'Standard pusht voor twee extra aanwinsten'

493 stemmen
'Standard pusht voor twee extra aanwinsten'

Bij Standard is het traditiegetrouw behoorlijk druk op transferdeadline day en dat lijkt ook deze winter het geval te worden. Zo staan de Rouches op punt om afscheid te nemen van Nicolas Raskin en Selim Amallah. Daarnaast is er ook extra versterking op weg naar Sclessin.


Raskin en Amallah vonden geen akkoord over een verlenging van hun contract en vertoeven sindsdien in de B-kern. Raskin is nu echter goed op weg naar Glasgow Rangers. De transfer lijkt zo goed als rond, dinsdag zou de officiële aankondiging volgen. Naar verluidt vangen de Luikenaars een slordige 2 miljoen euro, aangevuld met een flink percentage op de mogelijke doorverkoopsom.

Amallah werd dan weer aan Real Valladolid gelinkt, maar volgens La Dernière Heure is het Hertha Berlijn dat momenteel doordrukt voor de Marokkaanse WK-ganger. In Berlijn zou de middenvelder alvast een pak meer kunnen verdienen. Bovendien komt de Duitse club mogelijk in handen van '777 Partners', dat momenteel ook de hoofdeigenaar van Standard is, wat mogelijk een invloed kan hebben op de onderhandelingen.

VERDEDIGER + AANVALLER
Standard wil zelf echter ook versterking halen. Met Ibe Hautekiet, aanvoerder bij de beloften van Club Brugge, is alvast een extra verdediger op komst. Al zou hij in eerste instantie nog matchritme opdoen bij SL16 in de Challenger Pro League. Ook een extra spits, iemand met veel snelheid en diepgang, staat bovenaan de Luikse verlanglijst.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard moet ook zijn middenveld versterken ...

Meest recent

Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

14
14
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

112
112
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

173
173
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

735
735
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

292
292
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

107
107
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

157
157
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

581
581
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

391
391
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

239
239
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

21
21
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

95
95
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

170
170
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

50
50
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

69
69
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

56
56
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

78
78
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

80
80
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

134
134
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

444
444
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

102
102
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

161
161
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

100
100
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

558
558
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

486
486

Meer sportnieuws