Heeft Antwerp na Vermeeren een nieuwe goudklomp in huis?

door
Heeft Antwerp na Vermeeren een nieuwe goudklomp in huis?

Het was een wisselvallige week voor de fans van Royal Antwerp FC. The Great Old schakelde vorige week nog KRC Genk uit in de Croky Cup, maar ging dit weekend dan weer onderuit op het veld van Union SG. Tegen de Brusselse club maakte een opvallende debutant zijn opwachting bij de troepen van Mark Van Bommel.


De voorbije weken ontpopte Arthur Vermeeren zich tot een absolute sterkhouder bij Antwerp. De centrale middenvelder maakte handig gebruik van het vertrek van Radja Nainggolan, en groeide inmiddels zelfs uit tot een onbetwiste basispion bij The Great Old. De 17-jarige middenvelder werd al op 13-jarige leeftijd weggeplukt uit de jeugdopleiding van KV Mechelen, waarna hij de grootste stappen zette in de jeugdacademie van Antwerp. Inmiddels wordt Vermeeren in binnen- en buitenland al een grote toekomst voorspeld.

Tegen Union SG werd Vermeeren een vijftal minuten voor het eindsignaal vervangen door leeftijdsgenoot Kobe Corbanie. Net als Vermeeren is Corbanie een Antwerps jeugdproduct, al komt hij in tegenstelling tot de middenvelder beter tot zijn recht op de positie van rechtsachter. In zijn korte invalbeurt kon Corbanie weinig tot niets laten zien, al lijkt het wel vast te staan dat de jongeling ook tijdens de komende weken meer kansen zal krijgen van Van Bommel.

Ervaring in 1ste Nationale

Kobe Corbanie deed dit seizoen al heel wat ervaring op in 1ste Nationale. Daar is het beloftenelftal van Antwerp – onder de naam Young Reds – actief. Corbanie speelde er tot nu toe al veertien wedstrijden, maar mag zich ongetwijfeld de komende weken tot een A-kernspeler uitroepen. Antwerp lijkt dus een nieuwe goudklomp in eigen rangen te hebben.

LEES OOK: Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

Zal de Antwerpse jeugdopleiding op termijn ook hoge toppen scheren?

Meest recent

‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

11
11
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

8
8
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

14
14
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

38
38
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

164
164
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

3
3
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

219
219
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

131
131
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

107
107
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

31
31
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

162
162
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

59
59
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

203
203
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

41
41
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

71
71
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

108
108
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

82
82
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

69
69
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

576
576
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

56
56
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

71
71
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

267
267
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

165
165
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

55
55

Meer sportnieuws