'Standard broedt op transferdeal met Antwerp'

door
'Standard broedt op transferdeal met Antwerp'

Standard heeft zich herpakt na een mindere reeks en strijdt inmiddels weer volop mee voor een plek in de top 4. Maar om echt kans te maken, blijft extra versterking welgekomen voor coach Ronny Deila. Toch lijkt het voor het sluiten van de mercato vooral aan uitgaande zijde nog druk te worden.


Nu Noë Dussenne dan toch lijkt te blijven, is de komst van een nieuwe verdediger niet langer prioritair. Een extra aanvaller is dan weer wel welgekomen na het vertrek van Denis Dragus. De Pool Aleksander Buksa kwam afgelopen weekend over van zusterclub Genoa, maar hij zal het seizoen afmaken bij de beloften. Daarnaast komt er mogelijk ook nog wat op het middenveld bij. Zeker nu de dossiers rond Selim Amallah en Nicolas Raskin in een stroomversnelling lijken te geraken.

Beide smaakmakers vonden geen akkoord over een verlenging van hun contract en vertoeven sindsdien in de B-kern. Raskin lijkt nu echter op weg naar Glasgow Rangers. Maandag zou er witte rook verwacht worden in het dossier. Amallah werd dan weer aan Real Valladolid gelinkt, maar volgens La Dernière Heure is het Hertha Berlijn dat momenteel doordrukt voor de Marokkaanse WK-ganger.

TRANSFERVRIJE GERKENS
Met de opbrengsten in beide dossiers zou Standard zelf versterking willen halen: een snelle aanvaller en een box-to-box middenvelder. Voor die laatste positie zouden de Rouches hun vizier op eigen land hebben gericht. Zo meldt LDH dat Pieter Gerkens in beeld is. De Limburger gaat bij Antwerp FC zijn laatste contractmaanden in en zijn profiel kan Deila wel bekoren. Al lijkt zijn komst pas ten vroegste na het seizoen aan de orde, momenteel ligt Gerkens ook in de lappenmand.

LEES OOK: Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Gerkens zou een basisspeler zijn bij het huidige Standard ...

Meest recent

Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

5
5
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

19
19
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

42
42
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

38
38
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

70
70
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

31
31
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

104
104
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

50
50
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

179
179
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

75
75
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

59
59
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

300
300
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

114
114
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

60
60
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

54
54
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

49
49
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

290
290
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

131
131
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

176
176
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

55
55
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

146
146
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

160
160
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

133
133
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

180
180

Meer sportnieuws