'Club Brugge neemt afscheid van zomerflop'

720 stemmen
'Club Brugge neemt afscheid van zomerflop'

Club Brugge liet zondag alweer op pijnlijke wijze punten liggen tegen Anderlecht. Het raakte niet verder dan een 1-1 en dat had het vooral aan zichzelf te danken. Blauw-Zwart lijkt een beetje met een scoringsprobleem te zitten, want het miste een karrenvracht aan kansen. Als Ferran Jutgla niet in vorm zit, blijkt er niet meteen iemand die de doelpuntenproductie kan overnemen.


Kamal Sowah is geen veelscorer en recordaankoop Roman Yaremchuk blijft teleurstellen, met alweer de nodige missers in de klassieker. In de zomer haalde Club ook Cyle Larin binnen, maar de Canadees haalt zelfs de wedstrijdselectie niet meer. Het zag er de voorbije weken dan ook naar uit dat hij alweer zou gaan vertrekken. Die transfer zou ook snel een feit moeten zijn.

Larin wordt al een tijdje gelinkt aan het Spaanse Cadiz, dat momenteel op de voorlaatste plaats staat in La Liga en dringend aanvallende versterking nodig heeft. Ze zagen deze maand immers ook al ervaren rot Lucas Perez vertrekken, want die koos voor een terugkeer naar Deportivo La Coruña en betaalde daarvoor zelfs 500.000 euro uit eigen zak.

TRANSFER BIJNA ROND
Relevo meldt dat de onderhandelingen over de transfer van Larin naar Cadiz zeer snel afgerond zouden moeten worden. Het is niet duidelijk hoeveel Club nog zal vangen voor de flopaankoop, maar elke transfersom betekent in principe dat Club winst maakt. Larin streek in de zomer immers transfervrij neer op Jan Breydel, nadat hij zijn aflopende contract bij Besiktas niet verlengd had.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Moet Club zo snel mogelijk van hem af?

Meest recent

‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

62
62
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

82
82
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

53
53
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

137
137
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

81
81
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

397
397
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

52
52
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

83
83
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

117
117
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

442
442
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

70
70
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

437
437
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

246
246
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

103
103
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

198
198
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

584
584
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

162
162
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

79
79
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

237
237
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

506
506
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

242
242
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

109
109
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

90
90
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

100
100

Meer sportnieuws