'Al-Nassr zorgt voor stunt met Real Madrid-reünie'

door
'Al-Nassr zorgt voor stunt met Real Madrid-reünie'

Cristiano Ronaldo heeft donderdag zijn debuut gemaakt in het Saudische voetbal. Tijdens een oefenwedstrijd tegen PSG, scoorde de Portugese wereldster twee doelpunten in een gemengd elftal met spelers van Al-Hilal en zijn nieuwe club Al-Nassr. Daar zou men inmiddels al een nieuwe sterspeler in het vizier hebben.


Na een behoorlijk turbulente eerste seizoenshelft en een explosief interview met televisiepersoonlijkheid/zijn vriend Piers Morgan, werd het contract van de aanvaller bij Manchester United ontbonden. Ronaldo ging na het WK dan ook op zoek naar een nieuwe club. Hij zette oorspronkelijk zijn zinnen op een andere uitdaging aan de Europese top, maar zo'n aanbieding kwam uiteindelijk niet binnen. En dus besloot te Portugees om in te gaan om het lucratieve bod vanuit Saudi-Arabië.

Bij Al-Nassr werd Ronaldo één van de beste betaalde spelers ter wereld. Financieel gezien heeft hij dus niets te klagen, maar ook op sportief vlak wil CR7 in de herfst van zijn carrière nog mooie dingen laten zien. Liefst in het gezelschap van oude bekenden. Al-Nassr werd in de voorbije weken dan ook gelinkt aan andere (oud-)spelers van Real Madrid die in de nadagen van hun carrière zitten: Sergio Ramos, Keylor Navas en zelfs Luka Modric. Het vizier zou echter al weerlegd zijn.

REAL MADRID-REÜNIE
Zo meldt UOL Esporte dat Marcelo de nieuwste naam is op het verlanglijstje van Al-Nassr. De Braziliaanse vleugelback boekte aan de zijde van Ronaldo grote successen bij Real Madrid. Sinds afgelopen zomer speelt Marcelo voor Olympiakos, maar daar zit de 34-jarige vaker niet dan wel in de selectie. Een vroegtijdig vertrek uit Piraeus zou dan ook niet uitgesloten zijn. Al-Nassr zou zijn situatie alvast op de voet volgen.

🚀

Ronaldo kon zeker nog anderhalf seizoen aan de Europese top aan ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

7
7
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

45
45
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

16
16
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

57
57
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

108
108
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

110
110
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

90
90
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

141
141
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

257
257
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

16
16
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

416
416
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

718
718
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

150
150
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

22
22
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

100
100
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

94
94
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

120
120
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

487
487
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

294
294
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

142
142
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

120
120
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

451
451
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

650
650
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

334
334
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

149
149

Meer sportnieuws