'Club Brugge maakt werk van transferstunt'

door
'Club Brugge maakt werk van transferstunt'

Club Brugge blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste competitiezege sinds eind oktober. Zondagavond werd tegen Sporting Charleroi weliswaar een dubbele achterstand opgehaald, maar geraakte Blauw-Zwart niet verder dan een 2-2-gelijkspel. Het blijft dan ook de vraag wat Club nog gaat doen tijdens de slotweek van de wintermercato.


Coach Scott Parker liet vorige week nog verstaan dat er normaal gezien niet al te veel versterking meer zal volgen tijdens de winterse transferperiode. Maar nu zelfs deelname aan de Champions' Play-Offs aan een zijden draadje hangt, lijkt een extra kwaliteitsinjectie toch geen overbodige luxe. Maandag meldde Het Nieuwsblad alvast dat de komst van een extra spits niet uitgesloten is, de Bruggelingen zouden daarvoor een aantal pistes volgen.

Niet geheel onlogisch: Cyle Larin zou immers op punt staan om te vertrekken en wordt nadrukkelijk gelinkt aan het Real Valladolid. Roman Yaremchuk blijft dan weer wisselvallig presteren, al wil men de recordaanwinst zeker nog niet afschrijven. Ferran Jutgla wordt op zijn beurt dan weer gelinkt aan SS Lazio. Een vertrek van de Spanjaard lijkt ten vroegste pas komende zomer aan de orde, toch zou Club dus al anticiperen op zijn transfer.

AMERIKAANS INTERNATIONAL
Met Victor Barbera is alvast een beloftevolle aanvaller op komst voor volgend seizoen, maar Blauw-Zwart zou nog meer spitsen volgen. Zo geraakte eerder al bekend dat Timothy Weah op de Brugse verlanglijst zou staan. En dat wordt nu ook bevestigd bij USMNT Only. Daar beweert men dat Club Brugge één van de vier Europese clubs die Weah een nieuwe uitdaging wil aanbieden, naast Borussia Mönchengladbach, Sevilla FC en Torino. Zijn huidige club Lille OSC zou de Amerikaanse international echter ten vroegste komende zomer willen laten gaan.

LEES OOK: 'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

Club moet deze winter nog een extra spits halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

95
95
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

51
51
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

17
17
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

52
52
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

123
123
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

33
33
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

80
80
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

34
34
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

35
35
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

129
129
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

68
68
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

245
245
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

63
63
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

68
68
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

81
81
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

73
73
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

105
105
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

479
479
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

36
36
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

83
83
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

254
254
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

44
44
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

66
66
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

311
311
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

124
124

Meer sportnieuws