Geraerts leest Vanzeir duidelijk de les

door
Geraerts leest Vanzeir duidelijk de les

Union SG is opnieuw aan een ijzersterk seizoen bezig. De Brusselaars willen al het goede bevestigen in 2023, te beginnen in de derby op het veld van RSC Anderlecht. Dante Vanzeir (24) kampt met transferperikelen.


De aanvaller zou volgens Het Laatste Nieuws interesse genieten van MLS-club New York Red Bulls. Die zouden de speler al verschillende keren komen bekijken zijn en raakten dus gecharmeerd. Vanzeir ligt nog tot midden 2024 vast in het Dudenpark. Met een transferwaarde van 5 miljoen euro (Transfermarkt) zou hij Union een aardig centje kunnen opleveren, als is het niet ondenkbaar dat de aanvaller in de huidige markt een pak meer opbrengt.

Karel Geraerts zou Vanzeir graag aan boord houden. Dat verklaarde hij op zijn persbabbel vrijdag. "Liefst wil ik iedereen wel houden", aldus Geraerts. "Dante weet dat hij een belangrijke speler voor mij is. Maar het is niet aan mij om spelers te overtuigen om te blijven of vertrekken. Dat is iets individueels. Iedere speler maakt zijn eigen planning voor zijn parcours en carrière." Al heeft Geraerts wel één duidelijk opdracht voor Vanzeir. "Als coach kan ik Dante maar een raad geven: Ik wil dat hij zondag klaar is voor Anderlecht. Hij moet focussen op voetbal, al de rest is voor zijn entourage of makelaars", klonk het duidelijk.

DICHTERBIJ SLUIPEN
Union kan dit weekend een goede zaak doen in het klassement. Geraerts en co mikken zondag zelf op een driepunter op het veld van Anderlecht en hopen dat Genk eerder op de dag thuis punten laat tegen Club Brugge. Zo zou de kloof tussen de twee, die nu zeven punten bedraagt, wat kleiner kunnen worden.

LEES OOK: Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Zal Vanzeir deze winter nog vertrekken?

Meest recent

Hayen out, Leko in bij Club Brugge: meer details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

0
0
Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

279
279
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

491
491
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

763
763
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

1126
1126
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

864
864
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

14
14
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

853
853
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

172
172
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

131
131
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

74
74
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

141
141
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

193
193
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

63
63
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

322
322
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

49
49
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

164
164
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

286
286
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

141
141
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

157
157
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

269
269
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

104
104
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

525
525
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

343
343

Meer sportnieuws