Situatie-Trossard escaleert: "Hij verliet training zonder één woord"

door
Situatie-Trossard escaleert:

Leandro Trossard was in de eerste seizoenshelft nog één van de grote uitblinkers bij Brighton, maar momenteel zit hij er in een lastig parket. Zijn coach Roberto De Zerbi liet de Rode Duivel tijdens de voorbije duels immers links liggen. En de situatie lijkt van kwaad naar erger te gaan.


Voor het WK was Trossard bezig aan een uitstekend seizoen. In veertien Premier League-wedstrijden tekende de 27-jarige Rode Duivel toen voor zeven goals en drie assists. Vooral zijn hattrick tegen Liverpool FC mocht gezien worden, maar ook tegen Manchester City en Chelsea liet hij van zich spreken. Maar in de wedstrijden na het wereldkampioenschap kon hij die goede lijn niet doortrekken.

Afgelopen zaterdag kreeg hij een nieuwe opdoffer te verwerken. Zo werd hij voor het bekerduel tegen Middlesbrough niet eens in de wedstrijdkern opgenomen. Volgens coach Roberto De Zerbi haalde Trossard niet zijn gewenste niveau. Maar het lijkt er steeds meer op dat ook andere zaken een rol spelen. De Limburger zou zelf een stap hogerop willen zetten en houdt daarom een contractverlenging af. Bovendien zou hij vrij humeurig rondlopen door de gang van zaken.

SLECHTE ATTITUDE
En ook komend weekend tegen Liverpool zal Trossard niet in de wedstrijdkern zitten, dat bevestigde De Zerbi vrijdag op zijn persbabbel. De Italiaan wijst naar 'disciplinaire redenen' voor deze beslissing. "Hij verliet vorig week zomaar de training toen hij voelde dat hij niet zou starten. Zonder iets te zeggen. En dat is niet goed", vertelde De Zerbi. "Trossard staat niet op de lijst voor Liverpool. Maandag heb ik met hem gesproken. En hem gezegd dat ik die attitude niet pik. Ik ben open met hem. Ik wil enkel spelers die zich honderd procent geven."

LEES OOK: Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Trossard heeft dit aan zichzelf te danken ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

27
27
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

17
17
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

59
59
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

67
67
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

20
20
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

81
81
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

57
57
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

248
248
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

58
58
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

72
72
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

283
283
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

115
115
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

173
173
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

670
670
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

62
62
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

416
416
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

135
135
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

259
259
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

155
155
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

95
95
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

623
623
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

68
68
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

337
337
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

462
462

Meer sportnieuws