'Parker staat voor drastische ingreep bij Club Brugge'

door
'Parker staat voor drastische ingreep bij Club Brugge'

Derde keer goede keer? Scott Parker krijgt aanstaande donderdag een nieuwe kans om zijn eerste overwinning te boeken als hoofdcoach van Club Brugge, dan wacht een bezoek aan beker-kwelduivel STVV. Het wordt daarbij uitkijken naar eventuele wijzigingen in de basiself van de Engelse trainer.


Afgelopen zondag tegen Anderlecht speelde Blauw-Zwart op zich geen slechte wedstrijd, maar andermaal werd een voorsprong weggegeven. Zo konden KRC Genk en Union SG opnieuw twee dure punten uitlopen. Nochtans hadden de Bruggelingen meer dan voldoende kansen om de overwinning naar zich toe te trekken. Maar wederom liet Blauw-Zwart een pak mogelijkheden onbenut.

Niet in het minst Roman Yaremchuk toonde zich ongelukkig in de afwerking en wrong andermaal een aantal kansen de nek om. Voorts speelde de recordaanwinst nochtans een verdienstelijke wedstrijd, zeker zijn inzet en werklust zijn lovenswaardig. Maar in de zone van de waarheid laat hij het steevast afweten. Dat lijkt onder meer te maken te hebben met een schrijnend gebrek aan vertrouwen.

PECH VOOR JUTGLA?
Volgens Het Nieuwsblad zit er voor Parker dan ook niets anders op dan Yaremchuk in de komende wedstrijden in de basisploeg te laten staan. Dat zou een vrij drastische ingreep zijn. In het systeem van Parker is namelijk slechts voor één centrum-aanvaller plaats voorzien en dus zou clubtopschutter Ferran Jutgla, zondag noodgedwongen invaller wegens een lichte blessure, op de bank verzeild geraken. Maar dat lijkt momenteel de enige manier om het beste uit Yaremchuk te halen. En dat was toch één van de nadrukkelijke opdrachten die Parker meekreeg van het Brugse bestuur.

LEES OOK: Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Yaremchuk moet een tijdje in de basiself blijven staan ...

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

74
74
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

16
16
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

90
90
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

86
86
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

56
56
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

209
209
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

94
94
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

487
487
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

386
386
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

433
433
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

114
114
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

593
593
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

206
206
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

262
262
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

322
322
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

86
86
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

231
231
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

199
199
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

86
86
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

104
104
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

49
49
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

315
315
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

303
303
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

270
270

Meer sportnieuws