Trossard-bom ontploft: "Trainer heeft hem vernederd"

289 stemmen
Trossard-bom ontploft:

Rode Duivel Leandro Trossard ligt momenteel op ramkoers met zijn club Brighton and Hove Albion. De aanvaller zit dit weekend andermaal niet in de wedstrijdkern en kreeg een publiekelijke veeg uit de pan van coach Roberto De Zerbi. Daarop reageerde het kamp-Trossard met een vlammend statement.


Sinds zijn terugkeer van het wereldkampioenschap in Qatar, verloopt het seizoen bijzonder stroef voor Trossard. In de voorbije duels liet De Zerbi hem zelfs links liggen en ook komend weekend zit hij niet in de kern voor het duel tegen Liverpool. Volgens de trainer heeft de niet-selectie te maken met disicplinaire redenen. “Hij verliet vorig week zomaar de training toen hij voelde dat hij niet zou starten. Zonder iets te zeggen. Maandag heb ik met hem gesproken. En hem gezegd dat ik die attitude niet pik”, aldus de Italiaanse coach op zijn persbabbel.

Maar die uitspraken schoten in het verkeerde keelgat bij Trossard en zijn entourage. Zo volgde niet veel later een officieel statement. “Na het WK is er op training een woordenwisseling geweest met Leandro en nog een speler om een onbenulligheid. Sindsdien spreekt de trainer niet meer met Leandro”, klinkt het bij monde van makelaar Josy Comhair. “Afgelopen maandag heeft de trainer Leandro in groep vernederd en heeft de coach aangeven hem niet meer te willen zien. Een trainer die al vier weken niet rechtstreeks communiceert met zijn speler is werkelijk onbegrijpelijk.”

TRANSFER NODIG
Comhair benadrukt ook dat zijn cliënt de training wel degelijk staakte, maar dat dit louter was vanwege een lichte blessure aan de kuit. “En dat was overigens in samenspraak met de medische staf. Via de physical coach heeft Leandro vervolgens moeten vernemen dat hij apart moest trainen”, stelt Comhair. Voor het kamp-Trossard zit er dan ook maar één ding op: een transfer, en liefst zo snel mogelijk. “Het is van belang dat Brighton deze mercato al meewerkt aan een potentiële transfer en zich welwillend opstelt, hetgeen bevorderlijk is voor beide partijen”, besluit men.

LEES OOK: Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Brighton moet hem laten gaan ...

Meest recent

'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

11
11
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

14
14
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

110
110
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

82
82
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

63
63
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

111
111
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

317
317
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

39
39
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

340
340
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

94
94
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

279
279
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

153
153
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

350
350
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

443
443
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

448
448
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

102
102
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

535
535
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

188
188
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

57
57
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

649
649
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

315
315
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

324
324
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

521
521
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

209
209

Meer sportnieuws