'Noodscenario Genk: Engelse tweestrijd om Onuachu'

door
'Noodscenario Genk: Engelse tweestrijd om Onuachu'

KRC Genk heeft zijn leidersplaats zondagavond nog eens in de verf kunnen zetten, door met 4-0 te winnen van RFC Seraing. Woensdag kunnen de Limburgers nog wat verder uitlopen op de concurrenten tijdens de inhaalmatch tegen KAS Eupen. Ondertussen is het uitkijken wat er in het slot van de mercato nog gaat gebeuren in de Cegeka Arena.


Racing maakte voor aanbreken van de winterse transferperiode al duidelijk dat het zijn offensieve compartiment wou versterken. Met de komst van flankaanvaller Yira Sor en spelmaker Anouar Aït El Hadj is het daar ook in geslaagd. Daarnaast was het de bedoeling om de huidige sterkhouders aan boord te houden. Maar dat laatste blijkt plots geen evidentie meer.

Genk had laten verstaan dat er enkel een uitzondering zou worden gemaakt voor Paul Onuachu. Indien de Nigeriaan zich sportief (en financieel) kon verbeteren, zou de club meedenken aan een transfer. En dat lijkt nu ook het geval. Zo zou Southampton stevig doordrukken voor zijn komst. De hekkensluiter uit de Premier League zou van plan zijn een flink verbeterd bod uit te brengen voor het verstrijken van de transferdeadline.

PREMIER LEAGUE-TWEESTRIJD
Maar de Saints zijn blijkbaar niet de enige Engelse club met belangstelling. Volgens The Secret Scout heeft namelijk ook Everton FC, dat eveneens tegen de degradatie strijdt in Engeland, zich aan het front gemeld. Een officieel bod van de Toffee's kwam er nog niet, maar er zouden wel contacten lopen op zowel clubniveau als met de speler zijn entourage. Moest het tot een doorbraak komen, zal Genk volgens Het Laatste Nieuws nog een last-minute vervanger proberen te strikken.

LEES OOK: 'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Genk moet er alles aan doen om Onuachu te houden ...

Meest recent

Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

7
7
Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois

FC Barcelona heeft zichzelf opgevolgd als winnaar van de Supercopa de España. In de finale ...

29
29
Club Brugge op z’n kop: Jashari-stunt met keiharde gevolgen

Niemand bij Club Brugge zag dit aankomen. Wat een avond van bevestiging moest worden, draaide uit op ...

244
244
Vloek verbroken: Gouden Schoen sluit Anderlecht weer in armen

De hoofdprijs ging uiteindelijk naar een speler van Club Brugge, of AC Milan zo u verkiest, maar ook ...

94
94
Schok op Gouden Schoen: Tzolis stuift weg, consternatie bij Club

De 72ste Gouden Schoen heeft een verrassing van formaat opgeleverd. Het was Ardon Jashari die met de ...

487
487
"Wat een aanfluiting!" - Gouden Schoen doet bom ontploffen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

523
523
Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

88
88
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

273
273
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

436
436
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

150
150
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

115
115
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

628
628
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

254
254
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

217
217
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

420
420
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

79
79
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

278
278
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

83
83
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

95
95
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

78
78
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

76
76
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

131
131
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

514
514
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

19
19
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

302
302

Meer sportnieuws