Storck overtuigd: "Zij zijn titelkandidaat nummer één"

door
Storck overtuigd:

Aanstaande maandag wordt het tweede deel van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgewerkt. En er staan dan opnieuw verschillende interessante wedstrijden op het programma. Leider KRC Genk gaat dan bijvoorbeeld op bezoek bij het KV Kortrijk van ex-coach Bernd Storck.


De Limburgers waren in de eerste seizoenshelft alvast dé dominante ploeg. Zo werd de WK-break ingezet met een straffe reeks van 46 op 51. Nochtans werd na het zomerse vertrek van verschillende sterkhouders en de aanstelling van een nieuwe trainer, een soort van overgangsjaar verwacht in de Cegeka Arena. Maar Genk lijkt dan toch volop te gaan meestrijden voor de landstitel.

Storck gaat zelfs nog een stapje verder. Volgens de Duitsers is zijn ex-ploeg momenteel dé grootste titelkandidaat. "Ik weet het: Racing Genk is de kandidaat nummer één voor de titel", klonk het op de Kortrijkse clubwebstek. "Ik zag de bekerwedstrijd tegen Anderlecht: Genk was tijdens de tweede helft en de verlengingen het beste team. Het is dan ook een grote uitdaging voor ons, maar we hebben niets te verliezen. Integendeel, we hebben veel te winnen."

GEVAAR ONUACHU
Om iets te winnen, zal Kortrijk wel moeten trachten om topschutter Paul Onuachu aan banden te leggen. Storck kent de Nigeriaanse spits alvast erg goed. "Je kunt hem niet met één man afstoppen, je moet er twee of drie op zetten. En je moet nog meer doen: je moet de voorzetten van de vleugelspelers verhinderen. En dan weet je dat er ook nog wel andere spelers zijn die kunnen scoren."

LEES OOK: Spektakel bij Dender-Westerlo, KV Kortrijk baalt in CPL

Genk is momenteel de grootste titelkandidaat ...

Meest recent

Fink vloekt: ziekenboeg KRC Genk breidt verder uit

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

0
0
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

91
91
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

77
77
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

192
192
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

40
40
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

128
128
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

314
314
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

116
116
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

195
195
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

100
100
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

148
148
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

76
76
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

767
767
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

88
88
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

220
220
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

331
331
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

326
326
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

244
244
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

242
242
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

273
273
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

469
469
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

560
560
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

90
90
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

303
303

Meer sportnieuws