'Nainggolan op weg naar verrassende bestemming'

door
'Nainggolan op weg naar verrassende bestemming'

Het verhaal van Radja Nainggolan bij Antwerp FC zit er nu ook definitief op. Dat de Great Old hem van de hand wou doen was natuurlijk al een tijdje bekend, volgens Het Nieuwsblad werd inmiddels ook zijn contract ontbonden. En dus is het uitkijken naar waar de middenvelder zijn carrière zal voortzetten.


In de zomer van 2021 werd Nainggolan nog met de nodige toeters en bellen voorgesteld bij Antwerp, maar hij kon de hoge verwachtingen nooit volledig inlossen. Bovendien bleven extra-sportieve akkefietjes nooit ver weg. Zo werd hij al daags na zijn transfer betrapt met de nodige promilles te veel achter het stuur. Het zou niet de laatste keer zijn dat de middenvelder zich liet pakken op een verkeersovertreding. En dit seizoen werd hij vlak voor de match tegen Standard op de dug-out gespot terwijl hij van een e-sigaret lurkte.

Voor Antwerp was dat het incident teveel. Zo werd Nainggolan teruggezet naar de B-kern en de club liet verstaan dat ze zou meewerken aan een winterse transfer. Inmiddels lijkt een oplossing ook gevonden. Dinsdag raakte al bekend dat de middenvelder zijn spullen was komen ophalen. En nu meldt Het Nieuwsblad dat zijn contract in onderling overleg werd ontbonden. Normaal gezien had hij nog een lopende overeenkomst tot eind dit seizoen, maar nu kan hij dus als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club.

RICHTING MLS?
En die zoektocht leidt hem mogelijk naar een opvallende bestemming. Ex-club Cagliari, dat momenteel teleurstellende 14de staat in de Serie B, zou een terugkeer niet op voorhand uitsluiten. Al lijkt Nainggolan dan wel flink te moeten inleveren. Daarnaast stelt HNB dat zijn naam ook de ronde doet in de MLS. Meer bepaald bij het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham. Afwachten dus waar de 34-jarige uiteindelijk zijn kribbel zal zetten.

LEES OOK: Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

Antwerp had hem beter zijn contract laten uitdoen ...

Meest recent

Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

36
36
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

115
115
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

113
113
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

91
91
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

155
155
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

50
50
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

380
380
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

19
19
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

380
380
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

111
111
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

300
300
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

456
456
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

263
263
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

281
281
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

498
498
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

499
499
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

286
286
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

268
268
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

303
303
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

162
162
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

367
367
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

88
88
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

276
276
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

408
408
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

334
334

Meer sportnieuws