Vormer laat zich meteen gelden bij Essevee: "Dat misten we"

door
Vormer laat zich meteen gelden bij Essevee:

Zulte Waregem is aan 2023 begonnen met een opsteker. Het was zaterdag op de laatste plaats beland door de zege van Seraing in Oostende, maar gaf de rode lantaarn meteen weer terug door. Ze haalden het in eigen huis van KV Mechelen met 2-0 en wippen zo meteen ook over KV Kortrijk naar de zestiende plaats, op één puntje van een veilige plaats.


De wintertransfers van de West-Vlamingen pakten meteen goed uit. Mbaye Leye dropte Christian Brüls en Ruud Vormer meteen in de basiself en die laatste was meteen ook beslissend. De Nederlander lokte de strafschop uit waaruit Gano de eindstand kon vastleggen. Aan de Gaverbeek zijn ze dan ook zeer tevreden met de inbreng van het nieuwe duo.

"Volgens mij mistten we soms dat tikkeltje ervaring en dat hebben we nu natuurlijk met Vormer en Brüls", merkt Sammy Bossut op bij Sporza. "We hebben hier lang op gewacht. We wisten dat dit een belangrijke match ging worden en nu is Mechelen ook betrokken in de degradatiestrijd. Ook de verdediging was vandaag goed op post en ik ben blij dat ik mijn steentje heb kunnen bijdragen."

LEYE
Mbaye Leye was dezelfde mening aangedaan. "Dit is een belangrijke overwinning. Ik ben zeer tevreden want we hebben altijd de controle gehad. Dit niveau moeten we aanhouden. Vormer en Brüls zijn bewezen spelers in deze competitie en hebben geen tijd nodig om zich aan te passen. Ook de rest van het team presteerde vandaag zeer goed", analyseerde hij immers.

LEES OOK: Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

Is Vormer meteen een meerwaarde voor Essevee?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

29
29
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

58
58
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

111
111
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

193
193
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

255
255
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

97
97
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

79
79
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

177
177
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

531
531
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

203
203
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

746
746
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

195
195
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

131
131
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

240
240
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

665
665
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

69
69
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

380
380
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

325
325
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

186
186
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

431
431
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

205
205
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

74
74
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

332
332

Meer sportnieuws