Dankzij een late owngoal begon Brian Riemer met een deugddoende zege aan zijn avontuur als trainer van Anderlecht. Toch viel er niet alleen goed nieuws te rapen in Charleroi, waar Zeno Debast de strijd helaas al na een kwartiertje moest staken.
De 19-jarige verdediger kwam slecht neer op zijn enkel en moest mankend naar de kant. Na afloop klonk het al snel dat de blessure beter zou meevallen dan gevreesd, al was de zwelling daags nadien wel nog altijd te groot om de schade op te kunnen meten.
Voor een definitief verdict blijft het dus wachten tot Debast onder de scanner gaat. Zelf blaakt de drievoudig Rode Duivel alleszins van optimisme. Via zijn sociale mediakanalen liet hij de Paars-Witte fans maandagavond namelijk weten dat het goed met hem gaat.
FIT NA NIEUWJAAR?
Net zoals de clubdokter denkt Debast dus niet dat hij geruime tijd in de ziekenboeg zal vertoeven. In het Lotto Park kruist men alvast de vingers, want na nieuwjaar nemen de Brusselaars het achtereenvolgens op tegen Union en Club Brugge. Hopelijk mét Debast.
I’m ok! Thanks for the support mauves!💜 pic.twitter.com/t2wmkhpztc
— Zeno Debast (@ZenoDebast) December 26, 2022
LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers
Arne Decraene