'Fredberg aan zet: drie Anderlecht-aanwinsten op komst'

door
'Fredberg aan zet: drie Anderlecht-aanwinsten op komst'

De wedstrijd zelf verdiende allerminst een schoonheidsprijs, maar RSC Anderlecht pakte zondagavond wel drie cruciale punten op het veld van hekkensluiter RFC Seraing. Komende zondag moet dan ook bevestigd worden op het veld van Antwerp FC. Ondertussen gaat CEO Sports Jesper Fredberg vol aan de bak op de transfermarkt.


Zo wil RSCA in de laatste week van de wintermercato nog een pak spelers van de hand doen. Met de opbrengsten van die uitgaande transfers, en het vrijgekomen salarisbudget, is het de bedoeling om versterking te halen. Coach Brian Riemer wond er na de match op Seraing alvast geen doekjes om. Zo liet de Deense trainer verstaan dat hij rekent op zeker een drietal aanwinsten alvorens de mercato komende dinsdag de deuren sluit.

Fredberg zal dus een pak werk moeten opknappen. Zijn eerste prioriteit is het aantrekken van een nieuwe spits. Anderlecht had daarvoor zijn zinnen gezet op Thomas Henry. Maar de Fransman liep zaterdag een serieuze blessure op bij Hellas Verona. Volgens Het Laatste Nieuws werd zijn naam dan ook al geschrapt. Aan Fredberg nu om zo snel mogelijk de alternatieve opties te activeren.

DEFENSIE VERSTERKEN
Maar daar zal het niet bij blijven. Volgens Het Nieuwsblad wordt er ook gewerkt aan de komst van een extra centrale verdediger. Zeker gezien de blessure van Hannes Delcroix is extra concurrentie voor Zeno Debast en Jan Vertonghen nodig. En ook een nieuwe back staat op de verlanglijst. Liefst iemand die aan beide zijden kan depanneren, al zou de linkerflank prioritair zijn. Tot slot sluit men bij HLN niet uit dat er 'extra power' aan het middenveld wordt toegevoegd. Het belooft dus nog een drukke week te worden op Neerpede.

LEES OOK: 'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Als Anderlecht slechts één speler kan halen, welke positie zou u verkiezen?

Meest recent

Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

2
2
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

4
4
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

53
53
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

34
34
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

64
64
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

74
74
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

92
92
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

165
165
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

42
42
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

221
221
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

469
469
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

163
163
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

374
374
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

80
80
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

117
117
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

110
110
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

324
324
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

60
60
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

232
232
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

179
179
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

353
353
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

76
76
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

202
202
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

191
191
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

168
168

Meer sportnieuws