'Bellingham geeft groen licht voor schoktransfer'

door
'Bellingham geeft groen licht voor schoktransfer'

Komende zomer mogen we weer enkele megatransfers verwachten. Eén van de dossiers om naar uit te kijken is dat van Jude Bellingham, want de nog steeds maar 19-jarige middenvelder blijft hoge ogen gooien. Op het WK was hij één van de uitblinkers bij Engeland en in de openingsmatch tegen Iran maakte hij ook zijn eerste doelpunt voor de nationale ploeg. Volgens Marca heeft Bellingham nu zelf een beslissing genomen over zijn toekomst.


Een toptransfer in de zomer lijkt stilaan onafwendbaar en de voorbije maanden leken we af te stevenen op een tweestrijd tussen Liverpool en Manchester City om zijn handtekening. Maar de Engelse kleppers lijken nu alsnog in het zand te bijten, want volgens The Sun heeft Real Madrid plots de beste papieren om Bellingham binnen te halen.

De Koninklijke volgde het getouwtrek eerst vanop een afstandje, maar zou nu toch beslist hebben om zich in de strijd te mengen en zou volgens Fichajes zelfs bereid zijn om tot maar liefst 150 miljoen euro te gaan. In de Spaanse hoofdstad zouden ze ervan overtuigd zijn dat Bellingham volgend seizoen in het maagdelijk witte shirt zal spelen.

Real wil zijn middenveld nog verder blijven verjongen, want Luka Modric en Toni Kroos raken al op leeftijd en in de zomer werd Casemiro al verkocht aan Manchester United. De voorbije zomers haalde Real daarom ook al Eduardo Camavinga en Aurelien Tchouameni binnen.

En volgens Marca heeft Real Madrid nu ook het grote voordeel dat Bellingham zélf zijn voorkeur geeft voor een transfer naar de Spaanse hoofdstad. Liverpool zou geen kans meer maken op zijn handtekening en de 19-jarige zou nu de prioriteit gegeven hebben voor een transfer naar de Koninklijke.

LEES OOK: 'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

Past Bellingham goed bij Real Madrid?

Meest recent

'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

23
23
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

95
95
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

300
300
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

52
52
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

708
708
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

94
94
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

170
170
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

248
248
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

105
105
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

316
316
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

313
313
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

68
68
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

39
39
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

870
870
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

93
93
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

163
163
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

693
693
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

369
369
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

265
265
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

635
635
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

439
439
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

389
389
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

94
94
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

830
830
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

286
286

Meer sportnieuws