'Club Brugge neemt afscheid van zomerflop'

door
'Club Brugge neemt afscheid van zomerflop'

Club Brugge liet zondag alweer op pijnlijke wijze punten liggen tegen Anderlecht. Het raakte niet verder dan een 1-1 en dat had het vooral aan zichzelf te danken. Blauw-Zwart lijkt een beetje met een scoringsprobleem te zitten, want het miste een karrenvracht aan kansen. Als Ferran Jutgla niet in vorm zit, blijkt er niet meteen iemand die de doelpuntenproductie kan overnemen.


Kamal Sowah is geen veelscorer en recordaankoop Roman Yaremchuk blijft teleurstellen, met alweer de nodige missers in de klassieker. In de zomer haalde Club ook Cyle Larin binnen, maar de Canadees haalt zelfs de wedstrijdselectie niet meer. Het zag er de voorbije weken dan ook naar uit dat hij alweer zou gaan vertrekken. Die transfer zou ook snel een feit moeten zijn.

Larin wordt al een tijdje gelinkt aan het Spaanse Cadiz, dat momenteel op de voorlaatste plaats staat in La Liga en dringend aanvallende versterking nodig heeft. Ze zagen deze maand immers ook al ervaren rot Lucas Perez vertrekken, want die koos voor een terugkeer naar Deportivo La Coruña en betaalde daarvoor zelfs 500.000 euro uit eigen zak.

TRANSFER BIJNA ROND
Relevo meldt dat de onderhandelingen over de transfer van Larin naar Cadiz zeer snel afgerond zouden moeten worden. Het is niet duidelijk hoeveel Club nog zal vangen voor de flopaankoop, maar elke transfersom betekent in principe dat Club winst maakt. Larin streek in de zomer immers transfervrij neer op Jan Breydel, nadat hij zijn aflopende contract bij Besiktas niet verlengd had.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

Moet Club zo snel mogelijk van hem af?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

2
2
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

10
10
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

154
154
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

57
57
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

57
57
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

201
201
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

56
56
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

73
73
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

130
130
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

32
32
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

156
156
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

203
203
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

72
72
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1045
1045
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

132
132
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

316
316
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

381
381
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

230
230
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

302
302
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

119
119
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

90
90
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

552
552
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

89
89
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

44
44
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

293
293

Meer sportnieuws