Trossard-bom ontploft: "Trainer heeft hem vernederd"

door
Trossard-bom ontploft:

Rode Duivel Leandro Trossard ligt momenteel op ramkoers met zijn club Brighton and Hove Albion. De aanvaller zit dit weekend andermaal niet in de wedstrijdkern en kreeg een publiekelijke veeg uit de pan van coach Roberto De Zerbi. Daarop reageerde het kamp-Trossard met een vlammend statement.


Sinds zijn terugkeer van het wereldkampioenschap in Qatar, verloopt het seizoen bijzonder stroef voor Trossard. In de voorbije duels liet De Zerbi hem zelfs links liggen en ook komend weekend zit hij niet in de kern voor het duel tegen Liverpool. Volgens de trainer heeft de niet-selectie te maken met disicplinaire redenen. “Hij verliet vorig week zomaar de training toen hij voelde dat hij niet zou starten. Zonder iets te zeggen. Maandag heb ik met hem gesproken. En hem gezegd dat ik die attitude niet pik”, aldus de Italiaanse coach op zijn persbabbel.

Maar die uitspraken schoten in het verkeerde keelgat bij Trossard en zijn entourage. Zo volgde niet veel later een officieel statement. “Na het WK is er op training een woordenwisseling geweest met Leandro en nog een speler om een onbenulligheid. Sindsdien spreekt de trainer niet meer met Leandro”, klinkt het bij monde van makelaar Josy Comhair. “Afgelopen maandag heeft de trainer Leandro in groep vernederd en heeft de coach aangeven hem niet meer te willen zien. Een trainer die al vier weken niet rechtstreeks communiceert met zijn speler is werkelijk onbegrijpelijk.”

TRANSFER NODIG
Comhair benadrukt ook dat zijn cliënt de training wel degelijk staakte, maar dat dit louter was vanwege een lichte blessure aan de kuit. “En dat was overigens in samenspraak met de medische staf. Via de physical coach heeft Leandro vervolgens moeten vernemen dat hij apart moest trainen”, stelt Comhair. Voor het kamp-Trossard zit er dan ook maar één ding op: een transfer, en liefst zo snel mogelijk. “Het is van belang dat Brighton deze mercato al meewerkt aan een potentiële transfer en zich welwillend opstelt, hetgeen bevorderlijk is voor beide partijen”, besluit men.

LEES OOK: West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

Brighton moet hem laten gaan ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

24
24
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

23
23
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

66
66
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

146
146
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

14
14
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

286
286
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

623
623
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

116
116
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

19
19
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

74
74
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

82
82
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

103
103
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

441
441
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

260
260
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

128
128
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

109
109
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

407
407
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

588
588
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

324
324
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

138
138
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

106
106
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

153
153
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

32
32
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1489
1489

Meer sportnieuws