Malinovskyi heeft verrassende uitdaging helemaal beet

door
Malinovskyi heeft verrassende uitdaging helemaal beet

KRC Genk doet het op dit moment uitstekend in onze competitie. De Limburgers staan afgetekend aan de leiding, en lijken de absolute titelfavoriet te gaan worden. Naar goede gewoonte is de Limburgse club ook een springplank voor spelers die het op een hoger niveau proberen te wagen. In het verleden verkocht KRC Genk met spelers als Milinkovic-Savic, Koulibaly en Malinovskyi al tal van toptalenten die het uiteindelijk ver schopten. Laatstgenoemde heeft nu een nieuwe droomtransfer beet. 


Ruslan Malinovskyi belandde in 2016 bij KRC Genk. De Oekraïense middenvelder ontpopte zich al vrij snel tot één van de sterkhouders bij de Limburgers, waarna de interesse in de vrijetrappenspecialist enkel en alleen maar toenam. Het behalen van de landstitel in 2019 was dan ook het summum voor de Oekraïner, waarna hij een droomtransfer richting Atalanta Bergamo versierde. Bij de Italiaanse topclub liep het echter niet steeds van een leien dakje. 

Zo diende Malinovskyi in zijn eerste seizoen bij Atalanta stevig te knokken voor een plaats in het basiselftal. Uiteindelijk slaagde de middenvelder erin, en werd hij er één van de smaakmakers. Vorig seizoen blonk Malinovksyi nog uit bij de Italiaanse topclub, en kon hij op de nodige interesse rekenen tijdens de zomermercato. Dit seizoen loopt het dan weer een stuk moeizamer voor de Oekraïner, waarna Atalanta besloot om een (tijdelijke) oplossing te zoeken voor de 29-jarige middenvelder.

Nieuw avontuur in Frankrijk

Die oplossing heeft Atalanta gevonden in Frankrijk. Malinovskyi zal namelijk tot het einde van het seizoen worden verhuurd aan Olympique Marseille. De Franse traditieclub dwong ook een aankoopoptie af. Marseille staat momenteel op een derde plaats in de Ligue I, en wil zich zo snel mogelijk weer meten met de top van Europa. 

Knappe transfer van Malinovskyi?

Meest recent

UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

4
4
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

6
6
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

55
55
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

159
159
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

90
90
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

130
130
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

71
71
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

143
143
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

374
374
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

266
266
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

388
388
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

100
100
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

117
117
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

138
138
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

111
111
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

71
71
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

20
20
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

53
53
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

420
420
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

187
187
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

42
42
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

108
108
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

492
492
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

213
213
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32

Meer sportnieuws