Verheyen: "Enige trainerswissel die 100% geslaagd is"

door
Verheyen:

Cercle Brugge lijkt een ware transformatie te zijn ondergaan en heeft dat te danken aan hun nieuwe coach Miron Muslic. De Bosnische Oostenrijker nam het roer over van Dominik Thalhammer en ligt mee aan de basis van het succes van 'de Vereniging'. 


Cercle bezet voorlopig de achtste plaats in het klassement en wist vorig weekend nog in de toegevoegde tijd te winnen van KAA Gent. De manschappen van coach Muslic lijken herboren en moeten verlopig niet meer vrezen voor degradatie, want sinds de komst van de nieuwe trainer pakten ze maar liefst 25 op 42. "Van alle trainerswissels is hij de enige die 100 procent geslaagd is", aldus Gert Verheyen bij Extra Time. "Steven Defour bij KV Mechelen zorgt ook wel voor wat beterschap, maar bij Cercle is het spectaculair."

"Bovendien houdt het aan, want je ziet vaak bij een trainerswissel dat er even een opleving is van vijf of zes matchen, maar dat het daarna opnieuw verwatert. Dat is niet bij Cercle het geval." Muslic straalt vertrouwen uit en dat lijkt een invloed te hebben gehad op zijn spelers, als is de strijd verre van gestreden. Volgens Francky Dury zijn januari en februari echter wel de belangrijkste maanden in de strijd om degradatie. 

VREES VOOR EUPEN
"Als je wint in januari en februari, dan redt je je als club. Dat zie ik nu gebeuren bij KV Kortrijk en Zulte Waregem, die pakken nu punten. Seraing en KV Oostende krijgen het volgens mij sowieso moeilijk, maar ik vrees ook voor Eupen, dat niet meer wint." Zaterdag krijgt Cercle bezoek van Standard, de zesde in de stand. 

LEES OOK: Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Ben jij het eens met Verheyen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

401
401
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

41
41
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

7
7
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

33
33
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

37
37
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

60
60
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

340
340
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

193
193
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

107
107
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

89
89
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

348
348
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

469
469
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

304
304
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

124
124
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

93
93
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

77
77
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

138
138
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

29
29
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1296
1296
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

77
77
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

185
185
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

317
317
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

48
48
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

77
77
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

195
195

Meer sportnieuws