Parker geeft reden voor opvallende wissels

door
Parker geeft reden voor opvallende wissels

Scott Parker heeft zijn eerste overwinning als hoofdcoach van Club Brugge beet. Zondagavond haalde Blauw-Zwart het met 1-2 op het veld van Zulte Waregem. Daarmee werd eindelijk een einde gebreid aan de negatieve reeks, maar het geleverde spel was opnieuw ondermaats van Blauw-Zwart.


Club kon met wat meeval al snel op voorsprong komen via Noa Lang. Toch slaagde het er vervolgens niet in om de match naar zich toe te trekken. Essevee kwam dan ook op gelijke hoogte en liet enkele kansen liggen om de voorsprong te pakken. In de slotfase van de eerste periode maakte Hans Vanaken er echter 1-2 van. Dat bleek uiteindelijk voldoende voor de zege, al was de thuisploeg nog meermaals dicht bij de gelijkmaker.

Niet bepaald dus een goede match van de regerende kampioen. Dat gaf ook Parker eerlijk toe na de partij. "Ik zag ons niet spelen zoals ik wil, niet vlot genoeg, maar we gaan dit analyseren en verder blijven werken om beter te gaan doen in toekomstige wedstrijden. We zijn in elk geval nog ver verwijderd van het niveau dat we willen behalen", klonk het op de clubwebstek.

VELE WISSELS
De ontevredenheid van Parker werd ook tijdens de match duidelijk. Zo schoof hij weer volop met zijn pionnen. In het centrum van de defensie bijvoorbeeld, startte hij met Dedryck Boyata en Denis Odoi om uiteindelijk te eindigen met Abakar Sylla en Brandon Mechele. "Boyata kreeg al vroeg een gele kaart dus koos ik ervoor wat voorzichtigheid in te bouwen zodat we met elf de match zouden beëindigen. Verder zagen we tijdens de match een paar dingen die bijgestuurd moest worden."

LEES OOK: Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Parker wisselt té veel tijdens de matchen ...

Meest recent

Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

0
0
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

16
16
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

56
56
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

80
80
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

49
49
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

243
243
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

335
335
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

105
105
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

327
327
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

422
422
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

266
266
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

85
85
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

71
71
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

63
63
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

142
142
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

232
232
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

319
319
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

360
360
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

132
132
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

132
132
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

717
717
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

245
245
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

814
814
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

254
254
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

154
154

Meer sportnieuws