Anderlecht heeft eerste deadline transfer afgerond

door
Anderlecht heeft eerste deadline transfer afgerond

Bij RSC Anderlecht maakt men zich op voor een geanimeerde laatste dag van de winterse transferperiode. De recordkampioen wil zich voor het sluiten van de mercato immers nog verzekeren van versterking op meerdere posities. En ook aan uitgaande zijde zal er nog één en ander bewegen.


Sportieve baas Jesper Fredberg heeft nog tot middernacht om een nieuwe spits te vinden, op dit dossier zal hij meeste afgerekend worden. De Deen volgt daarvoor verschillende pistes, maar de tijd dringt. Ondertussen lijkt RSCA dicht bij een nieuwe linksback te staan. Als alles goed verloopt wordt Harry Toffolo weldra aangekondigd bij Paars-Wit. De 27-jarige Engelsman, die overkomt van Nottingham Forrest, zou maandag al zijn medische en fysieke proeven hebben afgerond.

Maar de eerstvolgende transfer lijkt een uitgaande te gaan worden. Zo is er eindelijk een oplossing gevonden voor Sebastiano Esposito. De Italiaanse spits wou al een tijdje vertrekken bij Paars-Wit en gaat nu terug in eigen land aan de slag. Tweedeklasser SSC Bari gaat zijn huurbeurt immers overnemen. Verschillende bronnen, waaronder transferwatcher Nicolo Schira, bevestigen dat de papieren inmiddels getekend zijn. Het is enkel nog wachten op een officiële bevestiging.

UPDATE 10u36: Done Deal
Het vroegtijdige vertrek van Esposito is nu ook officieel een feit. Anderlecht bevestigt via de clubkanalen dat alle partijen tot een overeenkomst zijn gekomen. "RSCA en Inter hebben een akkoord bereikt over de stopzetting van de huurdeal van Sebastiano Esposito. De Italiaanse spits zal het seizoen op huurbasis afwerken bij SCC Bari in de Serie B", klinkt het in de officiële mededeling.

LEES OOK: ‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Anderlecht heeft Esposito te snel laten vallen ...

Meest recent

Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

69
69
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

111
111
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

160
160
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

45
45
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

330
330
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

225
225
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

64
64
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

50
50
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

134
134
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

501
501
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

257
257
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

57
57
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

85
85
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

56
56
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

34
34
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

410
410
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

335
335
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

131
131
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

206
206
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

133
133
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

78
78
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

110
110
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

209
209
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

463
463

Meer sportnieuws