Storck doet opvallende Vormer-uitspraak

door
Storck doet opvallende Vormer-uitspraak

Om het behoud alsnog te vrijwaren, besloot KV Kortrijk om tijdens de WK-break voor de tweede keer dit seizoen van trainer te wisselen. Zo kreeg Bernd Storck de sportieve sleutels in handen en zijn aanstelling is tot dusver een succes. Al wil de Duitse trainer er wel nog wat extra versterking bij.


Storck begon het seizoen als hoofdtrainer van KAS Eupen, maar werd daar na enkele maanden aan de kant geschoven. En dus zag KVK zijn kans schoon om hem naar het Guldensporenstadion te halen. Sindsdien loopt het opvallend goed met de Kerels. Tot aan de bekeruitschakeling van afgelopen woensdag tegen KV Mechelen, had Kortrijk al zijn wedstrijden onder het bewind van Storck al winnend kunnen afsluiten. De weg richting het behoud lijkt dus ingezet. Toch vindt de Duitse trainer dat er extra versterking nodig is.

Op zijn wekelijkse persbabbel liet Storck immers verstaan dat hij deze winter graag nog een controlerende middenvelder ziet komen. "We hebben echt een zes nodig", werd hij geciteerd bij Het Nieuwsblad. "Loncar is voor mij een zes en een half, Keita is net zoals Tanaka een acht. Misschien zal het een speler zijn die ik al ken, die onze nieuwe zes zal worden of misschien een Belgisch opkomend talent zoals Wasinski."

GEEN VORMER
Eén van de namen die aan Kortrijk werden gelinkt, is die van Ruud Vormer. Maar de voormalige Gouden Schoen koos uiteindelijk voor rivaal Zulte Waregem. En dat vind Storck niet eens zo'n slechte zaak. "Vormer had niet gepast in mijn systeem. Hij is een uitstekende voetballer, maar ik zou niet weten wat ik met hem zou moeten doen. Ik ga niet mijn hele systeem omgooien voor één speler."

LEES OOK: ‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Welke ploeg eindigt dit seizoen volgens u het hoogst?

Meest recent

Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

24
24
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

102
102
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

247
247
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

138
138
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

239
239
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

78
78
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

101
101
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

255
255
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

251
251
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

92
92
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

588
588
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

235
235
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

110
110
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

207
207
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

239
239
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

386
386
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

614
614
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

274
274
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

543
543
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

107
107
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

406
406
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

280
280
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

254
254
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

101
101

Meer sportnieuws