Malinovskyi heeft verrassende uitdaging helemaal beet

door
Malinovskyi heeft verrassende uitdaging helemaal beet

KRC Genk doet het op dit moment uitstekend in onze competitie. De Limburgers staan afgetekend aan de leiding, en lijken de absolute titelfavoriet te gaan worden. Naar goede gewoonte is de Limburgse club ook een springplank voor spelers die het op een hoger niveau proberen te wagen. In het verleden verkocht KRC Genk met spelers als Milinkovic-Savic, Koulibaly en Malinovskyi al tal van toptalenten die het uiteindelijk ver schopten. Laatstgenoemde heeft nu een nieuwe droomtransfer beet. 


Ruslan Malinovskyi belandde in 2016 bij KRC Genk. De Oekraïense middenvelder ontpopte zich al vrij snel tot één van de sterkhouders bij de Limburgers, waarna de interesse in de vrijetrappenspecialist enkel en alleen maar toenam. Het behalen van de landstitel in 2019 was dan ook het summum voor de Oekraïner, waarna hij een droomtransfer richting Atalanta Bergamo versierde. Bij de Italiaanse topclub liep het echter niet steeds van een leien dakje. 

Zo diende Malinovskyi in zijn eerste seizoen bij Atalanta stevig te knokken voor een plaats in het basiselftal. Uiteindelijk slaagde de middenvelder erin, en werd hij er één van de smaakmakers. Vorig seizoen blonk Malinovksyi nog uit bij de Italiaanse topclub, en kon hij op de nodige interesse rekenen tijdens de zomermercato. Dit seizoen loopt het dan weer een stuk moeizamer voor de Oekraïner, waarna Atalanta besloot om een (tijdelijke) oplossing te zoeken voor de 29-jarige middenvelder.

Nieuw avontuur in Frankrijk

Die oplossing heeft Atalanta gevonden in Frankrijk. Malinovskyi zal namelijk tot het einde van het seizoen worden verhuurd aan Olympique Marseille. De Franse traditieclub dwong ook een aankoopoptie af. Marseille staat momenteel op een derde plaats in de Ligue I, en wil zich zo snel mogelijk weer meten met de top van Europa. 

LEES OOK: 'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Knappe transfer van Malinovskyi?

Meest recent

Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

15
15
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

96
96
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

37
37
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

62
62
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

38
38
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

46
46
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

84
84
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

46
46
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

425
425
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

71
71
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

170
170
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

291
291
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

280
280
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

213
213
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

229
229
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

247
247
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

437
437
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

423
423
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

85
85
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

286
286
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

161
161
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

201
201
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

588
588
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

70
70

Meer sportnieuws