'Bod onderweg: Amallah via WK naar topcompetitie'

door
'Bod onderweg: Amallah via WK naar topcompetitie'

Tijdens het wereldkampioenschap in Qatar kon een aantal spelers uit de Jupiler Pro League een goede beurt maken. Selim Amallah bijvoorbeeld, was doorgaans titularis bij het verrassende Marokko dat het schopte tot de troostfinale. Die prestaties leveren hem allicht een fraaie transfer op.


Dat Amallah in het merendeel van de Marokkaanse WK-wedstrijden werd uitgespeeld als basispion, is op zich best opmerkelijk. Zijn aanloop naar het toernooi werd immers grondig verstoord. Omdat maar geen akkoord werd gevonden over een verlenging van zijn aflopend contract, werd hij bij Standard naar de B-kern verwezen. Zijn laatste wedstrijd namens de Rouches dateert dan ook al van eind september. Desondanks stond hij er wel in Qatar.

En zijn optreden daar bezorgt de middenvelder nu mogelijk een ticket naar een topcompetitie. Eerder deze week geraakte al bekend dat Nottingham Forrest interesse toont in Amallah. En die belangstelling blijkt behoorlijk concreet. Volgens La Dernière Heure bereidt de huidige nummer 19 uit de Premier League momenteel een eerste bod voor op de 26-jarige middenvelder.

MOOIE KANS STANDARD
Het is voorlopig afwachten hoeveel de Engelse club overheeft om Amallah in januari al binnen te halen. Gezien zijn contractsituatie zal sowieso niet de volle pot betaald worden. Maar de drang naar versterking bij Nottingham is groot en Engelse clubs beschikken traditiegetrouw over de nodige middelen. Standard lijkt de Marokkaan in ieder geval niet veel in de weg te leggen. Als de Rouches in januari nog iets aan hem kunnen verdienen, zullen ze die kans niet laten liggen. Zo voorkomen ze in ieder geval dat hij enkele maanden later gratis de deur uitwandelt.

LEES OOK: Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

Standard heeft het dossier-Amallah verkeerd aangepakt ...

Meest recent

Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

14
14
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

53
53
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

23
23
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

99
99
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

101
101
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

172
172
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

67
67
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

85
85
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

37
37
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

285
285
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

198
198
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

261
261
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

331
331
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

143
143
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

279
279
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1143
1143
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

109
109
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

53
53
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

118
118
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

665
665
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

258
258
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

721
721
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

188
188
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

262
262
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

46
46

Meer sportnieuws