'Genk is Onuachu én Nemeth in één klap kwijt'

door
'Genk is Onuachu én Nemeth in één klap kwijt'

KRC Genk sloeg deze winter zeer snel toe en strikte met Yira Sor en Anouar Ait El Hadj twee aanvallende versterkingen. Dat bleek een slimme zet van de competitieleider, want in het slot van de mercato lijkt hun aanval nog onthoofd te kunnen worden. Zowel Andras Nemeth als topschutter Paul Onuachu lijken op vertrekken te staan.


De exit van Nemeth is geen verrassing, want de 20-jarige spits had eerder al aangegeven zijn aflopende contract niet te verlengen. Hij werd daarom al teruggezet naar Jong Genk en lijkt nu ook definitief te gaan vertrekken. Sunderland toonde interesse, maar het lijkt erop dat Hamburg de strijd om zijn handtekening zal winnen. Volgens BILD zal de Duitse tweedeklasser nog zo'n 750.000 euro neertellen voor de Hongaar, die een contract tot 2026 kan tekenen.

En ook de toekomst van Paul Onuachu zou weleens in Duitsland kunnen liggen. Enkele dagen geleden werd al melding gemaakt van interesse van Eintracht Frankfurt en de huidige nummer drie in de Bundesliga blijkt zeer concreet. Volgens Tuttomercatoweb pakken ze zelfs stevig door: de onderhandelingen op clubniveau zouden volop aan de gang zijn en Frankfurt zou de transfer zelfs ten laatste vrijdag al willen afronden.

EXTRA SPITS?
In dat geval zou Genk weleens opnieuw de markt op moeten trekken, want Wouter Vrancken kan dan nog wel een extra spits gebruiken. Zonder Nemeth en Onuachu blijft enkel Ally Samatta nog over als diepe spits, maar de Tanzaniaan kon nog niet overtuigen sinds hij in de zomer terugkeerde. Genk zou dus zeer snel een volwaardige vervanger voor Onuachu moeten vinden als het zijn titelkansen niet te grabbel wil gooien.

LEES OOK: Anderlecht loopt stevige transferkater op

Moet Genk snel een nieuwe spits halen?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

30
30
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

38
38
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

84
84
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

16
16
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

240
240
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

171
171
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

215
215
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

43
43
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

204
204
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

133
133
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

44
44
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

76
76
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

809
809
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

507
507
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

187
187
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

97
97
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

182
182
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

377
377
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

92
92
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

307
307
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

148
148
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

293
293
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

284
284
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

233
233

Meer sportnieuws