'Genk is Onuachu én Nemeth in één klap kwijt'

4211 stemmen
'Genk is Onuachu én Nemeth in één klap kwijt'

KRC Genk sloeg deze winter zeer snel toe en strikte met Yira Sor en Anouar Ait El Hadj twee aanvallende versterkingen. Dat bleek een slimme zet van de competitieleider, want in het slot van de mercato lijkt hun aanval nog onthoofd te kunnen worden. Zowel Andras Nemeth als topschutter Paul Onuachu lijken op vertrekken te staan.


De exit van Nemeth is geen verrassing, want de 20-jarige spits had eerder al aangegeven zijn aflopende contract niet te verlengen. Hij werd daarom al teruggezet naar Jong Genk en lijkt nu ook definitief te gaan vertrekken. Sunderland toonde interesse, maar het lijkt erop dat Hamburg de strijd om zijn handtekening zal winnen. Volgens BILD zal de Duitse tweedeklasser nog zo'n 750.000 euro neertellen voor de Hongaar, die een contract tot 2026 kan tekenen.

En ook de toekomst van Paul Onuachu zou weleens in Duitsland kunnen liggen. Enkele dagen geleden werd al melding gemaakt van interesse van Eintracht Frankfurt en de huidige nummer drie in de Bundesliga blijkt zeer concreet. Volgens Tuttomercatoweb pakken ze zelfs stevig door: de onderhandelingen op clubniveau zouden volop aan de gang zijn en Frankfurt zou de transfer zelfs ten laatste vrijdag al willen afronden.

EXTRA SPITS?
In dat geval zou Genk weleens opnieuw de markt op moeten trekken, want Wouter Vrancken kan dan nog wel een extra spits gebruiken. Zonder Nemeth en Onuachu blijft enkel Ally Samatta nog over als diepe spits, maar de Tanzaniaan kon nog niet overtuigen sinds hij in de zomer terugkeerde. Genk zou dus zeer snel een volwaardige vervanger voor Onuachu moeten vinden als het zijn titelkansen niet te grabbel wil gooien.

LEES OOK: 'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Moet Genk snel een nieuwe spits halen?

Meest recent

Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

18
18
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

52
52
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

52
52
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

74
74
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

35
35
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

70
70
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

86
86
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

83
83
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

129
129
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

87
87
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

109
109
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

170
170
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

318
318
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

149
149
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

142
142
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

87
87
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

158
158
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

255
255
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

55
55
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

221
221
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

578
578
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1323
1323
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

184
184
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

281
281
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

165
165

Meer sportnieuws