'Onuachu onderhandelt over toptransfer'

door
'Onuachu onderhandelt over toptransfer'

Bij KRC Genk is er maar één grote vrees: dat het Paul Onuachu deze week nog verliest. De topschutter van de Jupiler Pro League geniet interesse en volgens buitenlandse media is die interesse concreet. Mag Racing Genk zich aan een bod verwachten?


De Duitse eersteklasser Eintracht Frankfurt zou Onuachu nog naar de Bundesliga willen halen. De Duitse club zou zijn zinnen hebben gezet op de aanvaller van Racing Genk en ook de Italiaanse eersteklasser Salernitana heeft interesse. Al lijkt die laatste club geen optie, want zij zouden een huurdeal met aankoopoptie willen. Dat is uiteraard geen optie voor de leider uit de Jupiler Pro League.

STAP VOORWAARTS

Frankfurt, dat ook William Pacho wil weghalen bij Royal Antwerp FC, is een club die wel het nodige geld heeft. Zo haalde het bijvoorbeeld enkele jaren geleden Luka Jovic voor 22 miljoen euro in huis. Onuachu en Racing Genk bespraken eerder al dat een transfer mogelijk is bij een goed bod. De Nigeriaanse aanvaller is 28 jaar en ligt nog maar tot medio 2024 onder contract in de Cegeka Arena. Genk weet ook dat het geen 25 miljoen euro meer kan vragen zoals een jaar geleden.

Onuachu wil dolgraag de stap zetten naar een topcompetitie. Frankfurt zou sowieso een stap voorwaarts zijn voor de spits. Zij staan immers knap tweede in de Bundesliga op 5 punten van Bayern München. Daarnaast zitten ze ook nog in de Champions League, waar ze in de volgende Napoli bekampen. Drukken zij deze week door voor Onuachu?

Zal Onuachu Genk nog verlaten?

Meest recent

Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

21
21
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

99
99
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

75
75
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

171
171
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

106
106
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

55
55
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

463
463
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

223
223
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

551
551
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

401
401
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

276
276
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

157
157
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

106
106
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

113
113
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

98
98
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

68
68
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

158
158
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

165
165
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

386
386
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

120
120
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

357
357
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

50
50
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

454
454
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200

Meer sportnieuws