'Genk is Onuachu én Nemeth in één klap kwijt'

door
'Genk is Onuachu én Nemeth in één klap kwijt'

KRC Genk sloeg deze winter zeer snel toe en strikte met Yira Sor en Anouar Ait El Hadj twee aanvallende versterkingen. Dat bleek een slimme zet van de competitieleider, want in het slot van de mercato lijkt hun aanval nog onthoofd te kunnen worden. Zowel Andras Nemeth als topschutter Paul Onuachu lijken op vertrekken te staan.


De exit van Nemeth is geen verrassing, want de 20-jarige spits had eerder al aangegeven zijn aflopende contract niet te verlengen. Hij werd daarom al teruggezet naar Jong Genk en lijkt nu ook definitief te gaan vertrekken. Sunderland toonde interesse, maar het lijkt erop dat Hamburg de strijd om zijn handtekening zal winnen. Volgens BILD zal de Duitse tweedeklasser nog zo'n 750.000 euro neertellen voor de Hongaar, die een contract tot 2026 kan tekenen.

En ook de toekomst van Paul Onuachu zou weleens in Duitsland kunnen liggen. Enkele dagen geleden werd al melding gemaakt van interesse van Eintracht Frankfurt en de huidige nummer drie in de Bundesliga blijkt zeer concreet. Volgens Tuttomercatoweb pakken ze zelfs stevig door: de onderhandelingen op clubniveau zouden volop aan de gang zijn en Frankfurt zou de transfer zelfs ten laatste vrijdag al willen afronden.

EXTRA SPITS?
In dat geval zou Genk weleens opnieuw de markt op moeten trekken, want Wouter Vrancken kan dan nog wel een extra spits gebruiken. Zonder Nemeth en Onuachu blijft enkel Ally Samatta nog over als diepe spits, maar de Tanzaniaan kon nog niet overtuigen sinds hij in de zomer terugkeerde. Genk zou dus zeer snel een volwaardige vervanger voor Onuachu moeten vinden als het zijn titelkansen niet te grabbel wil gooien.

LEES OOK: 'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

Moet Genk snel een nieuwe spits halen?

Meest recent

Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

144
144
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

31
31
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

53
53
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

134
134
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

307
307
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

219
219
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

161
161
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

60
60
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

181
181
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

190
190
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

170
170
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

66
66
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

334
334
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

164
164
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

561
561
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

284
284
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

522
522
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

750
750
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

347
347
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

817
817
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

128
128
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

410
410
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

645
645
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

47
47
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

569
569

Meer sportnieuws