'Noodscenario Genk: Engelse tweestrijd om Onuachu'

door
'Noodscenario Genk: Engelse tweestrijd om Onuachu'

KRC Genk heeft zijn leidersplaats zondagavond nog eens in de verf kunnen zetten, door met 4-0 te winnen van RFC Seraing. Woensdag kunnen de Limburgers nog wat verder uitlopen op de concurrenten tijdens de inhaalmatch tegen KAS Eupen. Ondertussen is het uitkijken wat er in het slot van de mercato nog gaat gebeuren in de Cegeka Arena.


Racing maakte voor aanbreken van de winterse transferperiode al duidelijk dat het zijn offensieve compartiment wou versterken. Met de komst van flankaanvaller Yira Sor en spelmaker Anouar Aït El Hadj is het daar ook in geslaagd. Daarnaast was het de bedoeling om de huidige sterkhouders aan boord te houden. Maar dat laatste blijkt plots geen evidentie meer.

Genk had laten verstaan dat er enkel een uitzondering zou worden gemaakt voor Paul Onuachu. Indien de Nigeriaan zich sportief (en financieel) kon verbeteren, zou de club meedenken aan een transfer. En dat lijkt nu ook het geval. Zo zou Southampton stevig doordrukken voor zijn komst. De hekkensluiter uit de Premier League zou van plan zijn een flink verbeterd bod uit te brengen voor het verstrijken van de transferdeadline.

PREMIER LEAGUE-TWEESTRIJD
Maar de Saints zijn blijkbaar niet de enige Engelse club met belangstelling. Volgens The Secret Scout heeft namelijk ook Everton FC, dat eveneens tegen de degradatie strijdt in Engeland, zich aan het front gemeld. Een officieel bod van de Toffee's kwam er nog niet, maar er zouden wel contacten lopen op zowel clubniveau als met de speler zijn entourage. Moest het tot een doorbraak komen, zal Genk volgens Het Laatste Nieuws nog een last-minute vervanger proberen te strikken.

LEES OOK: Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Genk moet er alles aan doen om Onuachu te houden ...

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

24
24
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

60
60
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

31
31
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

46
46
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

54
54
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

122
122
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

83
83
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

76
76
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

95
95
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

48
48
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

244
244
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

282
282
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

133
133
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

80
80
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

45
45
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

307
307
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

93
93
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

124
124
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

352
352
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

187
187
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

210
210
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

116
116
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

450
450
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

193
193

Meer sportnieuws