'Genk dokt miljoenen voor winterse topaanwinst'

door
'Genk dokt miljoenen voor winterse topaanwinst'

Leider KRC Genk hervat maandagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een bezoek aan KV Kortrijk. Ondertussen wordt er achter de schermen ook werk gemaakt van versterking. Zo drukken de Limburgers achter de schermen door voor de komst van een nieuwe aanvaller.


Na de straffe prestaties van in de voorbije maanden doet Genk zowaar volop mee voor de titel. Iets wat men voor het seizoen niet had durven voorspellen. Maar nu het toch zover gekomen is, wil het bestuur niets aan het toeval overlaten. En dus is een extra kwaliteitsinjectie op komst. Zowel coach Wouter Vrancken als 'Head of Football' Dimitri De Condé bevestigden al dat Racing zich tijdens de komende wintermercato zal versterken.

Daarbij wil men vooral de aanvalslinie van vers bloed voorzien, zeker omdat niet duidelijk is wanneer de ongelukkige Luca Oyen zijn rentree zal maken. En daarvoor zijn de pijlen wederom gericht op Yira Sor. De Nigeriaan van Slavia Praag was afgelopen zomer al in beeld en sindsdien is Genk hem van dichtbij blijven volgen. Volgens de laatste berichten zouden de Limburgers zelfs serieus doordrukken voor zijn komst.

BIJNA RECORDTRANSFER
Het geloof in de kwaliteiten van Sor is dan ook groot in de Cegeka Arena. Dat bleek in de voorbije zomermercato al. Volgens Het Laatste Nieuws wou Genk toen zelfs zijn eigen clubrecord verbreken om de komst van de aanvaller te bekostigen. Er is sprake van een bedrag dat via bonussen zelfs over de 10 miljoen euro zou gaan. Tot een doorbraak kwam het toen echter niet en dat lijkt uiteindelijk een goede zaak voor Genk. Door uiteenlopende redenen maakte hij in de voorbije maanden weinig minuten, waardoor zijn prijs behoorlijk gezakt is. Toch zal Racing nog steeds de nodige miljoenen moeten dokken, maar binnen de club gelooft men dat Sor die investering waard is.

LEES OOK: 'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Genk moet ook achterin nog wat versterking halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

33
33
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

21
21
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

22
22
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

94
94
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

16
16
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

90
90
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

360
360
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

209
209
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

249
249
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

205
205
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

42
42
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

232
232
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

69
69
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

401
401
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

234
234
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

93
93
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

89
89
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

135
135
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

400
400
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

81
81
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

197
197
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

70
70
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

411
411
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

256
256

Meer sportnieuws