'Anderlecht zet alles op spits: twee nieuwe namen'

door
'Anderlecht zet alles op spits: twee nieuwe namen'

Dinsdag om middernacht sluit de winterse transferperiode genadeloos zijn deuren en ook bij een aantal Belgische ploegen belooft het nog een drukke Deadline Day te worden. Niet in het minst bij RSC Anderlecht. Daar zal CEO Sports Jesper Fredberg alle zeilen moeten bijzetten in de zoektocht naar een nieuwe spits.


RSCA beleefde al een vrij drukke mercato tot dusver. De Brusselaars namen, al dan niet noodgedwongen, afscheid van Fabio Silva (PSV), Anouar Aït El Hadj (KRC Genk) en Julien Duranville (Borussia Dortmund). Voor het sluiten van de transferperiode komen daar normaal gezien ook Wesley Hoedt en Sebastiano Esposito bij. Die eerste lijkt goed op weg naar de Engelse tweedeklasser Watford FC, de huurbeurt van Esposito (en dus ook diens salaris) worden overgezet naar het Italiaanse Bari.

Aan inkomende zijde staat de teller voorlopig op één aanwinst: Anders Dreyer, die voor de nodige miljoenen overkwam van FC Midtjylland. Daarnaast lijkt RSCA ook zijn nieuwe linksachter beet te hebben. De 27-jarige Engelsman Harry Toffolo legde maandag als zijn medische en fysieke proeven af. Indien die testen geen problemen aan het licht brengen, wordt hij dinsdag in de loop van de dag officieel aangekondigd bij de recordkampioen.

ALLES OP DE SPITS
Maar daarmee zit het werk van Fredberg er allerminst op. Hoewel ook een centrale verdediger nog welgekomen is, zijn de pijlen vooral op een nieuwe spits gericht. De jonge Serviër Petar Ratkov leek het witte konijn van Fredberg te gaan worden, maar zijn transfer dreigt gekaapt te gaan worden door Parma. Volgens La Dernière Heure is Sergio Cordova als alternatief in beeld. De Venezolaanse international ligt momenteel vast bij het Duitse Augsburg, dat hem tot eind vorige maand verhuurde aan Real Salt Lake. Bij SudPresse laat men dat weer de naam van de Griekse stormram Georgios Giakoumakis (Celtic) vallen. Afwachten dus wie het uiteindelijk zal worden, de bal ligt in het kamp van Fredberg.

LEES OOK: Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

Fredberg heeft te lang getalmd voor een nieuwe spits ...

Meest recent

Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

5
5
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

16
16
Kompany verovert Europa: "Heb een hoge dunk van hem"

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

34
34
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

17
17
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

127
127
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

205
205
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

162
162
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

169
169
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

336
336
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

54
54
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

187
187
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

161
161
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

139
139
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

377
377
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

740
740
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

104
104
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

32
32
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

84
84
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

56
56
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

53
53
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

50
50
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

63
63
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

188
188
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

327
327
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

136
136

Meer sportnieuws