AA Gent maakt uitgaande transfer bekend

door
AA Gent maakt uitgaande transfer bekend

AA Gent kan de top vier plots ruiken als nooit tevoren dit seizoen. De Buffalo's legden thuis KV Kortrijk over de knie na een felbevochten zegen tegen KV Kortrijk. Een opsteker voor de Oost-Vlamingen, die nu afscheid nemen van een middenvelder.


Gent maakt op zijn website het vertrek bekend van Elisha Owusu (25). De speler trekt naar Frankrijk, naar AJ Auxerre. Dat is de voorlaatste in de Ligue 1. Owusu tekende er voor 2,5 jaar. Dat maakt de Franse club zelf bekend op zijn website. Owusu zal bij Auxerre het nummer 42 gaan dragen.

De drievoudige Ghanese international kwam in de zomer van 2019 over van Olympique Lyon. Gent had destijds 1 miljoen euro veil voor zijn komst. Owusu kwam in totaal 129 keer in actie voor Gent. Hij scoorde niet en gaf ook geen enkele assist. In zijn prijzenkast staat één Beker van België. "KAA Gent wenst de immer goedlachse Elisha alle succes toe bij AJ Auxerre en in zijn verdere carrière!", schrijven de Gentenaren.

WK IN QATAR
Owusu mocht de afgelopen maanden een mooie ervaring bijschrijven op zijn palmares. Hij mocht met Ghana mee naar het WK in Qatar. Hij kwam wel niet in actie in het Midden-Oosten. Nu mag Owusu zich in Frankrijk de kijker blijven spelen voor de nationale ploeg van Ghana. De volgende grote afspraak voor het land is de Africa Cup begin 2024 in Ivoorkust.

LEES OOK: De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Mooie transfer?

Meest recent

Genk vreest voor El Ouahdi: aangeslagen Heynen reageert

Met zeges tegen Rangers FC en STVV leek KRC Genk de rug te rechten, maar donderdagavond volgde een ...

90
90
UEL/UECL: Dubbele dreun Nederland, pijnlijke avond voor Sels

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

29
29
Horror-avond Genk: Europese optater, El Ouahdi afgevoerd

KRC Genk heeft donderdagavond andermaal een stevige tik geïncasseerd. In de League Phase van de ...

185
185
'Ophef bij Club Brugge: ook bestuur moet ingrijpen'

Club Brugge staat zondagavond voor de Jupiler Pro League-clash tegen landskampioen. Maar de aanloop ...

259
259
'Kompany trekt bleek weg: Man City plant transferraid'

Bayern München is indrukwekkend aan het seizoen begonnen. Tot dusver bleek geen enkele ploeg in ...

83
83
Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Tijdens de eerste volledige Europese week van het seizoen, moet RSC Anderlecht thuis vanuit een ...

208
208
De Bruyne doet tegenstander duizelen: "Als hij het veld opkomt ..."

Net op het moment dat de twijfels over zijn overstap naar SSC Napoli opnieuw de kop begonnen op te ...

99
99
Selectie Garcia: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Volgende week blazen de Rode Duivels voor de tweede keer dit seizoen verzamelen. In hun ...

349
349
UEL/UECL: Nederlandse stunt, Meunier en co winnen topper

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

56
56
"Hij werd écht geduwd" - Union bestolen in Champions League?

Het is Union SG niet gelukt om voor de tweede speeldag op rij te stunten in de Champions League. De ...

117
117
'Nieuwe miljoenendeal Club: grootmacht in tribunes'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een rist sterkhouders, maar ...

187
187
Genk-Ferencvaros: Fink kiest vier wissels in basiself

De Europese week was voorlopig geen succes voor de Belgische clubs, aan KRC Genk om daar verandering ...

48
48
Anderlecht vs. Standard: Zetterberg doet voorspelling

Alvorens de nationale ploegen opnieuw aan zet zijn, staat nog een fraai weekend in de Jupiler Pro ...

197
197
Club Brugge slikt: voorwaarde voor volgende ronde UCL

De eerste Belgische nederlaag in de League Phase van de Champions League is een feit dit seizoen. ...

551
551
Italianen geloven ogen niet na actie De Bruyne in 74ste minuut

Kevin De Bruyne toonde zich woensdagavond de grote man bij zijn club SSC Napoli. Met twee fraaie ...

396
396
Pijnlijke aftocht: Union-sterkhouder met grond gelijk gemaakt

Daags na de slipper van Club Brugge op Atalanta BC, heeft ook Union SG zijn eerste nederlaag in de ...

236
236
'Rampenplan Club Brugge: exit Jackers, nieuwe doelman?'

Club Brugge speelt met vuur op de meest impactvolle positie. De rotatie tussen Mignolet en Jackers ...

653
653
Garcia klapt uit de biecht: vervanger Lukaku bekend?

Binnen iets meer dan een week nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië en Wales. Voor ...

171
171
De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Met twee assists tegen Sporting vereffende Kevin De Bruyne woensdag in de Champions League zijn ...

149
149
Lotte Vanwezemael doet spraakmakende Courtois-onthulling

Hoe diep ging Lotte Vanwezemael écht met Courtois? In haar radioshow BLOOT onthult ze plots ...

178
178
'Antwerp luidt alarmbel: Overmars legt Wils ultimatum op'

Het gaat van kwaad naar erger bij Antwerp, dat na de nederlaag tegen Zulte Waregem achterblijft met ...

475
475
Fink slaakt zucht van opluchting: 5 wissels in Genk?

De crisis is verbannen bij KRC Genk, dat in de Europa League donderdag Ferencvaros over de vloer ...

144
144
Brusselmans zet BV-wereld op zijn kop: "Levensgevaarlijk!"

Herman Brusselmans kreeg het de afgelopen tijd al zwaar te verduren. De BV stond in het oog van een ...

128
128
'Club Brugge keert kar: nieuw toptarget op verlanglijst'

Club Brugge leek op weg naar een nieuwe stunt in de Champions League, tot Atalanta foutjes van Cisse ...

1142
1142
Coucke kan cashen: Anderlecht deels in Qatarese handen?

Het is ondertussen bijna een maand geleden dat Wouter Vandenhaute aan de kant werd geschoven als ...

1005
1005

Meer sportnieuws