'Arsenal gaat all-in: bod van 60 miljoen'

door
'Arsenal gaat all-in: bod van 60 miljoen'

In de Engelse Premier League is leider Arsenal FC op uitstekende wijze aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Gunners trokken maandagavond immers aan het langste einde in de Londense derby tegen West Ham United: 3-1. Ondertussen wordt er achter de schermen ook al werk gemaakt van versterking.


De ploeg van coach Mikel Arteta is bezig aan een uitstekend seizoen in de Premier League. Na 15 speeldagen staan de Gunners zowaar bovenaan het klassement met een knappe reeks van 40 op 45. En voorlopig tonen de Londenaren weinig tekenen van verzwakking. Maar om niets aan het toeval over te laten, wil de club zich in januari verder versterken.

Zoals geweten hengelt Arsenal al een tijdje achter de diensten van Mykhaylo Mudryk. Deze 21-jarige flankaanvaller brak de voorbije maanden helemaal door bij Shakhtar Donetsk en geldt als één van de grootste talenten in Europa. En de belangstelling van Arsenal neemt steeds concretere vormen aan. Zo zou de Londense club het dossier in een stroomversnelling hebben gebracht.

MILJOENENBOD
Volgens de Italiaanse transferwatchers Fabrizio Romano en Mirko Di Natale formuleerden de Engelsen inmiddels een bod van zo'n 60 miljoen euro, waarvan 20 miljoen aan bonussen en variabelen. Shakhtar zou desondanks nog niet helemaal overtuigd zijn. Maar mogelijk kunnen de speler en zijn entourage nog wat druk zetten. Mudryk zou zelf immers absoluut naar Arsenal wil verhuizen.

Arsenal wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

'Renard in overdrive: Anderlecht all-in voor toptarget'

Ondanks de deugddoende zege tegen KV Mechelen loert de crisis nog steeds om de hoek bij RSC ...

65
65
Foulon, Dean & D'Hondt: Lardot ontleedt speeldag 13

Afgelopen weekend stond speeldag 13 op het programma in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte ...

123
123
Peter Vandenbempt ontroert iedereen: "Zij is voor mij..."

Hij is al jaren de stem die zaterdagnamiddagen kleurt, het geweten van het Belgische voetbal. ...

36
36
'Code rood bij Antwerp: Gheysens richting uitgang?'

De crisis is compleet met Antwerp, dat door de nederlaag tegen STVV naar de voorlaatste plek in het ...

398
398
Essevee bestolen tegen Union? Dit zegt het reglement

Zulte Waregem zag zaterdag tegen landskampioen Union een einde komen aan een fraaie reeks van zes ...

126
126
'De Bruyne stomverbaasd na Napoli’s transferstunt'

Napoli verrast níet met een kopie van De Bruyne, maar met een plan dat het elftal in balans ...

83
83
Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

93
93
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

43
43
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

371
371
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

137
137
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

117
117
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

590
590
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

80
80
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

80
80
'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

157
157
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

61
61
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

45
45
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

126
126
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

137
137
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

51
51
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

406
406
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

721
721
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

180
180
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

237
237
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

236
236

Meer sportnieuws