'Genk dokt miljoenen voor winterse topaanwinst'

door
'Genk dokt miljoenen voor winterse topaanwinst'

Leider KRC Genk hervat maandagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een bezoek aan KV Kortrijk. Ondertussen wordt er achter de schermen ook werk gemaakt van versterking. Zo drukken de Limburgers achter de schermen door voor de komst van een nieuwe aanvaller.


Na de straffe prestaties van in de voorbije maanden doet Genk zowaar volop mee voor de titel. Iets wat men voor het seizoen niet had durven voorspellen. Maar nu het toch zover gekomen is, wil het bestuur niets aan het toeval overlaten. En dus is een extra kwaliteitsinjectie op komst. Zowel coach Wouter Vrancken als 'Head of Football' Dimitri De Condé bevestigden al dat Racing zich tijdens de komende wintermercato zal versterken.

Daarbij wil men vooral de aanvalslinie van vers bloed voorzien, zeker omdat niet duidelijk is wanneer de ongelukkige Luca Oyen zijn rentree zal maken. En daarvoor zijn de pijlen wederom gericht op Yira Sor. De Nigeriaan van Slavia Praag was afgelopen zomer al in beeld en sindsdien is Genk hem van dichtbij blijven volgen. Volgens de laatste berichten zouden de Limburgers zelfs serieus doordrukken voor zijn komst.

BIJNA RECORDTRANSFER
Het geloof in de kwaliteiten van Sor is dan ook groot in de Cegeka Arena. Dat bleek in de voorbije zomermercato al. Volgens Het Laatste Nieuws wou Genk toen zelfs zijn eigen clubrecord verbreken om de komst van de aanvaller te bekostigen. Er is sprake van een bedrag dat via bonussen zelfs over de 10 miljoen euro zou gaan. Tot een doorbraak kwam het toen echter niet en dat lijkt uiteindelijk een goede zaak voor Genk. Door uiteenlopende redenen maakte hij in de voorbije maanden weinig minuten, waardoor zijn prijs behoorlijk gezakt is. Toch zal Racing nog steeds de nodige miljoenen moeten dokken, maar binnen de club gelooft men dat Sor die investering waard is.

LEES OOK: 'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

Genk moet ook achterin nog wat versterking halen ...

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

22
22
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

40
40
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

22
22
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

169
169
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

52
52
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

265
265
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

34
34
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

132
132
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

314
314
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

365
365
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

186
186
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

607
607
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

407
407
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

94
94
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

198
198
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

131
131
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

119
119
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

164
164
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

440
440
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

680
680
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

333
333
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

188
188
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

157
157
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

557
557
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

548
548

Meer sportnieuws