'PSG biedt miljoenen voor Belgische aanwinst'

137 stemmen
'PSG biedt miljoenen voor Belgische aanwinst'

In de sloturen van de winterse transferperiode komen ook een aantal Belgen in aanmerking voor een last-minute clubwissel. Thorgan Hazard lijkt bijvoorbeeld op weg naar PSV, terwijl ook rond Dodi Lukebakio één en ander beweegt. Daarnaast zou Paris Saint-Germain zijn zinnen hebben gezet op een Belgische belofte-international.


Zo geraakte maandag bekend dat de Franse kampioen aan de komst van Johan Bakayoko denkt. De 19-jarige flankaanvaller staat momenteel onder contract bij PSV. Daar liet hij bij momenten al veelbelovende flitsen zien, zowel bij de eerste ploeg als bij de Eindhovense beloften. PSG geraakte dan ook onder de indruk en zou in Bakayoko een goede aanwinst voor de langere termijn zien.

Naar verluidt deden de Parijzenaars zelfs al een bod op de winger, maar dat werd geweigerd door de Nederlanders. Inmiddels raken steeds meer details over het dossier bekend. Volgens de Franse journalist Hadrien Grenier boden de Parijzenaars zo'n 5 miljoen euro, aangevuld met nog eens 5 miljoen euro aan bonussen en variabelen. PSV zou echter zo'n 15 miljoen euro verlangen voor de jonge Belg.

MAKELAARSSPELLETJES
Daarnaast eisten de Eindhovenaren naar verluidt ook dat PSG de terugkoopoptie op Xavi Simons zouden laten vallen, maar dat lijken de Fransen niet te zien zitten. En volgens de Waalse transferwatcher Sacha Tavolieri is de deal momenteel zelfs volledig afgebroken wegens allerlei 'makelaarsspelletjes'. Het heeft er dus alle schijn van dat Bakayoko nog een tijdje moet wachten om zijn droomtransfer.

LEES OOK: 'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

Als jonge speler is Bakayoko beter af bij PSV ...

Meest recent

San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

17
17
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

40
40
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

77
77
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

303
303
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

272
272
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

470
470
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

154
154
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

30
30
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

256
256
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

93
93
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

69
69
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

52
52
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

406
406
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

211
211
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

255
255
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

124
124
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

165
165
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

447
447
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

295
295
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

263
263
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

230
230
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

312
312
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

245
245
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

100
100
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

59
59

Meer sportnieuws