'Parker grijpt wéér in met basiself Club Brugge'

door
'Parker grijpt wéér in met basiself Club Brugge'

Scott Parker werd begin dit kalenderjaar aangesteld als nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. Maar met 3 op 12 en nog geen enkele overwinning op de teller, is zijn debuut bij de landskampioen allerminst een succes. Komend weekend moet dan ook aangeknoopt worden met een zege op Zulte Waregem.


Blauw-Zwart heeft alvast één voordeel voor de verplaatsing naar de Gaverbeek. Zo zal het ex-speler Ruud Vormer niet moeten vrezen. Omdat Club tijdens de komende maanden nog een groot deel van de Nederlander zijn salaris betaalt, mag de middenvelder niet in actie komen. Maar Essevee beschikt over nog meer gevaarlijke pionnen. De Bruggelingen zullen hun niveau dus vooral zelf moeten opkrikken.

En daarvoor zou Parker opnieuw sleutelen aan zijn basisploeg. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Andreas Skov Olsen allicht weer aan de aftrap verschijnt. De Deen heeft een moeilijke periode achter de rug. Zo kreeg hij af te rekenen met een blessure en werd hij door de vorige coach Carl Hoefkens om extra-sportieve redenen uit de selectie gelaten voor de thuismatch tegen OHL. Maar inmiddels is Skov Olsen weer fit, afgelopen zondag maakte hij zelfs indruk met zijn invalbeurt.

BUCHANAN GESCHORST
Daarvoor wordt hij wellicht beloond met een nieuwe basisplaats. De jonge Antonio Nusa maakte tegen Charleroi immers geen goede beurt en verhuist normaal gezien terug naar de bank. Daarnaast is Tajon Buchanan geschorst. Hierdoor mag ook Clinton Mata weer hopen op een basisplaats. Parker kiest tegen Zulte Waregem dus normaal gezien voor een compleet andere rechterflank. Afwachten of hij nog meer aan zijn basiself zal sleutelen.

LEES OOK: Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Een fitte Skov Olsen moet altijd starten bij dit Club ...

Meest recent

KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

9
9
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

64
64
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

201
201
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

77
77
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

193
193
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

161
161
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

102
102
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

105
105
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

70
70
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

74
74
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

392
392
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

136
136
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

45
45
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

267
267
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

355
355
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

266
266
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

309
309
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

259
259
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

474
474
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

768
768
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

508
508
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

673
673
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

363
363
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

456
456

Meer sportnieuws