Trossard-bom ontploft: "Trainer heeft hem vernederd"

door
Trossard-bom ontploft:

Rode Duivel Leandro Trossard ligt momenteel op ramkoers met zijn club Brighton and Hove Albion. De aanvaller zit dit weekend andermaal niet in de wedstrijdkern en kreeg een publiekelijke veeg uit de pan van coach Roberto De Zerbi. Daarop reageerde het kamp-Trossard met een vlammend statement.


Sinds zijn terugkeer van het wereldkampioenschap in Qatar, verloopt het seizoen bijzonder stroef voor Trossard. In de voorbije duels liet De Zerbi hem zelfs links liggen en ook komend weekend zit hij niet in de kern voor het duel tegen Liverpool. Volgens de trainer heeft de niet-selectie te maken met disicplinaire redenen. “Hij verliet vorig week zomaar de training toen hij voelde dat hij niet zou starten. Zonder iets te zeggen. Maandag heb ik met hem gesproken. En hem gezegd dat ik die attitude niet pik”, aldus de Italiaanse coach op zijn persbabbel.

Maar die uitspraken schoten in het verkeerde keelgat bij Trossard en zijn entourage. Zo volgde niet veel later een officieel statement. “Na het WK is er op training een woordenwisseling geweest met Leandro en nog een speler om een onbenulligheid. Sindsdien spreekt de trainer niet meer met Leandro”, klinkt het bij monde van makelaar Josy Comhair. “Afgelopen maandag heeft de trainer Leandro in groep vernederd en heeft de coach aangeven hem niet meer te willen zien. Een trainer die al vier weken niet rechtstreeks communiceert met zijn speler is werkelijk onbegrijpelijk.”

TRANSFER NODIG
Comhair benadrukt ook dat zijn cliënt de training wel degelijk staakte, maar dat dit louter was vanwege een lichte blessure aan de kuit. “En dat was overigens in samenspraak met de medische staf. Via de physical coach heeft Leandro vervolgens moeten vernemen dat hij apart moest trainen”, stelt Comhair. Voor het kamp-Trossard zit er dan ook maar één ding op: een transfer, en liefst zo snel mogelijk. “Het is van belang dat Brighton deze mercato al meewerkt aan een potentiële transfer en zich welwillend opstelt, hetgeen bevorderlijk is voor beide partijen”, besluit men.

LEES OOK: 'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Brighton moet hem laten gaan ...

Meest recent

'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

10
10
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

42
42
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

24
24
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

45
45
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

42
42
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

79
79
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

71
71
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

123
123
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

573
573
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

229
229
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

103
103
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

93
93
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

86
86
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

243
243
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

124
124
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

177
177
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

97
97
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

282
282
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

249
249
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

311
311
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

418
418
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

343
343

Meer sportnieuws