'Parker krijgt opvallende opdracht van Club-bestuur'

door
'Parker krijgt opvallende opdracht van Club-bestuur'

Behoudens last-minute wendingen, zal Club Brugge de winterse transferperiode afsluiten zonder grote inkomende transfers. Dat was afgelopen zomer helemaal anders. De regerende landskampioen liet de miljoenen toen lustig rollen, maar niet alle aanwinsten blijken een succes.


Om mee te kunnen strijden op meerdere fronten, lanceerde Blauw-Zwart in de zomermercato een zwaar transferoffensief. Club sloeg zelfs het nationale record aan diggelen: zo werd een slordige 16 miljoen euro neergeteld om Roman Yaremchuk over te nemen van SL Benfica. Maar de Oekraïense topaanwinst kon zijn enorme prijskaartje in de eerste maanden van het seizoen allerminst rechtvaardigen. Desondanks kreeg hij in de voorbije weken volop de kans van nieuwe coach Scott Parker.

Volgens analist Gert Verheyen was dat echter een opdracht van het Brugse bestuur. "Het is overduidelijk geweest: Parker kwam en Yaremchuk moest weer spelen. Dat lag er vingerdik op", klonk het maandagavond bij Extra Time. "Je vertelt mij niet dat er aan tafel niet gezegd is: hij heeft 16 miljoen euro gekocht, hij zou beter spelen."

JUTGLA
Maar ook onder Parker kon Yaremchuk tot dusver aan de vereisten voldoen. Afgelopen weekend kreeg Ferran Jutgla dan ook opnieuw de voorkeur in de basisploeg. De Spanjaard viel weliswaar uit, maar liet een veel gretigere en dreigendere indruk achter. Verheyen meent echter dat de, al dan niet gedwongen, kansen van Yaremchuk hem ook dwars liggen. "Iemand als Jutgla voelt dat ook. Hem ben je dan ook kwijt en op den duur heb je nog weinig jongens die vertrouwen hebben."

LEES OOK: Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Denkt u dat Yaremchuk alsnog zijn draai zal vinden?

Meest recent

Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

0
0
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

24
24
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

73
73
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

40
40
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

30
30
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

236
236
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

164
164
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

226
226
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

370
370
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

235
235
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

48
48
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

71
71
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

97
97
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

174
174
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

59
59
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

220
220
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

384
384
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

316
316
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

161
161
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

96
96
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

704
704
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

122
122
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

146
146
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

196
196
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

325
325

Meer sportnieuws