Malinovskyi heeft verrassende uitdaging helemaal beet

door
Malinovskyi heeft verrassende uitdaging helemaal beet

KRC Genk doet het op dit moment uitstekend in onze competitie. De Limburgers staan afgetekend aan de leiding, en lijken de absolute titelfavoriet te gaan worden. Naar goede gewoonte is de Limburgse club ook een springplank voor spelers die het op een hoger niveau proberen te wagen. In het verleden verkocht KRC Genk met spelers als Milinkovic-Savic, Koulibaly en Malinovskyi al tal van toptalenten die het uiteindelijk ver schopten. Laatstgenoemde heeft nu een nieuwe droomtransfer beet. 


Ruslan Malinovskyi belandde in 2016 bij KRC Genk. De Oekraïense middenvelder ontpopte zich al vrij snel tot één van de sterkhouders bij de Limburgers, waarna de interesse in de vrijetrappenspecialist enkel en alleen maar toenam. Het behalen van de landstitel in 2019 was dan ook het summum voor de Oekraïner, waarna hij een droomtransfer richting Atalanta Bergamo versierde. Bij de Italiaanse topclub liep het echter niet steeds van een leien dakje. 

Zo diende Malinovskyi in zijn eerste seizoen bij Atalanta stevig te knokken voor een plaats in het basiselftal. Uiteindelijk slaagde de middenvelder erin, en werd hij er één van de smaakmakers. Vorig seizoen blonk Malinovksyi nog uit bij de Italiaanse topclub, en kon hij op de nodige interesse rekenen tijdens de zomermercato. Dit seizoen loopt het dan weer een stuk moeizamer voor de Oekraïner, waarna Atalanta besloot om een (tijdelijke) oplossing te zoeken voor de 29-jarige middenvelder.

Nieuw avontuur in Frankrijk

Die oplossing heeft Atalanta gevonden in Frankrijk. Malinovskyi zal namelijk tot het einde van het seizoen worden verhuurd aan Olympique Marseille. De Franse traditieclub dwong ook een aankoopoptie af. Marseille staat momenteel op een derde plaats in de Ligue I, en wil zich zo snel mogelijk weer meten met de top van Europa. 

Knappe transfer van Malinovskyi?

Meest recent

'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

71
71
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

382
382
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

34
34
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

141
141
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

23
23
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

60
60
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

97
97
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

144
144
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

480
480
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

288
288
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

184
184
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

379
379
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

264
264
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

253
253
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

261
261
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

587
587
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

177
177
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

127
127
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

67
67
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

32
32
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

165
165
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

128
128
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

66
66
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

92
92

Meer sportnieuws