'Standard broedt op transferdeal met Antwerp'

752 stemmen
'Standard broedt op transferdeal met Antwerp'

Standard heeft zich herpakt na een mindere reeks en strijdt inmiddels weer volop mee voor een plek in de top 4. Maar om echt kans te maken, blijft extra versterking welgekomen voor coach Ronny Deila. Toch lijkt het voor het sluiten van de mercato vooral aan uitgaande zijde nog druk te worden.


Nu Noë Dussenne dan toch lijkt te blijven, is de komst van een nieuwe verdediger niet langer prioritair. Een extra aanvaller is dan weer wel welgekomen na het vertrek van Denis Dragus. De Pool Aleksander Buksa kwam afgelopen weekend over van zusterclub Genoa, maar hij zal het seizoen afmaken bij de beloften. Daarnaast komt er mogelijk ook nog wat op het middenveld bij. Zeker nu de dossiers rond Selim Amallah en Nicolas Raskin in een stroomversnelling lijken te geraken.

Beide smaakmakers vonden geen akkoord over een verlenging van hun contract en vertoeven sindsdien in de B-kern. Raskin lijkt nu echter op weg naar Glasgow Rangers. Maandag zou er witte rook verwacht worden in het dossier. Amallah werd dan weer aan Real Valladolid gelinkt, maar volgens La Dernière Heure is het Hertha Berlijn dat momenteel doordrukt voor de Marokkaanse WK-ganger.

TRANSFERVRIJE GERKENS
Met de opbrengsten in beide dossiers zou Standard zelf versterking willen halen: een snelle aanvaller en een box-to-box middenvelder. Voor die laatste positie zouden de Rouches hun vizier op eigen land hebben gericht. Zo meldt LDH dat Pieter Gerkens in beeld is. De Limburger gaat bij Antwerp FC zijn laatste contractmaanden in en zijn profiel kan Deila wel bekoren. Al lijkt zijn komst pas ten vroegste na het seizoen aan de orde, momenteel ligt Gerkens ook in de lappenmand.

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Gerkens zou een basisspeler zijn bij het huidige Standard ...

Meest recent

Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

157
157
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

725
725
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

24
24
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

284
284
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

94
94
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

250
250
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

455
455
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

131
131
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

100
100
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

241
241
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

187
187
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

186
186
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

618
618
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

489
489
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

540
540
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

233
233
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

826
826
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

697
697
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

158
158
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

263
263
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

479
479

Meer sportnieuws