'Concurrentie beeft bij transfer-masterplan Guardiola'

304
'Concurrentie beeft bij transfer-masterplan Guardiola'

Manchester City is sterk aan de tweede seizoenshelft begonnen en trok donderdag aan het langste einde in de bekerclash tegen rivaal Liverpool FC. De ploeg van coach Pep Guardiola lijkt dan ook helemaal klaar om in de komende maanden weer op prijzenjacht te gaan. Desondanks blijft er volgens de Spaanse trainer ruimte voor verbetering.


Guardiola beschikt bij Man City al jaren over één van de beste selecties in het Europese voetbal. En die kern werd afgelopen zomer nog eens gevoelig versterkt. Met Erling Haaland werd een ongeziene doelpuntenmachine aangetrokken. Zo zit de Noor na 25 matchen (club + land) al aan 30 goals dit seizoen. Als doublure van Haaland werd het Argentijnse talent Julian Alvarez dan weer naar het Etihad Stadium gehaald. En die kroonde zich zowaar tot één van de revelaties van het voorbije WK.

Met Haaland (22) en Alvarez (22) lijkt de aanvalslinie dus voldoende gewapend voor de komende jaren. Maar ook het middenveld kan wat verjonging gebruiken. Een opvolger voor Ilkay Gündogan is bijvoorbeeld welgekomen. De aanvoerder is inmiddels alweer 32 jaar en loopt na het seizoen bovendien uit contract. Een verlenging van de overeenkomst lijkt niet op voorhand uitgesloten, maar Guardiola zou inmiddels al een ideale opvolger in gedachten hebben.

ZWARE CONCURRENTIE
Volgens The Sun heeft de toptrainer namelijk zijn zinnen gezet op Jude Bellingham. De Engelse middenvelder maakt al een tijdje indruk bij Borussia Dortmund en bevestigde de afgelopen weken ook tijdens het WK. De clubleiding van City zou alvast achter het plan van de trainer staan. Al zal het niet evident worden om de strijd om Bellingham te winnen. Zo zou ook Real Madrid een goede kans maken.

LEES OOK: Kan KAA Gent profiteren? Drama bij Europese tegenstander

🚀

Manchester City heeft nu al de sterkste kern in de PL ...

Meest recent

8 op 10 - Kranten vol lof voor 'patron' bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft de sluimerende crisis voorlopig weer de kop ingedrukt. Paars-Wit pakte ...

164
164
Union meet de schade op: "Hoort niet op voetbalveld"

Union SG blijft uitstekend presteren in de League Phase van de Europa League. Donderdagavond werd ...

48
48
UEL/UECL: Blamage Milan-Belgen, Ajax klopt De Ketelaere

Donderdagavond wordt de derde speelronde in de League Phase van de Europa League afgewerkt. ...

34
34
Welke crisis? Anderlecht herpakt zich tegen zwakke Polen

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond herpakt na enkele mindere resultaten. Op het veld van ...

64
64
STVV boekt straffe stunt in Denemarken; nieuwe opdoffer Gent

De Belgische teams in de Cofererence League hebben er een uiteenlopende tweede speeldag opzitten. AA ...

146
146
"Het is 2026" - Bekende presentatrice in de bres voor Club

Club Brugge maakt ondertussen al enkele seizoenen indruk op het Europese toneel. Desondanks wordt ...

369
369
Anderlecht domineert in Polen: "Geef hem de kapiteinsband"

Na een erg lastige week, moest RSC Anderlecht donderdagavond absoluut de rug rechten. En daar ...

200
200
Wedergeboorte bij KRC Genk: "Ben het levende bewijs"

KRC Genk is goed uit de interlandbreak gekomen. De Limburgers wisten hun competitiematch tegen KV ...

70
70
UEL/UECL: Nederlanders aan het feest, Salah nekt Vrancken

Donderdagavond wordt de derde speelronde in de League Phase van de Europa League afgewerkt. ...

30
30
7 op 9! Union duldt geen tegenstand in nieuwe Europese triomf

Union SG staat er na drie speeldagen uitstekend voor in de Europa League. Achter gesloten deuren won ...

56
56
Bruno onthult basiself: zeven wissels tegenover bekerduel

RSC Anderlecht staat donderdagavond onder behoorlijke druk. Na de recente 0 op 6 moet Paars-Wit in ...

86
86
Vertonghen schaakmat gezet: straffe beelden duiken op

Jan Vertonghen zit zeker niet stil na zijn voetbalcarrière. De voormalig Rode Duivel liep al ...

27
27
'Belgische Pirlo': Italië in ban van metamorfose De Bruyne

Nadat hij afgelopen weekend nog geviseerd werd, heeft Kevin De Bruyne indruk gemaakt in de Champions ...

188
188
Jan Boskamp tot tranen toe beroert: verhaal raakt héél diep

Wie Jan Boskamp kent, weet dat achter die norse blik een man schuilt die bij voetbalfans bijzonder ...

59
59
Club Brugge op koers in UCL: droomaffiche in 1/8ste finales?

Club Brugge blijft hoge toppen scheren in de Champions League. Een week na de stuntzege op ...

132
132
Trieste beelden op Jan Breydel: "Regelrechte schande"

Het Jan Breydel-stadion liep woensdagavond weer helemaal vol voor de Champions League-match van Club ...

412
412
‘Real Madrid slaat toe: Rode Duivel wordt nieuwe Courtois’

Thibaut Courtois zegt dat hij de Rode Duivels overslaat om bij Real Madrid zijn plaats te ...

329
329
Vitor Bruno onder druk gezet: steunpilaar spreekt zich uit

RSC Anderlecht kruist donderdagavond de degens met het Poolse Jagiellonia Bialystok. Het kan dan ...

366
366
Vanhaezebrouck beoordeelt Club Brugge: "Meeval van ref"

Een week na de stunt in San Siro boekte Club Brugge een nieuwe overwinning in de Champions League. ...

618
618
Anderlecht in crisisstemming: dagen Bruno al geteld?

Na de bekerblamage tegen Beerschot kan RSC Anderlecht straks in Polen maar beter winnen van ...

216
216
Genk blijft gaan: volgend goudhaantje verlengt contract

KRC Genk is dit seizoen niet in Europa actief, maar dat betekent niet dat er doordeweeks niks te ...

108
108
Club Brugge mag dromen: computer voorspelt CL-stunt

Na drie speeldagen in de Champions League zit Club Brugge al aan zes punten. Hoewel niemand in Jan ...

383
383
Anderlecht krijgt extra opsteker uit ziekenboeg

Met het mes op de keel neemt RSC Anderlecht het op speeldag drie van de Europa League straks tegen ...

132
132
Revelatie bij Club Brugge: dure topaankoop in nesten

In de eerste helft liep het niet van een leien dakje, maar uiteindelijk werd het voor Club Brugge ...

359
359
'Bruno blijft roteren: vier wijzigingen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht vertoeft momenteel in Polen, waar er veel druk op de ketel staat voor Vitor Bruno en ...

412
412

Meer sportnieuws