'Parker staat voor drastische ingreep bij Club Brugge'

door
'Parker staat voor drastische ingreep bij Club Brugge'

Derde keer goede keer? Scott Parker krijgt aanstaande donderdag een nieuwe kans om zijn eerste overwinning te boeken als hoofdcoach van Club Brugge, dan wacht een bezoek aan beker-kwelduivel STVV. Het wordt daarbij uitkijken naar eventuele wijzigingen in de basiself van de Engelse trainer.


Afgelopen zondag tegen Anderlecht speelde Blauw-Zwart op zich geen slechte wedstrijd, maar andermaal werd een voorsprong weggegeven. Zo konden KRC Genk en Union SG opnieuw twee dure punten uitlopen. Nochtans hadden de Bruggelingen meer dan voldoende kansen om de overwinning naar zich toe te trekken. Maar wederom liet Blauw-Zwart een pak mogelijkheden onbenut.

Niet in het minst Roman Yaremchuk toonde zich ongelukkig in de afwerking en wrong andermaal een aantal kansen de nek om. Voorts speelde de recordaanwinst nochtans een verdienstelijke wedstrijd, zeker zijn inzet en werklust zijn lovenswaardig. Maar in de zone van de waarheid laat hij het steevast afweten. Dat lijkt onder meer te maken te hebben met een schrijnend gebrek aan vertrouwen.

PECH VOOR JUTGLA?
Volgens Het Nieuwsblad zit er voor Parker dan ook niets anders op dan Yaremchuk in de komende wedstrijden in de basisploeg te laten staan. Dat zou een vrij drastische ingreep zijn. In het systeem van Parker is namelijk slechts voor één centrum-aanvaller plaats voorzien en dus zou clubtopschutter Ferran Jutgla, zondag noodgedwongen invaller wegens een lichte blessure, op de bank verzeild geraken. Maar dat lijkt momenteel de enige manier om het beste uit Yaremchuk te halen. En dat was toch één van de nadrukkelijke opdrachten die Parker meekreeg van het Brugse bestuur.

LEES OOK: ‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Yaremchuk moet een tijdje in de basiself blijven staan ...

Meest recent

'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

30
30
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

13
13
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

4
4
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

35
35
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

53
53
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

40
40
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

559
559
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

150
150
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

82
82
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

281
281
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

135
135
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

319
319
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

173
173
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

279
279
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

88
88
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

228
228
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

450
450
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

436
436
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

205
205
UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

226
226
Sterk Genk draaft door: 1/8ste finales UEL binnen handbereik

KRC Genk heeft zijn goede vorm van de laatste weken ook doorgetrokken in Europa. Zo namen de ...

120
120
Nieuwe jackpot Club? Marca lyrisch voor onverwachte uitblinker

Club Brugge maakte woensdagavond opnieuw indruk in de Champions League met een 3-3-gelijkspel ...

350
350
‘Drama voor Anderlecht: sterspeler gooit eigen ruiten in’

Bij Anderlecht duikt opnieuw een pijnlijk probleem op: een topper die zijn eigen verhaal tegenwerkt. ...

760
760
Verhaeghe bakt het bruin: X gaat volledig uit zijn dak

Club Brugge speelde gisterenavond andermaal een fantastische partij in de Champions League. ...

227
227
Eerste zomeraanwinst binnen: KVM pakt uit bij Antwerp

KV Mechelen staat in de komende weken voor een grote uitdaging om zijn top zes-notering te ...

198
198

Meer sportnieuws