'Genk dokt miljoenen voor winterse topaanwinst'

door
'Genk dokt miljoenen voor winterse topaanwinst'

Leider KRC Genk hervat maandagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een bezoek aan KV Kortrijk. Ondertussen wordt er achter de schermen ook werk gemaakt van versterking. Zo drukken de Limburgers achter de schermen door voor de komst van een nieuwe aanvaller.


Na de straffe prestaties van in de voorbije maanden doet Genk zowaar volop mee voor de titel. Iets wat men voor het seizoen niet had durven voorspellen. Maar nu het toch zover gekomen is, wil het bestuur niets aan het toeval overlaten. En dus is een extra kwaliteitsinjectie op komst. Zowel coach Wouter Vrancken als 'Head of Football' Dimitri De Condé bevestigden al dat Racing zich tijdens de komende wintermercato zal versterken.

Daarbij wil men vooral de aanvalslinie van vers bloed voorzien, zeker omdat niet duidelijk is wanneer de ongelukkige Luca Oyen zijn rentree zal maken. En daarvoor zijn de pijlen wederom gericht op Yira Sor. De Nigeriaan van Slavia Praag was afgelopen zomer al in beeld en sindsdien is Genk hem van dichtbij blijven volgen. Volgens de laatste berichten zouden de Limburgers zelfs serieus doordrukken voor zijn komst.

BIJNA RECORDTRANSFER
Het geloof in de kwaliteiten van Sor is dan ook groot in de Cegeka Arena. Dat bleek in de voorbije zomermercato al. Volgens Het Laatste Nieuws wou Genk toen zelfs zijn eigen clubrecord verbreken om de komst van de aanvaller te bekostigen. Er is sprake van een bedrag dat via bonussen zelfs over de 10 miljoen euro zou gaan. Tot een doorbraak kwam het toen echter niet en dat lijkt uiteindelijk een goede zaak voor Genk. Door uiteenlopende redenen maakte hij in de voorbije maanden weinig minuten, waardoor zijn prijs behoorlijk gezakt is. Toch zal Racing nog steeds de nodige miljoenen moeten dokken, maar binnen de club gelooft men dat Sor die investering waard is.

LEES OOK: Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

Genk moet ook achterin nog wat versterking halen ...

Meest recent

'Kompany helemaal verloren: monstertransfer in de maak'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

4
4
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

859
859
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

78
78
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

141
141
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

150
150
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

334
334
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

356
356
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

198
198
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

257
257
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

88
88
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

198
198
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

896
896
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

206
206
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

52
52
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

43
43
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

330
330
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

294
294
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

171
171
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

403
403
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

356
356
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

236
236
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

71
71
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

399
399
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

135
135
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

78
78

Meer sportnieuws