'Al-Nassr pleziert Ronaldo met nieuwe stunttransfer'

241 stemmen
'Al-Nassr pleziert Ronaldo met nieuwe stunttransfer'

Aanstaande donderdag is het zover, dan maakt Cristiano Ronaldo normaal gezien zijn grote debuut voor zijn nieuwe club Al-Nassr. De Saudi's werken dan een demonstratiewedstrijd af tegen Paris Saint-Germain. En in de marge van die partij, gaat het bestuur van beide clubs mogelijk ook over een transfer onderhandelen.


De partij tegen de Franse kampioen wordt weliswaar afgewerkt door een elftal met zowel spelers van Al-Nassr als van de concurrerende club Al-Hilal. Maar Ronaldo zou sowieso minuten krijgen. Volgens Mundo Deportivo is het zelfs de bedoeling om de Portugese superster te laten aantreden als aanvoerder. En dus krijgt de voetballiefhebber mogelijk weer een duel te zien tussen Ronaldo en zijn eeuwige rivaal Lionel Messi.

Ondertussen zou Al-Nassr zijn nieuwe sterspeler willen plezieren met de komst van een oude bekende. Zo meldt Marca dat de Saudische club momenteel concrete gesprekken voert voor de komst van Keylor Navas. Normaal gesproken wordt het doel van Al-Nassr verdedigd door David Ospina. Maar de inmiddels 34-jarige Colombiaan heeft een venijnige blessure aan de elleboog opgelopen en staat een behoorlijke tijd aan de kant.

MAATJE CR7
Dat euvel zou Al-Nassr dus willen oplossen met de komst van een andere ervaren keeper. De 36-jarige Navas staat momenteel nog onder contract bij PSG, maar daar komt hij als doublure van Gianluigi Donnarumma amper nog in actie. Een winters vertrek is dan ook allerminst uitgesloten. Navas heeft alvast het voordeel dat hij Ronaldo bijzonder goed kent. Destijds wonnen ze samen meermaals de Champions League bij Real Madrid.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Ziet u Ronaldo ooit nog terugkeren naar een Europese club?

Meest recent

'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

28
28
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

15
15
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

123
123
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

62
62
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

88
88
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

161
161
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

33
33
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

29
29
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

115
115
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

412
412
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

192
192
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

185
185
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

125
125
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

84
84
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

417
417
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

325
325
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

142
142
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

139
139
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

127
127
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

23
23
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

125
125
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

540
540
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

339
339
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

220
220
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

201
201

Meer sportnieuws