'Exodus Anderlecht: zevental op weg naar uitgang'

1410
'Exodus Anderlecht: zevental op weg naar uitgang'

RSC Anderlecht heeft de sportieve crisis ietwat kunnen bezweren. Met een nipte zege op het veld van hekkensluiter RFC Seraing wist Paars-Wit het degradatiegevaar weer in te tomen. Maar andermaal bleek dat er heel wat ruimte voor beterschap is, het belooft dan ook nog een druk einde van de wintermercato te worden.


Tegen Seraing maakte Anders Dreyer, de enige winteraanwinst tot dusver, zijn debuut in de basisploeg van RSCA. Een grootse match speelde hij niet, maar met een knappe assist op het enige doelpunt was de Deen wel meteen van goudwaarde. En dus wordt het uitkijken of CEO Sports Jesper Fredberg nog meer aanwinsten van dat kaliber kan aantrekken. Coach Brian Riemer liet zondagavond nog verstaan dat hij rekent op minstens drie à vier versterkingen voor het einde van de winterse transferperiode.

Maar om die nieuwkomers te bekostigen, is er wel geld nodig en dus zullen ook spelers verkocht moeten worden. Zo zou tot aan de transferdeadline wel eens een heuse leegloop kunnen volgen. Anouar Aït El Hadj (KRC Genk) vertrok al, de huurbeurten van Fabio Silva en Sebastiano Esposito worden normaal gezien voor het einde van de maand stopgezet. Voor Wesley Hoedt en Hendrik Van Crombrugge wordt al een tijdje een oplossing gezocht, bij een acceptabel bod trekken zij andere oorden op.

GOUDKLOMPJE DURANVILLE
Maar volgens Het Laatste Nieuws gaat de exodus verder dan dat. Goudhaantje Julien Duranville wil naar verluidt niet bijtekenen en dus zal RSCA, zeker gezien de financiële situatie, hem niet tegenhouden bij een mogelijk vertrek. Aan interesse alvast geen vertrek. Al hoopt Paars-Wit om de nodige miljoenen te cashen op het toptalent. Daarnaast zouden intern twijfels heersen over Benito Raman, al deed hij het in de voorbije twee duels zeker niet onaardig. Ook over Killian Sardella zou men binnen de club niet volledig overtuigd zijn. Als Paars-Wit deze winter iets aan het duo kan verdienen, zal het die kans volgens HLN niet laten liggen.

LEES OOK: Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Anderlecht moet alles doen om Duranville te houden ...

Meest recent

Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ondanks de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij RSC ...

20
20
Club Brugge mag dromen in CL: top 8 binnen handbereik

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

13
13
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

39
39
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

15
15
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

201
201
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

266
266
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

186
186
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

238
238
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

162
162
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

56
56
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

259
259
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

93
93
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

116
116
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

38
38
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

258
258
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

179
179
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

57
57
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

191
191
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1136
1136
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

93
93
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

212
212
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

106
106
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

194
194

Meer sportnieuws