'Arsenal gaat all-in: bod van 60 miljoen'

door
'Arsenal gaat all-in: bod van 60 miljoen'

In de Engelse Premier League is leider Arsenal FC op uitstekende wijze aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Gunners trokken maandagavond immers aan het langste einde in de Londense derby tegen West Ham United: 3-1. Ondertussen wordt er achter de schermen ook al werk gemaakt van versterking.


De ploeg van coach Mikel Arteta is bezig aan een uitstekend seizoen in de Premier League. Na 15 speeldagen staan de Gunners zowaar bovenaan het klassement met een knappe reeks van 40 op 45. En voorlopig tonen de Londenaren weinig tekenen van verzwakking. Maar om niets aan het toeval over te laten, wil de club zich in januari verder versterken.

Zoals geweten hengelt Arsenal al een tijdje achter de diensten van Mykhaylo Mudryk. Deze 21-jarige flankaanvaller brak de voorbije maanden helemaal door bij Shakhtar Donetsk en geldt als één van de grootste talenten in Europa. En de belangstelling van Arsenal neemt steeds concretere vormen aan. Zo zou de Londense club het dossier in een stroomversnelling hebben gebracht.

MILJOENENBOD
Volgens de Italiaanse transferwatchers Fabrizio Romano en Mirko Di Natale formuleerden de Engelsen inmiddels een bod van zo'n 60 miljoen euro, waarvan 20 miljoen aan bonussen en variabelen. Shakhtar zou desondanks nog niet helemaal overtuigd zijn. Maar mogelijk kunnen de speler en zijn entourage nog wat druk zetten. Mudryk zou zelf immers absoluut naar Arsenal wil verhuizen.

Arsenal wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

27
27
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

263
263
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

31
31
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

222
222
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

78
78
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

28
28
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

119
119
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

169
169
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

252
252
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

221
221
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

42
42
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

98
98
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

114
114
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

82
82
Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

292
292
Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

207
207
‘Anderlecht is het kotsbeu: speler wordt koud gedumpt’

Bij Anderlecht is het klaar. Wat begon als een snelle huuroplossing achterin, is in enkele maanden ...

535
535
Straffe Verschaeren zet de jacht in op Scifo & co

Yari Verschaeren kan vandaag geschiedenis schrijven bij RSC Anderlecht. De 24-jarige middenvelder ...

136
136
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

45
45
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

60
60
Anderlecht heeft diamant beet: cashen of alsnog houden?

RSC Anderlecht moet Europees voetbal halen, of anders in de zomer weer een speler extra verkopen. ...

434
434
Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

89
89
Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

49
49
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

137
137
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

152
152

Meer sportnieuws