Saudi's breken stilte over transfer Ronaldo

door
Saudi's breken stilte over transfer Ronaldo

Op zijn 37ste beleeft Cristiano Ronaldo wellicht de moeilijkste periode uit zijn carrière. Zijn contract bij Manchester United werd vlak voor het WK verbroken nadat hij zich het voorbije halfjaar helemaal onmogelijk gemaakt had en ook zijn basisplaats kwijtgespeeld was, iets wat hem daarna in Qatar ook overkwam bij de Portugese nationale ploeg. De zoektocht naar een nieuwe club loopt ook niet helemaal lekker en hij lijkt op weg naar Al-Nassr uit Saudi-Arabië.


Die transfer lijkt er vooral te komen bij gebrek aan andere opties, want in Europa lijkt er zich geen enkele gegadigde gemeld te hebben. Ronaldo schoof dan maar aan voor de onderhandelingen met de Saudi's, die wel nog steeds een jaarloon van maar liefst 200 miljoen euro veil zouden hebben. Het bleef de laatste dagen wel stil over de deal.

Nu komt er toch een signaal van Marcelo Salazar, de technisch directeur van Al-Nassr. Die laat echter niet het achterste van zijn tong zien. "Het is niet aan mij om ja of neen te zeggen. Laat ons wachten hoe de zaken zich tot de jaarwisseling ontwikkelen", vertelt hij aan Flashscore. "Zoals jullie zien, gaat het om onderhandelingen met een enorme impact, niet alleen op de club maar op het hele land en het mondiale voetbal. Ze moeten dus gevoerd worden door hogere instanties."

AMBASSADEUR
Misschien dat de Saudische overheid zich ook met de deal gaat moeien, want Ronaldo kan hen ook nog dienen. Zo verschenen al berichten dat er voor hem een contract tot 2030 klaar zou liggen, zodat de Portugees na het einde van zijn spelerscarrière als ambassadeur voor Saudi-Arabië aan de slag kan gaan. Zij proberen immers om samen met Egypte en Griekenland het WK 2030 te organiseren.

Zal Ronaldo daar tekenen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

78
78
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

39
39
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

24
24
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

44
44
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

248
248
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

165
165
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

187
187
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

342
342
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

595
595
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

390
390
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

328
328
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

423
423
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

657
657
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

146
146
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

146
146
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

56
56
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

27
27
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

56
56
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

73
73
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

167
167
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

116
116
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

358
358
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

140
140
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

248
248
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

45
45
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

260
260

Meer sportnieuws