Storck doet opvallende Vormer-uitspraak

door
Storck doet opvallende Vormer-uitspraak

Om het behoud alsnog te vrijwaren, besloot KV Kortrijk om tijdens de WK-break voor de tweede keer dit seizoen van trainer te wisselen. Zo kreeg Bernd Storck de sportieve sleutels in handen en zijn aanstelling is tot dusver een succes. Al wil de Duitse trainer er wel nog wat extra versterking bij.


Storck begon het seizoen als hoofdtrainer van KAS Eupen, maar werd daar na enkele maanden aan de kant geschoven. En dus zag KVK zijn kans schoon om hem naar het Guldensporenstadion te halen. Sindsdien loopt het opvallend goed met de Kerels. Tot aan de bekeruitschakeling van afgelopen woensdag tegen KV Mechelen, had Kortrijk al zijn wedstrijden onder het bewind van Storck al winnend kunnen afsluiten. De weg richting het behoud lijkt dus ingezet. Toch vindt de Duitse trainer dat er extra versterking nodig is.

Op zijn wekelijkse persbabbel liet Storck immers verstaan dat hij deze winter graag nog een controlerende middenvelder ziet komen. "We hebben echt een zes nodig", werd hij geciteerd bij Het Nieuwsblad. "Loncar is voor mij een zes en een half, Keita is net zoals Tanaka een acht. Misschien zal het een speler zijn die ik al ken, die onze nieuwe zes zal worden of misschien een Belgisch opkomend talent zoals Wasinski."

GEEN VORMER
Eén van de namen die aan Kortrijk werden gelinkt, is die van Ruud Vormer. Maar de voormalige Gouden Schoen koos uiteindelijk voor rivaal Zulte Waregem. En dat vind Storck niet eens zo'n slechte zaak. "Vormer had niet gepast in mijn systeem. Hij is een uitstekende voetballer, maar ik zou niet weten wat ik met hem zou moeten doen. Ik ga niet mijn hele systeem omgooien voor één speler."

LEES OOK: Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Welke ploeg eindigt dit seizoen volgens u het hoogst?

Meest recent

Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

17
17
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

209
209
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

7
7
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

90
90
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

136
136
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

814
814
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

151
151
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

278
278
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

408
408
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

123
123
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

266
266
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

321
321
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

66
66
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

553
553
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

456
456
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

186
186
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

490
490
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

470
470
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

89
89
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

395
395
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

624
624
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

238
238
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

288
288
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

313
313

Meer sportnieuws