'Bellingham geeft groen licht voor schoktransfer'

286 stemmen
'Bellingham geeft groen licht voor schoktransfer'

Komende zomer mogen we weer enkele megatransfers verwachten. Eén van de dossiers om naar uit te kijken is dat van Jude Bellingham, want de nog steeds maar 19-jarige middenvelder blijft hoge ogen gooien. Op het WK was hij één van de uitblinkers bij Engeland en in de openingsmatch tegen Iran maakte hij ook zijn eerste doelpunt voor de nationale ploeg. Volgens Marca heeft Bellingham nu zelf een beslissing genomen over zijn toekomst.


Een toptransfer in de zomer lijkt stilaan onafwendbaar en de voorbije maanden leken we af te stevenen op een tweestrijd tussen Liverpool en Manchester City om zijn handtekening. Maar de Engelse kleppers lijken nu alsnog in het zand te bijten, want volgens The Sun heeft Real Madrid plots de beste papieren om Bellingham binnen te halen.

De Koninklijke volgde het getouwtrek eerst vanop een afstandje, maar zou nu toch beslist hebben om zich in de strijd te mengen en zou volgens Fichajes zelfs bereid zijn om tot maar liefst 150 miljoen euro te gaan. In de Spaanse hoofdstad zouden ze ervan overtuigd zijn dat Bellingham volgend seizoen in het maagdelijk witte shirt zal spelen.

Real wil zijn middenveld nog verder blijven verjongen, want Luka Modric en Toni Kroos raken al op leeftijd en in de zomer werd Casemiro al verkocht aan Manchester United. De voorbije zomers haalde Real daarom ook al Eduardo Camavinga en Aurelien Tchouameni binnen.

En volgens Marca heeft Real Madrid nu ook het grote voordeel dat Bellingham zélf zijn voorkeur geeft voor een transfer naar de Spaanse hoofdstad. Liverpool zou geen kans meer maken op zijn handtekening en de 19-jarige zou nu de prioriteit gegeven hebben voor een transfer naar de Koninklijke.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Past Bellingham goed bij Real Madrid?

Meest recent

Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

4
4
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

11
11
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

18
18
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

24
24
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

216
216
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

270
270
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

117
117
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

48
48
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

516
516
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

102
102
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

117
117
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

149
149
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

139
139
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

67
67
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

432
432
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

137
137
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

166
166
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

165
165
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

201
201
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

593
593
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

169
169
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

170
170
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

412
412

Meer sportnieuws