'Sevilla dumpt Januzaj bij Spaanse club'

176 stemmen
'Sevilla dumpt Januzaj bij Spaanse club'

De transfercarrousel draait op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden deals afgesloten, soms met een landgenoot in de hoofdrol. Ook Adnan Januzaj zou wel eens andere oorden kunnen opzoeken.


De linkerpoot werd afgelopen zomer transfervrij ingelijfd door Sevilla nadat zijn contract bij Real Sociedad afgelopen was. Het avontuur van Januzaj in Andalusië valt tegen. Hij kwam in totaal nog maar zes keer in actie voor de meervoudige Europa League-winnaar, goed voor een totale speeltijd van 125 minuten. Mogelijk werpt een andere Spaanse club Sevilla en Januzaj nu een levenslijn toe.

Volgens Canal Sur Radio zou Espanyol, de voorlaatste in La Liga, wel iets zien in de komst van de speler. Coach Diego Martinez zou al groen licht gegeven hebben voor de transfer van Januzaj. Sevilla zal de speler vermoedelijk niets in de weg leggen, omdat hij niet meer in de plannen voorkomt van Sevilla-trainer Jorge Sampaoli. Januzaj heeft nog een contract tot midden 2026 bij Sevilla, maar de club zal allesbehalve het onderste uit de kan willen halen. De Andalusiërs zouden Januzaj namelijk liever kwijt dan rijk zijn.

SLOP
Zo zit de carrière van Januzaj in het slop. Bij Real Sociedad liet hij vlagen zien van zijn grote talent en speelde hij enkele degelijke seizoenen. Hij bekroonde die met een mooie transfer naar Sevilla, maar daar loopt het dus van geen meter. Eerder wilde het voor Januzaj ook al niet lukken bij Manchester United, Borussia Dortmund en AFC Sunderland. Espanyol zou een uitweg kunnen zijn, maar dan moet Januzaj wel vrede nemen met een stapje terug.

LEES OOK: 'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Moet hij naar Espanyol gaan?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

14
14
Garcia botst al met Lukaku: "Dit gaat ontploffen"

Lukaku is terug, en dat voelen ze meteen bij de Rode Duivels. Hij wil spelen, Garcia wil hem erbij. ...

71
71
Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Een week voor de opener tegen Egypte kan de WK-koorts stilaan al helemaal losbarsten. Straks ...

83
83
'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Ondanks de meer dan degelijke campagne in Europa werd het een seizoen om snel te vergeten voor KRC ...

98
98
'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

294
294
KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

33
33
Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

36
36
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

80
80
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

83
83
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

65
65
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

39
39
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

231
231
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

157
157
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

286
286
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

217
217
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

352
352
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

483
483
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

218
218
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

79
79
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

82
82
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

94
94
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

167
167
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

220
220
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

327
327
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

626
626
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

147
147

Meer sportnieuws