KRC Genk rondt transferdeal met Ajax af

1059 stemmen
KRC Genk rondt transferdeal met Ajax af

KRC Genk lijkt vlak voor het sluiten van de transferperiode afscheid te nemen van Paul Onuachu, die voor de nodige miljoenen naar Southampton trekt. De leider in de Jupiler Pro League is inmiddels bezig met een vervanger voor zijn topschutter. Ondertussen werd ook een akkoord gevonden met Ajax over Mika Godts.


Racing zag deze winter enkele spelers vertrekken. Zo werd eindelijk een oplossing gevonden voor de overbodige Sebastien Dewaest, de oud-aanvoerder verkaste definitief naar AEL Limassol. De jonge Andras Németh trok dan weer naar het Duitse Hamburg SV. En ook voor Godts is nu een transfer in de maak. De 17-jarige flankaanvaller geldt als één van de grotere talenten bij Racing en maakte dit seizoen indruk bij Jong Genk, maar net als Németh wil hij zijn aflopende contract niet verlengen.

Om te voorkomen dat hij komende zomer gratis de deur uitwandelt, wil Genk de jongeling deze winter dan ook verkopen. En daar lijkt het ook in te gaan slagen. Volgens verschillende bronnen staan de Limburgers immers dicht bij een akkoord met Ajax. De Nederlandse topclub zou zo'n 1 miljoen euro neertellen voor een directe overgang van Godts. Daarnaast zou er voor Genk een ook een percentage op de mogelijke doorverkoopsom inzitten.

UPDATE 22u03
De overgang van Godts is nu ook helemaal in kannen en kruiken, dat werd bevestigd door beide clubs. De jonge Belg zette in Amsterdam zijn kribbel onder een contract tot medio 2025. Normaal gezien zal hij eerst aansluiten bij Jong Ajax. Over de financiële details werd niet gecommuniceerd. "Mika heeft zich tot de laatste wedstrijd 100% gegeven in de Challenger Pro League. De hele Genkse familie wenst Mika alle succes toe", laat Racing weten via de clubkanalen.

LEES OOK: Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

De wintermercato van Genk is ...

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

0
0
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

10
10
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

57
57
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

11
11
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

24
24
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

35
35
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

73
73
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

60
60
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

150
150
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

194
194
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

436
436
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

189
189
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

294
294
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

29
29
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

41
41
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

165
165
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

197
197
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

484
484
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

187
187
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

44
44
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

43
43
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

30
30
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

125
125

Meer sportnieuws