'Al-Nassr zorgt voor stunt met Real Madrid-reünie'

door
'Al-Nassr zorgt voor stunt met Real Madrid-reünie'

Cristiano Ronaldo heeft donderdag zijn debuut gemaakt in het Saudische voetbal. Tijdens een oefenwedstrijd tegen PSG, scoorde de Portugese wereldster twee doelpunten in een gemengd elftal met spelers van Al-Hilal en zijn nieuwe club Al-Nassr. Daar zou men inmiddels al een nieuwe sterspeler in het vizier hebben.


Na een behoorlijk turbulente eerste seizoenshelft en een explosief interview met televisiepersoonlijkheid/zijn vriend Piers Morgan, werd het contract van de aanvaller bij Manchester United ontbonden. Ronaldo ging na het WK dan ook op zoek naar een nieuwe club. Hij zette oorspronkelijk zijn zinnen op een andere uitdaging aan de Europese top, maar zo'n aanbieding kwam uiteindelijk niet binnen. En dus besloot te Portugees om in te gaan om het lucratieve bod vanuit Saudi-Arabië.

Bij Al-Nassr werd Ronaldo één van de beste betaalde spelers ter wereld. Financieel gezien heeft hij dus niets te klagen, maar ook op sportief vlak wil CR7 in de herfst van zijn carrière nog mooie dingen laten zien. Liefst in het gezelschap van oude bekenden. Al-Nassr werd in de voorbije weken dan ook gelinkt aan andere (oud-)spelers van Real Madrid die in de nadagen van hun carrière zitten: Sergio Ramos, Keylor Navas en zelfs Luka Modric. Het vizier zou echter al weerlegd zijn.

REAL MADRID-REÜNIE
Zo meldt UOL Esporte dat Marcelo de nieuwste naam is op het verlanglijstje van Al-Nassr. De Braziliaanse vleugelback boekte aan de zijde van Ronaldo grote successen bij Real Madrid. Sinds afgelopen zomer speelt Marcelo voor Olympiakos, maar daar zit de 34-jarige vaker niet dan wel in de selectie. Een vroegtijdig vertrek uit Piraeus zou dan ook niet uitgesloten zijn. Al-Nassr zou zijn situatie alvast op de voet volgen.

Ronaldo kon zeker nog anderhalf seizoen aan de Europese top aan ...

Meest recent

Vierde Gouden Schoen op komst? Vanaken tipt opvallende concurrent

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

33
33
'Hayen moet slikken: publiekslieveling plots naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

54
54
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

85
85
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

128
128
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

36
36
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

120
120
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

283
283
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

160
160
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

181
181
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

63
63
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

159
159
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

206
206
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

590
590
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

234
234
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

58
58
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

446
446
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

440
440
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

89
89
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1265
1265
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

651
651
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

194
194
Vervanger Mbappé held bij Real, ijskoude douche Liverpool

Real Madrid heeft het nieuwe kalenderjaar ingezet met een duidelijke zege, De Koninklijke haalde het ...

56
56
Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Om de tweede seizoenshelft tot in de puntjes voor te bereiden, trokken de meeste eersteklassers naar ...

238
238
'Antwerp maakt balans op: bliksemvertrek in de maak'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

972
972
Absolute nachtmerrie Vermeeren, Napoli wint brute veldslag

Het nieuwe kalenderjaar is dramatisch begonnen voor Athur Vermeeren. De middenvelder pakte zondag ...

172
172

Meer sportnieuws