'Club Brugge neemt afscheid van zomerflop'

720 stemmen
'Club Brugge neemt afscheid van zomerflop'

Club Brugge liet zondag alweer op pijnlijke wijze punten liggen tegen Anderlecht. Het raakte niet verder dan een 1-1 en dat had het vooral aan zichzelf te danken. Blauw-Zwart lijkt een beetje met een scoringsprobleem te zitten, want het miste een karrenvracht aan kansen. Als Ferran Jutgla niet in vorm zit, blijkt er niet meteen iemand die de doelpuntenproductie kan overnemen.


Kamal Sowah is geen veelscorer en recordaankoop Roman Yaremchuk blijft teleurstellen, met alweer de nodige missers in de klassieker. In de zomer haalde Club ook Cyle Larin binnen, maar de Canadees haalt zelfs de wedstrijdselectie niet meer. Het zag er de voorbije weken dan ook naar uit dat hij alweer zou gaan vertrekken. Die transfer zou ook snel een feit moeten zijn.

Larin wordt al een tijdje gelinkt aan het Spaanse Cadiz, dat momenteel op de voorlaatste plaats staat in La Liga en dringend aanvallende versterking nodig heeft. Ze zagen deze maand immers ook al ervaren rot Lucas Perez vertrekken, want die koos voor een terugkeer naar Deportivo La Coruña en betaalde daarvoor zelfs 500.000 euro uit eigen zak.

TRANSFER BIJNA ROND
Relevo meldt dat de onderhandelingen over de transfer van Larin naar Cadiz zeer snel afgerond zouden moeten worden. Het is niet duidelijk hoeveel Club nog zal vangen voor de flopaankoop, maar elke transfersom betekent in principe dat Club winst maakt. Larin streek in de zomer immers transfervrij neer op Jan Breydel, nadat hij zijn aflopende contract bij Besiktas niet verlengd had.

LEES OOK: 'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Moet Club zo snel mogelijk van hem af?

Meest recent

'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

0
0
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

54
54
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

28
28
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

30
30
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

269
269
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

33
33
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

210
210
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

568
568
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

353
353
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

114
114
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

909
909
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

169
169
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

68
68
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

569
569
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

209
209
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

461
461
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

225
225
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

262
262
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1153
1153
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

602
602
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

325
325
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

287
287
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

148
148
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

166
166
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

658
658

Meer sportnieuws