'Genk dokt miljoenen voor winterse topaanwinst'

1058 stemmen
'Genk dokt miljoenen voor winterse topaanwinst'

Leider KRC Genk hervat maandagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een bezoek aan KV Kortrijk. Ondertussen wordt er achter de schermen ook werk gemaakt van versterking. Zo drukken de Limburgers achter de schermen door voor de komst van een nieuwe aanvaller.


Na de straffe prestaties van in de voorbije maanden doet Genk zowaar volop mee voor de titel. Iets wat men voor het seizoen niet had durven voorspellen. Maar nu het toch zover gekomen is, wil het bestuur niets aan het toeval overlaten. En dus is een extra kwaliteitsinjectie op komst. Zowel coach Wouter Vrancken als 'Head of Football' Dimitri De Condé bevestigden al dat Racing zich tijdens de komende wintermercato zal versterken.

Daarbij wil men vooral de aanvalslinie van vers bloed voorzien, zeker omdat niet duidelijk is wanneer de ongelukkige Luca Oyen zijn rentree zal maken. En daarvoor zijn de pijlen wederom gericht op Yira Sor. De Nigeriaan van Slavia Praag was afgelopen zomer al in beeld en sindsdien is Genk hem van dichtbij blijven volgen. Volgens de laatste berichten zouden de Limburgers zelfs serieus doordrukken voor zijn komst.

BIJNA RECORDTRANSFER
Het geloof in de kwaliteiten van Sor is dan ook groot in de Cegeka Arena. Dat bleek in de voorbije zomermercato al. Volgens Het Laatste Nieuws wou Genk toen zelfs zijn eigen clubrecord verbreken om de komst van de aanvaller te bekostigen. Er is sprake van een bedrag dat via bonussen zelfs over de 10 miljoen euro zou gaan. Tot een doorbraak kwam het toen echter niet en dat lijkt uiteindelijk een goede zaak voor Genk. Door uiteenlopende redenen maakte hij in de voorbije maanden weinig minuten, waardoor zijn prijs behoorlijk gezakt is. Toch zal Racing nog steeds de nodige miljoenen moeten dokken, maar binnen de club gelooft men dat Sor die investering waard is.

LEES OOK: 'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

Genk moet ook achterin nog wat versterking halen ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

9
9
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

11
11
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

11
11
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

49
49
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

51
51
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

46
46
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

86
86
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

36
36
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

120
120
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

94
94
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

19
19
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

147
147
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

340
340
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

220
220
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

68
68
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

702
702
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

468
468
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

478
478
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

357
357
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

655
655
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

327
327
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

487
487
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

135
135
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2119
2119
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

181
181

Meer sportnieuws