Fans van FC Barcelona kijken vrijdag reikhalzend uit naar de oefenwedstrijd tegen het Braziliaanse Santos. Tijdens het duel zien supporters van de Spaanse grootmacht voor de eerste keer het beoogde 'superkoppel' Lionel Messi en Neymar tegelijkertijd in actie komen.
Het duo kwam vorige week al in actie tijdens een oefenduel, maar stonden toen nog niet samen binnen de lijnen. Neymar kwam tegen het Poolse Gdansk als invaller binnen de lijnen, maar zag Messi kort daarvoor het veld verlaten. Tegen Santos - de oude club van Neymar - spelen beide aanvallers vanaf het begin.
Voor Neymar betekent het duel bovendien zijn debuut in het stadion van Barcelona. "Ik kan niet wachten om in het Camp Nou te mogen spelen. Normaal gesproken ben ik voor elke wedstrijd gespannen, maar voor mij lijkt dit op het spelen van een finale in de Champions League. Het zal heel bijzonder worden."
Naast het debuut van Neymar in Camp Nou, zal ook nieuwbakken trainer Gerardo Martino voor de eerste maal in de dug-out zitten. De Argentijn werd al ruim een week geleden aangesteld als opvolger van de gestopte Tito Vilanova, maar zat tijdens oefenduels in Noorwegen en Polen nog niet op de bank.
LEES OOK:
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS