'Fredberg aan zet: drie Anderlecht-aanwinsten op komst'

1275 stemmen
'Fredberg aan zet: drie Anderlecht-aanwinsten op komst'

De wedstrijd zelf verdiende allerminst een schoonheidsprijs, maar RSC Anderlecht pakte zondagavond wel drie cruciale punten op het veld van hekkensluiter RFC Seraing. Komende zondag moet dan ook bevestigd worden op het veld van Antwerp FC. Ondertussen gaat CEO Sports Jesper Fredberg vol aan de bak op de transfermarkt.


Zo wil RSCA in de laatste week van de wintermercato nog een pak spelers van de hand doen. Met de opbrengsten van die uitgaande transfers, en het vrijgekomen salarisbudget, is het de bedoeling om versterking te halen. Coach Brian Riemer wond er na de match op Seraing alvast geen doekjes om. Zo liet de Deense trainer verstaan dat hij rekent op zeker een drietal aanwinsten alvorens de mercato komende dinsdag de deuren sluit.

Fredberg zal dus een pak werk moeten opknappen. Zijn eerste prioriteit is het aantrekken van een nieuwe spits. Anderlecht had daarvoor zijn zinnen gezet op Thomas Henry. Maar de Fransman liep zaterdag een serieuze blessure op bij Hellas Verona. Volgens Het Laatste Nieuws werd zijn naam dan ook al geschrapt. Aan Fredberg nu om zo snel mogelijk de alternatieve opties te activeren.

DEFENSIE VERSTERKEN
Maar daar zal het niet bij blijven. Volgens Het Nieuwsblad wordt er ook gewerkt aan de komst van een extra centrale verdediger. Zeker gezien de blessure van Hannes Delcroix is extra concurrentie voor Zeno Debast en Jan Vertonghen nodig. En ook een nieuwe back staat op de verlanglijst. Liefst iemand die aan beide zijden kan depanneren, al zou de linkerflank prioritair zijn. Tot slot sluit men bij HLN niet uit dat er 'extra power' aan het middenveld wordt toegevoegd. Het belooft dus nog een drukke week te worden op Neerpede.

LEES OOK: 'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Als Anderlecht slechts één speler kan halen, welke positie zou u verkiezen?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

6
6
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

16
16
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

35
35
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

77
77
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

53
53
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

80
80
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

346
346
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

186
186
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

61
61
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

364
364
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

119
119
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

738
738
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

111
111
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

104
104
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

85
85
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

202
202
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

376
376
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

345
345
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

571
571
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

927
927
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

151
151
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

992
992
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

225
225

Meer sportnieuws