Parker geeft reden voor opvallende wissels

394 stemmen
Parker geeft reden voor opvallende wissels

Scott Parker heeft zijn eerste overwinning als hoofdcoach van Club Brugge beet. Zondagavond haalde Blauw-Zwart het met 1-2 op het veld van Zulte Waregem. Daarmee werd eindelijk een einde gebreid aan de negatieve reeks, maar het geleverde spel was opnieuw ondermaats van Blauw-Zwart.


Club kon met wat meeval al snel op voorsprong komen via Noa Lang. Toch slaagde het er vervolgens niet in om de match naar zich toe te trekken. Essevee kwam dan ook op gelijke hoogte en liet enkele kansen liggen om de voorsprong te pakken. In de slotfase van de eerste periode maakte Hans Vanaken er echter 1-2 van. Dat bleek uiteindelijk voldoende voor de zege, al was de thuisploeg nog meermaals dicht bij de gelijkmaker.

Niet bepaald dus een goede match van de regerende kampioen. Dat gaf ook Parker eerlijk toe na de partij. "Ik zag ons niet spelen zoals ik wil, niet vlot genoeg, maar we gaan dit analyseren en verder blijven werken om beter te gaan doen in toekomstige wedstrijden. We zijn in elk geval nog ver verwijderd van het niveau dat we willen behalen", klonk het op de clubwebstek.

VELE WISSELS
De ontevredenheid van Parker werd ook tijdens de match duidelijk. Zo schoof hij weer volop met zijn pionnen. In het centrum van de defensie bijvoorbeeld, startte hij met Dedryck Boyata en Denis Odoi om uiteindelijk te eindigen met Abakar Sylla en Brandon Mechele. "Boyata kreeg al vroeg een gele kaart dus koos ik ervoor wat voorzichtigheid in te bouwen zodat we met elf de match zouden beëindigen. Verder zagen we tijdens de match een paar dingen die bijgestuurd moest worden."

LEES OOK: Gemiste start KRC Genk: Heynen legt vinger op de wonde

Parker wisselt té veel tijdens de matchen ...

Meest recent

Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

0
0
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

14
14
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

42
42
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

142
142
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

53
53
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

319
319
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

249
249
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

92
92
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

151
151
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

493
493
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

350
350
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

111
111
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

332
332
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

206
206
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

238
238
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

155
155
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

90
90
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

529
529
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

453
453
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

552
552
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

1073
1073
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

953
953
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

310
310
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

630
630
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

835
835

Meer sportnieuws