'Sevilla dumpt Januzaj bij Spaanse club'

door
'Sevilla dumpt Januzaj bij Spaanse club'

De transfercarrousel draait op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden deals afgesloten, soms met een landgenoot in de hoofdrol. Ook Adnan Januzaj zou wel eens andere oorden kunnen opzoeken.


De linkerpoot werd afgelopen zomer transfervrij ingelijfd door Sevilla nadat zijn contract bij Real Sociedad afgelopen was. Het avontuur van Januzaj in Andalusië valt tegen. Hij kwam in totaal nog maar zes keer in actie voor de meervoudige Europa League-winnaar, goed voor een totale speeltijd van 125 minuten. Mogelijk werpt een andere Spaanse club Sevilla en Januzaj nu een levenslijn toe.

Volgens Canal Sur Radio zou Espanyol, de voorlaatste in La Liga, wel iets zien in de komst van de speler. Coach Diego Martinez zou al groen licht gegeven hebben voor de transfer van Januzaj. Sevilla zal de speler vermoedelijk niets in de weg leggen, omdat hij niet meer in de plannen voorkomt van Sevilla-trainer Jorge Sampaoli. Januzaj heeft nog een contract tot midden 2026 bij Sevilla, maar de club zal allesbehalve het onderste uit de kan willen halen. De Andalusiërs zouden Januzaj namelijk liever kwijt dan rijk zijn.

SLOP
Zo zit de carrière van Januzaj in het slop. Bij Real Sociedad liet hij vlagen zien van zijn grote talent en speelde hij enkele degelijke seizoenen. Hij bekroonde die met een mooie transfer naar Sevilla, maar daar loopt het dus van geen meter. Eerder wilde het voor Januzaj ook al niet lukken bij Manchester United, Borussia Dortmund en AFC Sunderland. Espanyol zou een uitweg kunnen zijn, maar dan moet Januzaj wel vrede nemen met een stapje terug.

LEES OOK: 'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Moet hij naar Espanyol gaan?

Meest recent

Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

9
9
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

97
97
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

62
62
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

42
42
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

37
37
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

295
295
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

153
153
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

19
19
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

435
435
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

302
302
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

291
291
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

74
74
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

204
204
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

382
382
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

100
100
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

242
242
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

98
98
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

466
466
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

71
71
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

563
563
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

1162
1162
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

292
292
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1280
1280
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

643
643
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

664
664

Meer sportnieuws