'Noodscenario Genk: Engelse tweestrijd om Onuachu'

1066 stemmen
'Noodscenario Genk: Engelse tweestrijd om Onuachu'

KRC Genk heeft zijn leidersplaats zondagavond nog eens in de verf kunnen zetten, door met 4-0 te winnen van RFC Seraing. Woensdag kunnen de Limburgers nog wat verder uitlopen op de concurrenten tijdens de inhaalmatch tegen KAS Eupen. Ondertussen is het uitkijken wat er in het slot van de mercato nog gaat gebeuren in de Cegeka Arena.


Racing maakte voor aanbreken van de winterse transferperiode al duidelijk dat het zijn offensieve compartiment wou versterken. Met de komst van flankaanvaller Yira Sor en spelmaker Anouar Aït El Hadj is het daar ook in geslaagd. Daarnaast was het de bedoeling om de huidige sterkhouders aan boord te houden. Maar dat laatste blijkt plots geen evidentie meer.

Genk had laten verstaan dat er enkel een uitzondering zou worden gemaakt voor Paul Onuachu. Indien de Nigeriaan zich sportief (en financieel) kon verbeteren, zou de club meedenken aan een transfer. En dat lijkt nu ook het geval. Zo zou Southampton stevig doordrukken voor zijn komst. De hekkensluiter uit de Premier League zou van plan zijn een flink verbeterd bod uit te brengen voor het verstrijken van de transferdeadline.

PREMIER LEAGUE-TWEESTRIJD
Maar de Saints zijn blijkbaar niet de enige Engelse club met belangstelling. Volgens The Secret Scout heeft namelijk ook Everton FC, dat eveneens tegen de degradatie strijdt in Engeland, zich aan het front gemeld. Een officieel bod van de Toffee's kwam er nog niet, maar er zouden wel contacten lopen op zowel clubniveau als met de speler zijn entourage. Moest het tot een doorbraak komen, zal Genk volgens Het Laatste Nieuws nog een last-minute vervanger proberen te strikken.

LEES OOK: Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Genk moet er alles aan doen om Onuachu te houden ...

Meest recent

Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

11
11
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

27
27
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

15
15
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

242
242
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

43
43
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

24
24
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

184
184
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

86
86
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

131
131
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

337
337
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

299
299
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

79
79
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

52
52
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

168
168
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

154
154
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

54
54
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

427
427
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

314
314
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

299
299
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

76
76
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

313
313
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

372
372
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

116
116
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

69
69
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

446
446

Meer sportnieuws