'Club Brugge neemt afscheid van zomerflop'

door
'Club Brugge neemt afscheid van zomerflop'

Club Brugge liet zondag alweer op pijnlijke wijze punten liggen tegen Anderlecht. Het raakte niet verder dan een 1-1 en dat had het vooral aan zichzelf te danken. Blauw-Zwart lijkt een beetje met een scoringsprobleem te zitten, want het miste een karrenvracht aan kansen. Als Ferran Jutgla niet in vorm zit, blijkt er niet meteen iemand die de doelpuntenproductie kan overnemen.


Kamal Sowah is geen veelscorer en recordaankoop Roman Yaremchuk blijft teleurstellen, met alweer de nodige missers in de klassieker. In de zomer haalde Club ook Cyle Larin binnen, maar de Canadees haalt zelfs de wedstrijdselectie niet meer. Het zag er de voorbije weken dan ook naar uit dat hij alweer zou gaan vertrekken. Die transfer zou ook snel een feit moeten zijn.

Larin wordt al een tijdje gelinkt aan het Spaanse Cadiz, dat momenteel op de voorlaatste plaats staat in La Liga en dringend aanvallende versterking nodig heeft. Ze zagen deze maand immers ook al ervaren rot Lucas Perez vertrekken, want die koos voor een terugkeer naar Deportivo La Coruña en betaalde daarvoor zelfs 500.000 euro uit eigen zak.

TRANSFER BIJNA ROND
Relevo meldt dat de onderhandelingen over de transfer van Larin naar Cadiz zeer snel afgerond zouden moeten worden. Het is niet duidelijk hoeveel Club nog zal vangen voor de flopaankoop, maar elke transfersom betekent in principe dat Club winst maakt. Larin streek in de zomer immers transfervrij neer op Jan Breydel, nadat hij zijn aflopende contract bij Besiktas niet verlengd had.

LEES OOK: Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Moet Club zo snel mogelijk van hem af?

Meest recent

Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

108
108
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

109
109
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

102
102
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

67
67
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

155
155
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

69
69
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

244
244
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

34
34
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

870
870
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

273
273
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

308
308
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

85
85
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

384
384
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

178
178
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

23
23
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

325
325
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

124
124
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

129
129
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

268
268
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

149
149
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

206
206
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

458
458
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

396
396
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

423
423
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

388
388

Meer sportnieuws