'Anderlecht zet alles op spits: twee nieuwe namen'

1735
'Anderlecht zet alles op spits: twee nieuwe namen'

Dinsdag om middernacht sluit de winterse transferperiode genadeloos zijn deuren en ook bij een aantal Belgische ploegen belooft het nog een drukke Deadline Day te worden. Niet in het minst bij RSC Anderlecht. Daar zal CEO Sports Jesper Fredberg alle zeilen moeten bijzetten in de zoektocht naar een nieuwe spits.


RSCA beleefde al een vrij drukke mercato tot dusver. De Brusselaars namen, al dan niet noodgedwongen, afscheid van Fabio Silva (PSV), Anouar Aït El Hadj (KRC Genk) en Julien Duranville (Borussia Dortmund). Voor het sluiten van de transferperiode komen daar normaal gezien ook Wesley Hoedt en Sebastiano Esposito bij. Die eerste lijkt goed op weg naar de Engelse tweedeklasser Watford FC, de huurbeurt van Esposito (en dus ook diens salaris) worden overgezet naar het Italiaanse Bari.

Aan inkomende zijde staat de teller voorlopig op één aanwinst: Anders Dreyer, die voor de nodige miljoenen overkwam van FC Midtjylland. Daarnaast lijkt RSCA ook zijn nieuwe linksachter beet te hebben. De 27-jarige Engelsman Harry Toffolo legde maandag als zijn medische en fysieke proeven af. Indien die testen geen problemen aan het licht brengen, wordt hij dinsdag in de loop van de dag officieel aangekondigd bij de recordkampioen.

ALLES OP DE SPITS
Maar daarmee zit het werk van Fredberg er allerminst op. Hoewel ook een centrale verdediger nog welgekomen is, zijn de pijlen vooral op een nieuwe spits gericht. De jonge Serviër Petar Ratkov leek het witte konijn van Fredberg te gaan worden, maar zijn transfer dreigt gekaapt te gaan worden door Parma. Volgens La Dernière Heure is Sergio Cordova als alternatief in beeld. De Venezolaanse international ligt momenteel vast bij het Duitse Augsburg, dat hem tot eind vorige maand verhuurde aan Real Salt Lake. Bij SudPresse laat men dat weer de naam van de Griekse stormram Georgios Giakoumakis (Celtic) vallen. Afwachten dus wie het uiteindelijk zal worden, de bal ligt in het kamp van Fredberg.

LEES OOK: Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

Fredberg heeft te lang getalmd voor een nieuwe spits ...

Meest recent

Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

1
1
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

6
6
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

26
26
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

50
50
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

73
73
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

170
170
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

189
189
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

97
97
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

107
107
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

188
188
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

149
149
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

232
232
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

288
288
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

189
189
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

221
221
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

101
101
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

84
84
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

237
237
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

48
48
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

130
130
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

232
232
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

910
910
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

106
106
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

179
179
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

208
208

Meer sportnieuws