'Parker staat voor drastische ingreep bij Club Brugge'

door
'Parker staat voor drastische ingreep bij Club Brugge'

Derde keer goede keer? Scott Parker krijgt aanstaande donderdag een nieuwe kans om zijn eerste overwinning te boeken als hoofdcoach van Club Brugge, dan wacht een bezoek aan beker-kwelduivel STVV. Het wordt daarbij uitkijken naar eventuele wijzigingen in de basiself van de Engelse trainer.


Afgelopen zondag tegen Anderlecht speelde Blauw-Zwart op zich geen slechte wedstrijd, maar andermaal werd een voorsprong weggegeven. Zo konden KRC Genk en Union SG opnieuw twee dure punten uitlopen. Nochtans hadden de Bruggelingen meer dan voldoende kansen om de overwinning naar zich toe te trekken. Maar wederom liet Blauw-Zwart een pak mogelijkheden onbenut.

Niet in het minst Roman Yaremchuk toonde zich ongelukkig in de afwerking en wrong andermaal een aantal kansen de nek om. Voorts speelde de recordaanwinst nochtans een verdienstelijke wedstrijd, zeker zijn inzet en werklust zijn lovenswaardig. Maar in de zone van de waarheid laat hij het steevast afweten. Dat lijkt onder meer te maken te hebben met een schrijnend gebrek aan vertrouwen.

PECH VOOR JUTGLA?
Volgens Het Nieuwsblad zit er voor Parker dan ook niets anders op dan Yaremchuk in de komende wedstrijden in de basisploeg te laten staan. Dat zou een vrij drastische ingreep zijn. In het systeem van Parker is namelijk slechts voor één centrum-aanvaller plaats voorzien en dus zou clubtopschutter Ferran Jutgla, zondag noodgedwongen invaller wegens een lichte blessure, op de bank verzeild geraken. Maar dat lijkt momenteel de enige manier om het beste uit Yaremchuk te halen. En dat was toch één van de nadrukkelijke opdrachten die Parker meekreeg van het Brugse bestuur.

LEES OOK: 'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Yaremchuk moet een tijdje in de basiself blijven staan ...

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

11
11
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

46
46
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

256
256
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

35
35
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

504
504
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

62
62
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

134
134
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

818
818
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

83
83
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

34
34
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

567
567
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

395
395
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1225
1225
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

368
368
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

43
43
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

206
206
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

502
502
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

337
337
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

882
882
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

245
245
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

649
649
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

107
107
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

628
628
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

408
408

Meer sportnieuws