De Condé vreest één titeluitdager voor Genk

740 stemmen
De Condé vreest één titeluitdager voor Genk

KRC Genk sneuvelde woensdagavond in de kwartfinales van de Croky Cup, de Limburgers blijven evenwel goed koers om beslag te gaan leggen op de landstitel. Maar de reguliere competitie zit er nog lang niet op en dan moeten de Play-Offs nog beginnen. In de Cegeka Arena vreest men dan ook voor één verrassende uitdager.


Racing maakte afgelopen weekend nog een statement. Zo werd op eigen veld verdiend gewonnen van Club Brugge. Hierdoor staat de titelverdediger alweer op een achterstand van 15 punten in het klassement. Maar Blauw-Zwart bewees vorig seizoen al dat het in staat is om een flinke inhaalbeweging in te zetten. Bovendien blijft ook Antwerp FC, dat 10 punten achterstand telt, een gevaarlijke uitdager. Maar de ploeg die bij Genk het meest gevreesd wordt, is Union SG.

De vice-kampioen is dan ook opnieuw bezig aan een uitstekend seizoen en strijdt momenteel zelfs nog op drie fronten mee. Voor Dimitri De Condé, Head of Football bij Genk, is dat echter geen verrassing. "In augustus heb ik het hier al gezegd: degene die boven Union eindigt, wordt voor mij de landskampioen", stelt De Condé bij Eleven Insiders. "De Europese wedstrijden die zij toen in Leuven speelden, vond ik al van een heel hoog niveau."

STERKER IN DE BREEDTE
Vorig seizoen deed Union ook lange tijd mee voor de titel, maar werden de Brusselaars uiteindelijk nog ingehaald door Club Brugge. De Condé vindt echter dat de ploeg van coach Karel Geraerts sindsdien nog stappen vooruit heeft gezet. "Ze hebben een ploeg die er al stond, maar die ook is aangevuld met enkele goede transfers. Simon Adingra bijvoorbeeld, die ook op ons lijstje stond. Hij werd via de samenwerking met Brighton er aan toegevoegd. Dat maakt dat ze een supergoed geheel hebben."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Union is momenteel de grootste uitdager voor Genk ...

Meest recent

'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

42
42
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

14
14
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

11
11
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

25
25
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

138
138
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

457
457
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

147
147
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

61
61
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

414
414
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

72
72
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

180
180
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

500
500
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

466
466
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

468
468
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

340
340
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

178
178
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

567
567
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

258
258
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

973
973
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

319
319
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

640
640
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

460
460
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

730
730
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

292
292

Meer sportnieuws