Verheyen: "Enige trainerswissel die 100% geslaagd is"

door
Verheyen:

Cercle Brugge lijkt een ware transformatie te zijn ondergaan en heeft dat te danken aan hun nieuwe coach Miron Muslic. De Bosnische Oostenrijker nam het roer over van Dominik Thalhammer en ligt mee aan de basis van het succes van 'de Vereniging'. 


Cercle bezet voorlopig de achtste plaats in het klassement en wist vorig weekend nog in de toegevoegde tijd te winnen van KAA Gent. De manschappen van coach Muslic lijken herboren en moeten verlopig niet meer vrezen voor degradatie, want sinds de komst van de nieuwe trainer pakten ze maar liefst 25 op 42. "Van alle trainerswissels is hij de enige die 100 procent geslaagd is", aldus Gert Verheyen bij Extra Time. "Steven Defour bij KV Mechelen zorgt ook wel voor wat beterschap, maar bij Cercle is het spectaculair."

"Bovendien houdt het aan, want je ziet vaak bij een trainerswissel dat er even een opleving is van vijf of zes matchen, maar dat het daarna opnieuw verwatert. Dat is niet bij Cercle het geval." Muslic straalt vertrouwen uit en dat lijkt een invloed te hebben gehad op zijn spelers, als is de strijd verre van gestreden. Volgens Francky Dury zijn januari en februari echter wel de belangrijkste maanden in de strijd om degradatie. 

VREES VOOR EUPEN
"Als je wint in januari en februari, dan redt je je als club. Dat zie ik nu gebeuren bij KV Kortrijk en Zulte Waregem, die pakken nu punten. Seraing en KV Oostende krijgen het volgens mij sowieso moeilijk, maar ik vrees ook voor Eupen, dat niet meer wint." Zaterdag krijgt Cercle bezoek van Standard, de zesde in de stand. 

LEES OOK: ‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Ben jij het eens met Verheyen?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

0
0
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

48
48
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

98
98
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

31
31
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

679
679
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

81
81
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

207
207
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

254
254
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

120
120
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

191
191
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

71
71
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

69
69
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

412
412
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

74
74
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

39
39
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

255
255
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

155
155
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

134
134
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

419
419
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

570
570
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

47
47
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

364
364
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

118
118
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1191
1191
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

70
70

Meer sportnieuws