'Standard broedt op transferdeal met Antwerp'

752 stemmen
'Standard broedt op transferdeal met Antwerp'

Standard heeft zich herpakt na een mindere reeks en strijdt inmiddels weer volop mee voor een plek in de top 4. Maar om echt kans te maken, blijft extra versterking welgekomen voor coach Ronny Deila. Toch lijkt het voor het sluiten van de mercato vooral aan uitgaande zijde nog druk te worden.


Nu Noë Dussenne dan toch lijkt te blijven, is de komst van een nieuwe verdediger niet langer prioritair. Een extra aanvaller is dan weer wel welgekomen na het vertrek van Denis Dragus. De Pool Aleksander Buksa kwam afgelopen weekend over van zusterclub Genoa, maar hij zal het seizoen afmaken bij de beloften. Daarnaast komt er mogelijk ook nog wat op het middenveld bij. Zeker nu de dossiers rond Selim Amallah en Nicolas Raskin in een stroomversnelling lijken te geraken.

Beide smaakmakers vonden geen akkoord over een verlenging van hun contract en vertoeven sindsdien in de B-kern. Raskin lijkt nu echter op weg naar Glasgow Rangers. Maandag zou er witte rook verwacht worden in het dossier. Amallah werd dan weer aan Real Valladolid gelinkt, maar volgens La Dernière Heure is het Hertha Berlijn dat momenteel doordrukt voor de Marokkaanse WK-ganger.

TRANSFERVRIJE GERKENS
Met de opbrengsten in beide dossiers zou Standard zelf versterking willen halen: een snelle aanvaller en een box-to-box middenvelder. Voor die laatste positie zouden de Rouches hun vizier op eigen land hebben gericht. Zo meldt LDH dat Pieter Gerkens in beeld is. De Limburger gaat bij Antwerp FC zijn laatste contractmaanden in en zijn profiel kan Deila wel bekoren. Al lijkt zijn komst pas ten vroegste na het seizoen aan de orde, momenteel ligt Gerkens ook in de lappenmand.

LEES OOK: Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

Gerkens zou een basisspeler zijn bij het huidige Standard ...

Meest recent

Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

15
15
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

51
51
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

96
96
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

30
30
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

25
25
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

96
96
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

344
344
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

169
169
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

167
167
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

120
120
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

83
83
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

388
388
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

318
318
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

135
135
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

138
138
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

120
120
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

22
22
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

123
123
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

520
520
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

330
330
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

213
213
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

199
199
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

69
69
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

114
114
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1111
1111

Meer sportnieuws