'Parker staat voor drastische ingreep bij Club Brugge'

door
'Parker staat voor drastische ingreep bij Club Brugge'

Derde keer goede keer? Scott Parker krijgt aanstaande donderdag een nieuwe kans om zijn eerste overwinning te boeken als hoofdcoach van Club Brugge, dan wacht een bezoek aan beker-kwelduivel STVV. Het wordt daarbij uitkijken naar eventuele wijzigingen in de basiself van de Engelse trainer.


Afgelopen zondag tegen Anderlecht speelde Blauw-Zwart op zich geen slechte wedstrijd, maar andermaal werd een voorsprong weggegeven. Zo konden KRC Genk en Union SG opnieuw twee dure punten uitlopen. Nochtans hadden de Bruggelingen meer dan voldoende kansen om de overwinning naar zich toe te trekken. Maar wederom liet Blauw-Zwart een pak mogelijkheden onbenut.

Niet in het minst Roman Yaremchuk toonde zich ongelukkig in de afwerking en wrong andermaal een aantal kansen de nek om. Voorts speelde de recordaanwinst nochtans een verdienstelijke wedstrijd, zeker zijn inzet en werklust zijn lovenswaardig. Maar in de zone van de waarheid laat hij het steevast afweten. Dat lijkt onder meer te maken te hebben met een schrijnend gebrek aan vertrouwen.

PECH VOOR JUTGLA?
Volgens Het Nieuwsblad zit er voor Parker dan ook niets anders op dan Yaremchuk in de komende wedstrijden in de basisploeg te laten staan. Dat zou een vrij drastische ingreep zijn. In het systeem van Parker is namelijk slechts voor één centrum-aanvaller plaats voorzien en dus zou clubtopschutter Ferran Jutgla, zondag noodgedwongen invaller wegens een lichte blessure, op de bank verzeild geraken. Maar dat lijkt momenteel de enige manier om het beste uit Yaremchuk te halen. En dat was toch één van de nadrukkelijke opdrachten die Parker meekreeg van het Brugse bestuur.

LEES OOK: 'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Yaremchuk moet een tijdje in de basiself blijven staan ...

Meest recent

Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

0
0
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

141
141
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

29
29
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

35
35
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

80
80
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

41
41
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

160
160
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

189
189
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

36
36
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

128
128
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

46
46
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

185
185
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

77
77
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

267
267
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

291
291
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

19
19
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

446
446
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

124
124
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

488
488
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

47
47
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

263
263
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

106
106
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

114
114
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

96
96

Meer sportnieuws