'Noodscenario Genk: Engelse tweestrijd om Onuachu'

1066 stemmen
'Noodscenario Genk: Engelse tweestrijd om Onuachu'

KRC Genk heeft zijn leidersplaats zondagavond nog eens in de verf kunnen zetten, door met 4-0 te winnen van RFC Seraing. Woensdag kunnen de Limburgers nog wat verder uitlopen op de concurrenten tijdens de inhaalmatch tegen KAS Eupen. Ondertussen is het uitkijken wat er in het slot van de mercato nog gaat gebeuren in de Cegeka Arena.


Racing maakte voor aanbreken van de winterse transferperiode al duidelijk dat het zijn offensieve compartiment wou versterken. Met de komst van flankaanvaller Yira Sor en spelmaker Anouar Aït El Hadj is het daar ook in geslaagd. Daarnaast was het de bedoeling om de huidige sterkhouders aan boord te houden. Maar dat laatste blijkt plots geen evidentie meer.

Genk had laten verstaan dat er enkel een uitzondering zou worden gemaakt voor Paul Onuachu. Indien de Nigeriaan zich sportief (en financieel) kon verbeteren, zou de club meedenken aan een transfer. En dat lijkt nu ook het geval. Zo zou Southampton stevig doordrukken voor zijn komst. De hekkensluiter uit de Premier League zou van plan zijn een flink verbeterd bod uit te brengen voor het verstrijken van de transferdeadline.

PREMIER LEAGUE-TWEESTRIJD
Maar de Saints zijn blijkbaar niet de enige Engelse club met belangstelling. Volgens The Secret Scout heeft namelijk ook Everton FC, dat eveneens tegen de degradatie strijdt in Engeland, zich aan het front gemeld. Een officieel bod van de Toffee's kwam er nog niet, maar er zouden wel contacten lopen op zowel clubniveau als met de speler zijn entourage. Moest het tot een doorbraak komen, zal Genk volgens Het Laatste Nieuws nog een last-minute vervanger proberen te strikken.

LEES OOK: Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Genk moet er alles aan doen om Onuachu te houden ...

Meest recent

Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

44
44
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

64
64
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

31
31
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

240
240
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

16
16
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

87
87
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

57
57
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

741
741
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

582
582
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

199
199
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

32
32
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

351
351
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

334
334
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

416
416
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

339
339
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

393
393
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

50
50
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

182
182
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

550
550
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

246
246
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

116
116
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

349
349
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

113
113
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

453
453
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

148
148

Meer sportnieuws