'Genk is Onuachu én Nemeth in één klap kwijt'

4211
'Genk is Onuachu én Nemeth in één klap kwijt'

KRC Genk sloeg deze winter zeer snel toe en strikte met Yira Sor en Anouar Ait El Hadj twee aanvallende versterkingen. Dat bleek een slimme zet van de competitieleider, want in het slot van de mercato lijkt hun aanval nog onthoofd te kunnen worden. Zowel Andras Nemeth als topschutter Paul Onuachu lijken op vertrekken te staan.


De exit van Nemeth is geen verrassing, want de 20-jarige spits had eerder al aangegeven zijn aflopende contract niet te verlengen. Hij werd daarom al teruggezet naar Jong Genk en lijkt nu ook definitief te gaan vertrekken. Sunderland toonde interesse, maar het lijkt erop dat Hamburg de strijd om zijn handtekening zal winnen. Volgens BILD zal de Duitse tweedeklasser nog zo'n 750.000 euro neertellen voor de Hongaar, die een contract tot 2026 kan tekenen.

En ook de toekomst van Paul Onuachu zou weleens in Duitsland kunnen liggen. Enkele dagen geleden werd al melding gemaakt van interesse van Eintracht Frankfurt en de huidige nummer drie in de Bundesliga blijkt zeer concreet. Volgens Tuttomercatoweb pakken ze zelfs stevig door: de onderhandelingen op clubniveau zouden volop aan de gang zijn en Frankfurt zou de transfer zelfs ten laatste vrijdag al willen afronden.

EXTRA SPITS?
In dat geval zou Genk weleens opnieuw de markt op moeten trekken, want Wouter Vrancken kan dan nog wel een extra spits gebruiken. Zonder Nemeth en Onuachu blijft enkel Ally Samatta nog over als diepe spits, maar de Tanzaniaan kon nog niet overtuigen sinds hij in de zomer terugkeerde. Genk zou dus zeer snel een volwaardige vervanger voor Onuachu moeten vinden als het zijn titelkansen niet te grabbel wil gooien.

LEES OOK: Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

Moet Genk snel een nieuwe spits halen?

Meest recent

Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

0
0
Boskamp verwoest Anderlecht: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

59
59
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

21
21
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

55
55
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

38
38
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

199
199
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

115
115
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

117
117
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

82
82
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

18
18
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

45
45
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

110
110
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

61
61
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

38
38
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

96
96
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

140
140
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

339
339
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

124
124
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

87
87
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

213
213
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

52
52
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

202
202
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

769
769
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

70
70
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

105
105

Meer sportnieuws