'Arsenal gaat all-in: bod van 60 miljoen'

202
'Arsenal gaat all-in: bod van 60 miljoen'

In de Engelse Premier League is leider Arsenal FC op uitstekende wijze aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Gunners trokken maandagavond immers aan het langste einde in de Londense derby tegen West Ham United: 3-1. Ondertussen wordt er achter de schermen ook al werk gemaakt van versterking.


De ploeg van coach Mikel Arteta is bezig aan een uitstekend seizoen in de Premier League. Na 15 speeldagen staan de Gunners zowaar bovenaan het klassement met een knappe reeks van 40 op 45. En voorlopig tonen de Londenaren weinig tekenen van verzwakking. Maar om niets aan het toeval over te laten, wil de club zich in januari verder versterken.

Zoals geweten hengelt Arsenal al een tijdje achter de diensten van Mykhaylo Mudryk. Deze 21-jarige flankaanvaller brak de voorbije maanden helemaal door bij Shakhtar Donetsk en geldt als één van de grootste talenten in Europa. En de belangstelling van Arsenal neemt steeds concretere vormen aan. Zo zou de Londense club het dossier in een stroomversnelling hebben gebracht.

MILJOENENBOD
Volgens de Italiaanse transferwatchers Fabrizio Romano en Mirko Di Natale formuleerden de Engelsen inmiddels een bod van zo'n 60 miljoen euro, waarvan 20 miljoen aan bonussen en variabelen. Shakhtar zou desondanks nog niet helemaal overtuigd zijn. Maar mogelijk kunnen de speler en zijn entourage nog wat druk zetten. Mudryk zou zelf immers absoluut naar Arsenal wil verhuizen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

Arsenal wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

25
25
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

45
45
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

19
19
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

158
158
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

219
219
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

75
75
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

77
77
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

166
166
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

68
68
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

230
230
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

318
318
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

44
44
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

423
423
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

330
330
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

114
114
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

192
192
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

27
27
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

74
74
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

49
49
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

115
115
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

116
116
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

41
41
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33

Meer sportnieuws