'Financiële eisen kosten Club Brugge gewenste transfer'

door
'Financiële eisen kosten Club Brugge gewenste transfer'

Club Brugge versterkte zich afgelopen weekend met de Engelse doelman Joe Bursik, die de nieuwe doublure van Simon Mignolet moet gaan worden. Of er verder nog winterse versterking zal volgen, valt te betwijfelen. Maar aan uitgaande zijde is er wel nog beweging op komst bij de recordkampioen.


Blauw-Zwart maakte van de winterse mercato tot dusver vooral gebruik om de selectie af te slanken. Ruud Vormer bijvoorbeeld, werd voor de laatste maanden van zijn contract verhuurd aan Zulte Waregem. Noah Mbamba tekende afgelopen weekend dan weer een langdurige overeenkomst bij Bayer Leverkusen. En Senne Lammens, wiens aflopende contract niet verlengd wordt, blijft nadrukkelijk aan Leeds United gelinkt worden.

Daarnaast lijkt het ook de bedoeling om Cyle Larin deze winter nog van de hand te doen. De Canadese spits werd afgelopen zomer transfervrij op de kop getikt. Maar bij de Belgische landskampioen viel hij al snel door de mand. Ook onder nieuwe coach Scott Parker speelt hij geen hoofdrol in de sportieve plannen. En dus wordt elders naar een oplossing gezocht voor de 27-jarige international.

EISEN TE HOOG
Eén piste zou echter al geschrapt moeten worden. Het Griekse PAOK toonde immers belangstelling in Larin. Maar volgens Giannis Chorianopoulos, journalist bij het Griekse Sportime, is de club voorlopig niet in staat om te voldoen aan de eisen van Blauw-Zwart. Toch hoeven de Bruggelingen niet te wanhopen. Het Spaanse Cadiz zou immers ook doordrukken voor de komst van Larin.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

Larin heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

215
215
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

157
157
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

174
174
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

26
26
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

207
207
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

93
93
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

636
636
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

288
288
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

537
537
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

106
106
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

462
462
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

67
67
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

516
516
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

332
332
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

268
268
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

166
166
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

378
378
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

353
353
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

528
528
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

46
46
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

410
410
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

180
180
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

236
236
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

431
431
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

556
556

Meer sportnieuws