'Ibrahimovic hangt voetbalschoenen aan de haak'

door
'Ibrahimovic hangt voetbalschoenen aan de haak'

Het lijkt erop dat de voetbalwereld weldra één van zijn meest kleurrijke figuren zal verliezen. Het heeft er immers alle schijn van dat Zlatan Ibrahimovic na dit seizoen een einde zal maken aan zijn spelerscarrière. De Zweedse aanvaller komt momenteel nog uit voor AC Milan, al speelde hij daar dit seizoen nog geen enkele wedstrijd.


Ibrahimovic wordt de laatste maanden immers geteisterd door blessures en is bovendien in oktober al 41 jaar oud geworden. Die omstandigheden zorgen ervoor dat hij aan het einde van het seizoen meer dan waarschijnlijk een punt zal zetten achter zijn carrière, meldt La Gazzetta dello Sport. De spits kan sowieso terugblikken op een indrukwekkende carrière.

Hij kwam daarin uit voor Malmö, Ajax, Juventus, Internazionale, FC Barcelona, AC Milan, PSG, Manchester United, LA Galaxy en opnieuw AC Milan. Op zijn palmares staan twaalf landstitels in Nederland, Italië, Spanje en Frankrijk, vier nationale bekers en een Europa League met Man Utd. Hij kwam ook 121 keer uit voor de Zweedse nationale ploeg, waarin hij 62 doelpunten maakte.

SPECIALE ROL
AC Milan wil Ibrahimovic echter ook graag na het einde van zijn spelerscarrière aan boord houden. De Zweed zou zelf echter geen trek hebben in een rol als jeugdtrainer of assistent van Stefano Pioli en dus zouden de Rossoneri aan een andere oplossing denken. Ze zouden van Zlatan hun officiële ambassadeur willen maken. Met zijn grote schare volgers op sociale media zou hij het perfecte uithangbord voor de club kunnen vormen, denken ze in Milaan.

LEES OOK: Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

Een groot verlies voor de voetbalwereld?

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

34
34
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

13
13
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

35
35
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

21
21
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

134
134
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

16
16
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

99
99
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

173
173
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

37
37
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

103
103
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

202
202
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

83
83
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

53
53
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

138
138
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

287
287
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

282
282
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

187
187
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

494
494
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

39
39
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

231
231
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

175
175
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

249
249
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

362
362
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

336
336

Meer sportnieuws