Anderlecht?

Meest recent

'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

61
61
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

31
31
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

508
508
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

401
401
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

340
340
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1205
1205
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

363
363
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

447
447
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

381
381
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

181
181
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

125
125
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

119
119
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

177
177
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

71
71
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

530
530
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

163
163
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

380
380
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

62
62
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

88
88
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

562
562
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

115
115
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

132
132
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

765
765
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

243
243
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

374
374

Meer sportnieuws