'Genk dokt miljoenen voor winterse topaanwinst'

door
'Genk dokt miljoenen voor winterse topaanwinst'

Leider KRC Genk hervat maandagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een bezoek aan KV Kortrijk. Ondertussen wordt er achter de schermen ook werk gemaakt van versterking. Zo drukken de Limburgers achter de schermen door voor de komst van een nieuwe aanvaller.


Na de straffe prestaties van in de voorbije maanden doet Genk zowaar volop mee voor de titel. Iets wat men voor het seizoen niet had durven voorspellen. Maar nu het toch zover gekomen is, wil het bestuur niets aan het toeval overlaten. En dus is een extra kwaliteitsinjectie op komst. Zowel coach Wouter Vrancken als 'Head of Football' Dimitri De Condé bevestigden al dat Racing zich tijdens de komende wintermercato zal versterken.

Daarbij wil men vooral de aanvalslinie van vers bloed voorzien, zeker omdat niet duidelijk is wanneer de ongelukkige Luca Oyen zijn rentree zal maken. En daarvoor zijn de pijlen wederom gericht op Yira Sor. De Nigeriaan van Slavia Praag was afgelopen zomer al in beeld en sindsdien is Genk hem van dichtbij blijven volgen. Volgens de laatste berichten zouden de Limburgers zelfs serieus doordrukken voor zijn komst.

BIJNA RECORDTRANSFER
Het geloof in de kwaliteiten van Sor is dan ook groot in de Cegeka Arena. Dat bleek in de voorbije zomermercato al. Volgens Het Laatste Nieuws wou Genk toen zelfs zijn eigen clubrecord verbreken om de komst van de aanvaller te bekostigen. Er is sprake van een bedrag dat via bonussen zelfs over de 10 miljoen euro zou gaan. Tot een doorbraak kwam het toen echter niet en dat lijkt uiteindelijk een goede zaak voor Genk. Door uiteenlopende redenen maakte hij in de voorbije maanden weinig minuten, waardoor zijn prijs behoorlijk gezakt is. Toch zal Racing nog steeds de nodige miljoenen moeten dokken, maar binnen de club gelooft men dat Sor die investering waard is.

LEES OOK: KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Genk moet ook achterin nog wat versterking halen ...

Meest recent

Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

0
0
Leko voert viert wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

56
56
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

40
40
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

47
47
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

97
97
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

207
207
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

204
204
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

39
39
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

92
92
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

177
177
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

104
104
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

167
167
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

171
171
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

394
394
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

351
351
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

236
236
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

160
160
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

134
134
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

226
226
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

80
80
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

388
388
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

124
124
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

422
422
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

182
182

Meer sportnieuws