'Fredberg aan zet: drie Anderlecht-aanwinsten op komst'

door
'Fredberg aan zet: drie Anderlecht-aanwinsten op komst'

De wedstrijd zelf verdiende allerminst een schoonheidsprijs, maar RSC Anderlecht pakte zondagavond wel drie cruciale punten op het veld van hekkensluiter RFC Seraing. Komende zondag moet dan ook bevestigd worden op het veld van Antwerp FC. Ondertussen gaat CEO Sports Jesper Fredberg vol aan de bak op de transfermarkt.


Zo wil RSCA in de laatste week van de wintermercato nog een pak spelers van de hand doen. Met de opbrengsten van die uitgaande transfers, en het vrijgekomen salarisbudget, is het de bedoeling om versterking te halen. Coach Brian Riemer wond er na de match op Seraing alvast geen doekjes om. Zo liet de Deense trainer verstaan dat hij rekent op zeker een drietal aanwinsten alvorens de mercato komende dinsdag de deuren sluit.

Fredberg zal dus een pak werk moeten opknappen. Zijn eerste prioriteit is het aantrekken van een nieuwe spits. Anderlecht had daarvoor zijn zinnen gezet op Thomas Henry. Maar de Fransman liep zaterdag een serieuze blessure op bij Hellas Verona. Volgens Het Laatste Nieuws werd zijn naam dan ook al geschrapt. Aan Fredberg nu om zo snel mogelijk de alternatieve opties te activeren.

DEFENSIE VERSTERKEN
Maar daar zal het niet bij blijven. Volgens Het Nieuwsblad wordt er ook gewerkt aan de komst van een extra centrale verdediger. Zeker gezien de blessure van Hannes Delcroix is extra concurrentie voor Zeno Debast en Jan Vertonghen nodig. En ook een nieuwe back staat op de verlanglijst. Liefst iemand die aan beide zijden kan depanneren, al zou de linkerflank prioritair zijn. Tot slot sluit men bij HLN niet uit dat er 'extra power' aan het middenveld wordt toegevoegd. Het belooft dus nog een drukke week te worden op Neerpede.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

Als Anderlecht slechts één speler kan halen, welke positie zou u verkiezen?

Meest recent

'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

12
12
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

43
43
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

116
116
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

147
147
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

62
62
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

278
278
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

179
179
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

77
77
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

91
91
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

70
70
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

187
187
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

381
381
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

312
312
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

133
133
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

202
202
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

27
27
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

498
498
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

872
872
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

90
90
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

341
341
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

60
60
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

587
587
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

129
129
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

481
481

Meer sportnieuws