Geraerts leest Vanzeir duidelijk de les

221 stemmen
Geraerts leest Vanzeir duidelijk de les

Union SG is opnieuw aan een ijzersterk seizoen bezig. De Brusselaars willen al het goede bevestigen in 2023, te beginnen in de derby op het veld van RSC Anderlecht. Dante Vanzeir (24) kampt met transferperikelen.


De aanvaller zou volgens Het Laatste Nieuws interesse genieten van MLS-club New York Red Bulls. Die zouden de speler al verschillende keren komen bekijken zijn en raakten dus gecharmeerd. Vanzeir ligt nog tot midden 2024 vast in het Dudenpark. Met een transferwaarde van 5 miljoen euro (Transfermarkt) zou hij Union een aardig centje kunnen opleveren, als is het niet ondenkbaar dat de aanvaller in de huidige markt een pak meer opbrengt.

Karel Geraerts zou Vanzeir graag aan boord houden. Dat verklaarde hij op zijn persbabbel vrijdag. "Liefst wil ik iedereen wel houden", aldus Geraerts. "Dante weet dat hij een belangrijke speler voor mij is. Maar het is niet aan mij om spelers te overtuigen om te blijven of vertrekken. Dat is iets individueels. Iedere speler maakt zijn eigen planning voor zijn parcours en carrière." Al heeft Geraerts wel één duidelijk opdracht voor Vanzeir. "Als coach kan ik Dante maar een raad geven: Ik wil dat hij zondag klaar is voor Anderlecht. Hij moet focussen op voetbal, al de rest is voor zijn entourage of makelaars", klonk het duidelijk.

DICHTERBIJ SLUIPEN
Union kan dit weekend een goede zaak doen in het klassement. Geraerts en co mikken zondag zelf op een driepunter op het veld van Anderlecht en hopen dat Genk eerder op de dag thuis punten laat tegen Club Brugge. Zo zou de kloof tussen de twee, die nu zeven punten bedraagt, wat kleiner kunnen worden.

LEES OOK: Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Zal Vanzeir deze winter nog vertrekken?

Meest recent

Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

12
12
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

34
34
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

198
198
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

42
42
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

92
92
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

205
205
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

61
61
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

681
681
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

382
382
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

25
25
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

181
181
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

710
710
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

136
136
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

385
385
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

714
714
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

524
524
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

337
337
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

539
539
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

147
147
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

162
162
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

104
104
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

109
109
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

205
205
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

343
343

Meer sportnieuws