Trossard-bom ontploft: "Trainer heeft hem vernederd"

289 stemmen
Trossard-bom ontploft:

Rode Duivel Leandro Trossard ligt momenteel op ramkoers met zijn club Brighton and Hove Albion. De aanvaller zit dit weekend andermaal niet in de wedstrijdkern en kreeg een publiekelijke veeg uit de pan van coach Roberto De Zerbi. Daarop reageerde het kamp-Trossard met een vlammend statement.


Sinds zijn terugkeer van het wereldkampioenschap in Qatar, verloopt het seizoen bijzonder stroef voor Trossard. In de voorbije duels liet De Zerbi hem zelfs links liggen en ook komend weekend zit hij niet in de kern voor het duel tegen Liverpool. Volgens de trainer heeft de niet-selectie te maken met disicplinaire redenen. “Hij verliet vorig week zomaar de training toen hij voelde dat hij niet zou starten. Zonder iets te zeggen. Maandag heb ik met hem gesproken. En hem gezegd dat ik die attitude niet pik”, aldus de Italiaanse coach op zijn persbabbel.

Maar die uitspraken schoten in het verkeerde keelgat bij Trossard en zijn entourage. Zo volgde niet veel later een officieel statement. “Na het WK is er op training een woordenwisseling geweest met Leandro en nog een speler om een onbenulligheid. Sindsdien spreekt de trainer niet meer met Leandro”, klinkt het bij monde van makelaar Josy Comhair. “Afgelopen maandag heeft de trainer Leandro in groep vernederd en heeft de coach aangeven hem niet meer te willen zien. Een trainer die al vier weken niet rechtstreeks communiceert met zijn speler is werkelijk onbegrijpelijk.”

TRANSFER NODIG
Comhair benadrukt ook dat zijn cliënt de training wel degelijk staakte, maar dat dit louter was vanwege een lichte blessure aan de kuit. “En dat was overigens in samenspraak met de medische staf. Via de physical coach heeft Leandro vervolgens moeten vernemen dat hij apart moest trainen”, stelt Comhair. Voor het kamp-Trossard zit er dan ook maar één ding op: een transfer, en liefst zo snel mogelijk. “Het is van belang dat Brighton deze mercato al meewerkt aan een potentiële transfer en zich welwillend opstelt, hetgeen bevorderlijk is voor beide partijen”, besluit men.

LEES OOK: Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

Brighton moet hem laten gaan ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

87
87
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

48
48
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

85
85
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

185
185
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

81
81
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

177
177
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

455
455
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

106
106
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

538
538
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

307
307
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

649
649
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

166
166
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

410
410
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

186
186
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

122
122
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

117
117
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

303
303
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

321
321
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

456
456
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

494
494
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

515
515
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

185
185
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

221
221
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

89
89

Meer sportnieuws