'PSG biedt miljoenen voor Belgische aanwinst'

door
'PSG biedt miljoenen voor Belgische aanwinst'

In de sloturen van de winterse transferperiode komen ook een aantal Belgen in aanmerking voor een last-minute clubwissel. Thorgan Hazard lijkt bijvoorbeeld op weg naar PSV, terwijl ook rond Dodi Lukebakio één en ander beweegt. Daarnaast zou Paris Saint-Germain zijn zinnen hebben gezet op een Belgische belofte-international.


Zo geraakte maandag bekend dat de Franse kampioen aan de komst van Johan Bakayoko denkt. De 19-jarige flankaanvaller staat momenteel onder contract bij PSV. Daar liet hij bij momenten al veelbelovende flitsen zien, zowel bij de eerste ploeg als bij de Eindhovense beloften. PSG geraakte dan ook onder de indruk en zou in Bakayoko een goede aanwinst voor de langere termijn zien.

Naar verluidt deden de Parijzenaars zelfs al een bod op de winger, maar dat werd geweigerd door de Nederlanders. Inmiddels raken steeds meer details over het dossier bekend. Volgens de Franse journalist Hadrien Grenier boden de Parijzenaars zo'n 5 miljoen euro, aangevuld met nog eens 5 miljoen euro aan bonussen en variabelen. PSV zou echter zo'n 15 miljoen euro verlangen voor de jonge Belg.

MAKELAARSSPELLETJES
Daarnaast eisten de Eindhovenaren naar verluidt ook dat PSG de terugkoopoptie op Xavi Simons zouden laten vallen, maar dat lijken de Fransen niet te zien zitten. En volgens de Waalse transferwatcher Sacha Tavolieri is de deal momenteel zelfs volledig afgebroken wegens allerlei 'makelaarsspelletjes'. Het heeft er dus alle schijn van dat Bakayoko nog een tijdje moet wachten om zijn droomtransfer.

LEES OOK: 'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Als jonge speler is Bakayoko beter af bij PSV ...

Meest recent

Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

20
20
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

81
81
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

42
42
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

44
44
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

209
209
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

51
51
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

83
83
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

96
96
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

248
248
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

266
266
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

108
108
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

116
116
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

107
107
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

408
408
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

447
447
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

131
131
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

407
407
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

499
499
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

298
298
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

117
117
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

86
86
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

68
68
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

163
163
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

268
268
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

340
340

Meer sportnieuws