'Witte rook nabij: KBVB in Duitsland voor nieuwe bondscoach'

door
'Witte rook nabij: KBVB in Duitsland voor nieuwe bondscoach'

Het WK in Qatar werd een ware catastrofe voor de Rode Duivels. Het was dan ook niet meer dan logisch dat Roberto Martinez na het tornooi besliste om de handdoek te werpen. Ondertussen lijkt er een einde te gaan komen aan een maandenlange zoektocht richting een nieuwe bondscoach. De top van de KBVB zou naar verluidt in Duitsland zijn om de laatste details af te ronden. 


Vandaag raakte al bekend dat Domenico Tedesco de voorkeur geniet van de top van de KBVB om Roberto Martinez op te volgen. De 37-jarige Italiaan vertoeft momenteel in Duitsland, en daar zou er op dit moment onderhandeld worden over een overgang naar de Belgische voetbalbond, weet Het Nieuwsblad. Tedesco zou de voorkeur genieten op Peter Bosz, welke pas zou worden aangesproken indien de onderhandelingen met de Italiaan niet zouden afgerond worden. Toch zou alles er op wijzen dat Tedesco morgen zal worden voorgesteld als nieuwe bondscoach. 

Tedesco zou ook twee vaste assistenten willen meenemen naar de Rode Duivels. Zo zou Andreas Hinkel zijn rechterhand worden, en zou Max Urwantschky de nieuwe keeperstrainer gaan zijn. Beide heren werkten al met Tedesco samen bij Lokomotiv Moskou en RB Leipzig. Met zijn 37-jarige leetijd zou de Italiaan ook de jongste bondsoach aller tijden worden bij de Duivels. 

Korte carrière

Tedesco won gezien zijn jonge leeftijd nog niet al te veel prijzen. Zijn meest succesvolle passage kende hij bij RB Leipzig. Daar veroverde hij in 2022 de Duitse beker. Als speler kwam Tedesco dan weer nooit op het hoogste niveau uit. 

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

Is Tedesco een geschikte opvolger voor Martinez?

Meest recent

'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

5
5
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

12
12
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

21
21
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

156
156
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

27
27
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

60
60
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

40
40
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

23
23
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

321
321
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

269
269
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

105
105
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

27
27
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

176
176
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

112
112
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

70
70
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

103
103
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

191
191
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

437
437
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

426
426
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

723
723
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

386
386
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

99
99
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

126
126
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

259
259

Meer sportnieuws