'Parker staat voor drastische ingreep bij Club Brugge'

1259 stemmen
'Parker staat voor drastische ingreep bij Club Brugge'

Derde keer goede keer? Scott Parker krijgt aanstaande donderdag een nieuwe kans om zijn eerste overwinning te boeken als hoofdcoach van Club Brugge, dan wacht een bezoek aan beker-kwelduivel STVV. Het wordt daarbij uitkijken naar eventuele wijzigingen in de basiself van de Engelse trainer.


Afgelopen zondag tegen Anderlecht speelde Blauw-Zwart op zich geen slechte wedstrijd, maar andermaal werd een voorsprong weggegeven. Zo konden KRC Genk en Union SG opnieuw twee dure punten uitlopen. Nochtans hadden de Bruggelingen meer dan voldoende kansen om de overwinning naar zich toe te trekken. Maar wederom liet Blauw-Zwart een pak mogelijkheden onbenut.

Niet in het minst Roman Yaremchuk toonde zich ongelukkig in de afwerking en wrong andermaal een aantal kansen de nek om. Voorts speelde de recordaanwinst nochtans een verdienstelijke wedstrijd, zeker zijn inzet en werklust zijn lovenswaardig. Maar in de zone van de waarheid laat hij het steevast afweten. Dat lijkt onder meer te maken te hebben met een schrijnend gebrek aan vertrouwen.

PECH VOOR JUTGLA?
Volgens Het Nieuwsblad zit er voor Parker dan ook niets anders op dan Yaremchuk in de komende wedstrijden in de basisploeg te laten staan. Dat zou een vrij drastische ingreep zijn. In het systeem van Parker is namelijk slechts voor één centrum-aanvaller plaats voorzien en dus zou clubtopschutter Ferran Jutgla, zondag noodgedwongen invaller wegens een lichte blessure, op de bank verzeild geraken. Maar dat lijkt momenteel de enige manier om het beste uit Yaremchuk te halen. En dat was toch één van de nadrukkelijke opdrachten die Parker meekreeg van het Brugse bestuur.

LEES OOK: 'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Yaremchuk moet een tijdje in de basiself blijven staan ...

Meest recent

Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

4
4
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

5
5
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

30
30
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

197
197
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

106
106
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

137
137
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

103
103
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

81
81
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

344
344
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

299
299
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

128
128
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

122
122
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

104
104
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

16
16
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

119
119
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

497
497
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

312
312
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

204
204
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

191
191
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

62
62
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

106
106
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1067
1067
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

540
540
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

231
231
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

82
82

Meer sportnieuws