'Al-Nassr zorgt voor stunt met Real Madrid-reünie'

door
'Al-Nassr zorgt voor stunt met Real Madrid-reünie'

Cristiano Ronaldo heeft donderdag zijn debuut gemaakt in het Saudische voetbal. Tijdens een oefenwedstrijd tegen PSG, scoorde de Portugese wereldster twee doelpunten in een gemengd elftal met spelers van Al-Hilal en zijn nieuwe club Al-Nassr. Daar zou men inmiddels al een nieuwe sterspeler in het vizier hebben.


Na een behoorlijk turbulente eerste seizoenshelft en een explosief interview met televisiepersoonlijkheid/zijn vriend Piers Morgan, werd het contract van de aanvaller bij Manchester United ontbonden. Ronaldo ging na het WK dan ook op zoek naar een nieuwe club. Hij zette oorspronkelijk zijn zinnen op een andere uitdaging aan de Europese top, maar zo'n aanbieding kwam uiteindelijk niet binnen. En dus besloot te Portugees om in te gaan om het lucratieve bod vanuit Saudi-Arabië.

Bij Al-Nassr werd Ronaldo één van de beste betaalde spelers ter wereld. Financieel gezien heeft hij dus niets te klagen, maar ook op sportief vlak wil CR7 in de herfst van zijn carrière nog mooie dingen laten zien. Liefst in het gezelschap van oude bekenden. Al-Nassr werd in de voorbije weken dan ook gelinkt aan andere (oud-)spelers van Real Madrid die in de nadagen van hun carrière zitten: Sergio Ramos, Keylor Navas en zelfs Luka Modric. Het vizier zou echter al weerlegd zijn.

REAL MADRID-REÜNIE
Zo meldt UOL Esporte dat Marcelo de nieuwste naam is op het verlanglijstje van Al-Nassr. De Braziliaanse vleugelback boekte aan de zijde van Ronaldo grote successen bij Real Madrid. Sinds afgelopen zomer speelt Marcelo voor Olympiakos, maar daar zit de 34-jarige vaker niet dan wel in de selectie. Een vroegtijdig vertrek uit Piraeus zou dan ook niet uitgesloten zijn. Al-Nassr zou zijn situatie alvast op de voet volgen.

Ronaldo kon zeker nog anderhalf seizoen aan de Europese top aan ...

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

40
40
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

14
14
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

39
39
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

15
15
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

79
79
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

160
160
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

146
146
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

53
53
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

125
125
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

59
59
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

47
47
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

98
98
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

282
282
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

249
249
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

142
142
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

484
484
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

368
368
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1272
1272
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

686
686
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

250
250
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

180
180
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

386
386
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

174
174
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

343
343

Meer sportnieuws