'Noodscenario Genk: Engelse tweestrijd om Onuachu'

door
'Noodscenario Genk: Engelse tweestrijd om Onuachu'

KRC Genk heeft zijn leidersplaats zondagavond nog eens in de verf kunnen zetten, door met 4-0 te winnen van RFC Seraing. Woensdag kunnen de Limburgers nog wat verder uitlopen op de concurrenten tijdens de inhaalmatch tegen KAS Eupen. Ondertussen is het uitkijken wat er in het slot van de mercato nog gaat gebeuren in de Cegeka Arena.


Racing maakte voor aanbreken van de winterse transferperiode al duidelijk dat het zijn offensieve compartiment wou versterken. Met de komst van flankaanvaller Yira Sor en spelmaker Anouar Aït El Hadj is het daar ook in geslaagd. Daarnaast was het de bedoeling om de huidige sterkhouders aan boord te houden. Maar dat laatste blijkt plots geen evidentie meer.

Genk had laten verstaan dat er enkel een uitzondering zou worden gemaakt voor Paul Onuachu. Indien de Nigeriaan zich sportief (en financieel) kon verbeteren, zou de club meedenken aan een transfer. En dat lijkt nu ook het geval. Zo zou Southampton stevig doordrukken voor zijn komst. De hekkensluiter uit de Premier League zou van plan zijn een flink verbeterd bod uit te brengen voor het verstrijken van de transferdeadline.

PREMIER LEAGUE-TWEESTRIJD
Maar de Saints zijn blijkbaar niet de enige Engelse club met belangstelling. Volgens The Secret Scout heeft namelijk ook Everton FC, dat eveneens tegen de degradatie strijdt in Engeland, zich aan het front gemeld. Een officieel bod van de Toffee's kwam er nog niet, maar er zouden wel contacten lopen op zowel clubniveau als met de speler zijn entourage. Moest het tot een doorbraak komen, zal Genk volgens Het Laatste Nieuws nog een last-minute vervanger proberen te strikken.

LEES OOK: 12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Genk moet er alles aan doen om Onuachu te houden ...

Meest recent

Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

19
19
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

33
33
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

80
80
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

304
304
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

13
13
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

112
112
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

158
158
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1012
1012
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

169
169
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

297
297
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

446
446
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

130
130
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

274
274
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

331
331
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

68
68
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

575
575
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

474
474
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

197
197
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

494
494
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

480
480
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

91
91
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

406
406
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

631
631
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

243
243
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

300
300

Meer sportnieuws