'Parker krijgt opvallende opdracht van Club-bestuur'

door
'Parker krijgt opvallende opdracht van Club-bestuur'

Behoudens last-minute wendingen, zal Club Brugge de winterse transferperiode afsluiten zonder grote inkomende transfers. Dat was afgelopen zomer helemaal anders. De regerende landskampioen liet de miljoenen toen lustig rollen, maar niet alle aanwinsten blijken een succes.


Om mee te kunnen strijden op meerdere fronten, lanceerde Blauw-Zwart in de zomermercato een zwaar transferoffensief. Club sloeg zelfs het nationale record aan diggelen: zo werd een slordige 16 miljoen euro neergeteld om Roman Yaremchuk over te nemen van SL Benfica. Maar de Oekraïense topaanwinst kon zijn enorme prijskaartje in de eerste maanden van het seizoen allerminst rechtvaardigen. Desondanks kreeg hij in de voorbije weken volop de kans van nieuwe coach Scott Parker.

Volgens analist Gert Verheyen was dat echter een opdracht van het Brugse bestuur. "Het is overduidelijk geweest: Parker kwam en Yaremchuk moest weer spelen. Dat lag er vingerdik op", klonk het maandagavond bij Extra Time. "Je vertelt mij niet dat er aan tafel niet gezegd is: hij heeft 16 miljoen euro gekocht, hij zou beter spelen."

JUTGLA
Maar ook onder Parker kon Yaremchuk tot dusver aan de vereisten voldoen. Afgelopen weekend kreeg Ferran Jutgla dan ook opnieuw de voorkeur in de basisploeg. De Spanjaard viel weliswaar uit, maar liet een veel gretigere en dreigendere indruk achter. Verheyen meent echter dat de, al dan niet gedwongen, kansen van Yaremchuk hem ook dwars liggen. "Iemand als Jutgla voelt dat ook. Hem ben je dan ook kwijt en op den duur heb je nog weinig jongens die vertrouwen hebben."

LEES OOK: Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Denkt u dat Yaremchuk alsnog zijn draai zal vinden?

Meest recent

Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

7
7
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

37
37
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

65
65
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

120
120
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

211
211
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

274
274
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

103
103
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

85
85
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

181
181
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

549
549
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

206
206
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

751
751
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

199
199
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

131
131
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

163
163
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

245
245
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

670
670
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

71
71
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

385
385
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

332
332
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

187
187
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

441
441
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

206
206
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

75
75
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56

Meer sportnieuws