Storck overtuigd: "Zij zijn titelkandidaat nummer één"

423 stemmen
Storck overtuigd:

Aanstaande maandag wordt het tweede deel van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgewerkt. En er staan dan opnieuw verschillende interessante wedstrijden op het programma. Leider KRC Genk gaat dan bijvoorbeeld op bezoek bij het KV Kortrijk van ex-coach Bernd Storck.


De Limburgers waren in de eerste seizoenshelft alvast dé dominante ploeg. Zo werd de WK-break ingezet met een straffe reeks van 46 op 51. Nochtans werd na het zomerse vertrek van verschillende sterkhouders en de aanstelling van een nieuwe trainer, een soort van overgangsjaar verwacht in de Cegeka Arena. Maar Genk lijkt dan toch volop te gaan meestrijden voor de landstitel.

Storck gaat zelfs nog een stapje verder. Volgens de Duitsers is zijn ex-ploeg momenteel dé grootste titelkandidaat. "Ik weet het: Racing Genk is de kandidaat nummer één voor de titel", klonk het op de Kortrijkse clubwebstek. "Ik zag de bekerwedstrijd tegen Anderlecht: Genk was tijdens de tweede helft en de verlengingen het beste team. Het is dan ook een grote uitdaging voor ons, maar we hebben niets te verliezen. Integendeel, we hebben veel te winnen."

GEVAAR ONUACHU
Om iets te winnen, zal Kortrijk wel moeten trachten om topschutter Paul Onuachu aan banden te leggen. Storck kent de Nigeriaanse spits alvast erg goed. "Je kunt hem niet met één man afstoppen, je moet er twee of drie op zetten. En je moet nog meer doen: je moet de voorzetten van de vleugelspelers verhinderen. En dan weet je dat er ook nog wel andere spelers zijn die kunnen scoren."

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Genk is momenteel de grootste titelkandidaat ...

Meest recent

Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

16
16
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

19
19
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

227
227
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

178
178
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

105
105
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

183
183
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

47
47
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

68
68
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

26
26
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

62
62
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

118
118
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

363
363
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

141
141
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

354
354
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

481
481
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

37
37
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1187
1187
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

49
49
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

128
128
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

463
463
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

163
163
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

186
186
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

91
91
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

126
126

Meer sportnieuws