OH Leuven en AS Eupen kondigen vertrekkers aan

door
OH Leuven en AS Eupen kondigen vertrekkers aan

Voorlopig blijft het eigenlijk vrij rustig op de Belgische transfermarkt. Daar waar teams in het verleden nog wanhopig probeerden om met een hoop winteraanwinsten hun situatie nog te kunnen verbeteren, lijken momenteel vooral veel spelers de Jupiler Pro League te verlaten. Bij OH Leuven en AS Eupen hebben ze woensdag nog afscheid genomen van spelers.


Bij OHL gaan ze niet langer door met Soufiane Chakla. De Marokkaanse verdediger werd in de zomer van 2021 weggeplukt bij Villarreal en kwam vorig seizoen nog regelmatig aan spelen toe, maar was dit seizoen helemaal uit beeld verdwenen. Hij zat in het begin van het seizoen nog een paar keer op de bank, maar haalde sinds speeldag vier zelfs de selectie niet meer. Na 20 wedstrijden laat OHL hem nu vertrekken naar de Spaanse tweedeklasser Ponferradina, waar Chakla tot 2024 tekende.

AS Eupen neemt dan weer na een half seizoen alweer afscheid van Sambou Soumano. De 22-jarige spits werd in de zomer gehuurd van FC Lorient, maar kon zich niet doorzetten. Hij kwam slechts één keer aan de aftrap, in september tegen KV Oostende. Hij mocht daarnaast nog zes keer invallen. Scoren lukte Soumano één keer, want in november maakte hij de late gelijkmaker in de knotsgekke 5-5 tegen Zulte Waregem. Het waren meteen ook zijn laatste speelminuten voor Eupen, dat hem nu naar Lorient terugstuurt.


LEES OOK: OH Leuven hakt knoop door: opvolger Hubert bekend?

Heeft OHL nog versterking nodig?

Meest recent

Beerschot zorgt voor primeur in CPL na intense topper

Na een spannende topper heeft Beerschot voor een primeur gezorgd. De Ratten hielden SK Beveren in ...

56
56
'Zweden verrast vriend en vijand met nieuwe bondscoach'

Vorige week wist Engeland zich als eerste Europese land te plaatsen voor het WK van volgende zomer. ...

16
16
'Genk verliest man in vorm maar krijgt ook goed nieuws'

KRC Genk kende een zeer lastig seizoensbegin, maar pakte in de laatste competitiewedstrijden voor de ...

47
47
Volgende stap voor Vermant: vader Sven oordeelt

De komende weken zal Nicky Hayen knopen moeten doorhakken bij Club Brugge. Dat zal onder meer moeten ...

49
49
Grote veranderingen bij Union? Hubert schept duidelijkheid

Union neemt zaterdag een nieuwe start. Niet omdat het hun eerste wedstrijd na de interlandbreak is, ...

35
35
'Knaltransfer in de maak: Onyedika kent voorwaarde'

Het lijkt in de komende mercato's voor Club Brugge weer een helse klus te worden om een uittocht te ...

101
101
De Mil waarschuwt Charleroi na mislukte flirt met Union

Komend weekend staan er enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Op ...

96
96
Hasi voorspelt nu al: "Kan eerste spits worden bij RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag op Stayen tegen STVV. Dat belooft een zware dobber te worden voor de ...

195
195
KV Mechelen overweegt toptransfer: terugkeer cultheld?

Bij KV Mechelen gaan ze misschien nog een aanwinst voorstellen. Trainer Frederik Vanderbiest was op ...

132
132
Fink zet puntjes op de i: "Anders kan je beter zwijgen"

Bij KRC Genk moesten ze vorig week nog een officiële boodschap meedelen omtrent een onjuist ...

165
165
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht maakte van de interlandbreak niet alleen gebruik om een nieuwe structuur op poten te ...

99
99
Opvolger Mignolet? Club Brugge legt jonge doelman vast

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, waar Nordin Jackers vervolgens ...

131
131
'Schokeffect bij Anderlecht: killer in de box op komst'

Anderlecht wil in januari knallen met een pure afwerker: geen Dolberg-kopie, wel een diepte- en ...

296
296
Pro League bibbert: DAZN dreigt met drastische stappen

De soap omtrent de mediarechten blijft de gemoederen beroeren. Zo geraakte vrijdag bekend dat de Pro ...

307
307
Club Brugge fel gehavend: volgende sterkhouder valt uit

Club Brugge geeft zaterdag in Leuven het startschot voor een razend drukke periode, waarin de ...

430
430
VTM deelt opvallende waarschuwing uit aan Marc Coucke

Marc Coucke kreeg gisteren een onverwachte publieke vermaning van… VTM zelf. De ...

164
164
Mannaert negeert Hasi: Anderlecht op ramkoers met KBVB

RSC Anderlecht hervat de competitie na de interlandbreak met een verplaatsing naar STVV. Ook op het ...

349
349
Garcia verrast bij Rode Duivels: Tielemans én Vanaken out?

Mathematisch kan het nog mislopen, maar behoudens een mirakel gaan de Rode Duivels volgende zomer ...

467
467
DAZN voert druk op: Pro League vreest rampscenario

Terwijl de discussie rond het competitieformat weer oplaait blijft ook het televisiecontract het ...

575
575
‘Code rood Antwerp: buitenlandse investeerders redding’

Royal Antwerp FC kampt al een tijdje met financiële problemen. Eigenaar Paul Gheysens zit in de ...

1018
1018
Rode Duivels krijgen uitstekend nieuws voor WK 2026

De Rode Duivels hebben nog één zege nodig om kwalificatie voor het WK 2026 binnen te ...

516
516
'Anderlecht-jackpot: droombestemming Bertaccini in vizier'

Adriano Bertaccini maakte afgelopen zomermercato de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC ...

264
264
Kompany in zak en as: Bayern-drama vlak voor topper

Vincent Kompany is uitstekend aan het seizoen begonnen. Bayern München neemt het komende ...

187
187
‘Opvolger Nicky Hayen bij Club Brugge al bekend’

Nicky Hayen is momenteel nog de hoofdtrainer bij Club Brugge, maar de Belgische oefenmeester maakt ...

650
650
'Ontslag Wils? Kleedkamer Antwerp geeft doorslag'

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. De club verkocht weer heel wat ...

152
152

Meer sportnieuws