'Nainggolan op weg naar verrassende bestemming'

door
'Nainggolan op weg naar verrassende bestemming'

Het verhaal van Radja Nainggolan bij Antwerp FC zit er nu ook definitief op. Dat de Great Old hem van de hand wou doen was natuurlijk al een tijdje bekend, volgens Het Nieuwsblad werd inmiddels ook zijn contract ontbonden. En dus is het uitkijken naar waar de middenvelder zijn carrière zal voortzetten.


In de zomer van 2021 werd Nainggolan nog met de nodige toeters en bellen voorgesteld bij Antwerp, maar hij kon de hoge verwachtingen nooit volledig inlossen. Bovendien bleven extra-sportieve akkefietjes nooit ver weg. Zo werd hij al daags na zijn transfer betrapt met de nodige promilles te veel achter het stuur. Het zou niet de laatste keer zijn dat de middenvelder zich liet pakken op een verkeersovertreding. En dit seizoen werd hij vlak voor de match tegen Standard op de dug-out gespot terwijl hij van een e-sigaret lurkte.

Voor Antwerp was dat het incident teveel. Zo werd Nainggolan teruggezet naar de B-kern en de club liet verstaan dat ze zou meewerken aan een winterse transfer. Inmiddels lijkt een oplossing ook gevonden. Dinsdag raakte al bekend dat de middenvelder zijn spullen was komen ophalen. En nu meldt Het Nieuwsblad dat zijn contract in onderling overleg werd ontbonden. Normaal gezien had hij nog een lopende overeenkomst tot eind dit seizoen, maar nu kan hij dus als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club.

RICHTING MLS?
En die zoektocht leidt hem mogelijk naar een opvallende bestemming. Ex-club Cagliari, dat momenteel teleurstellende 14de staat in de Serie B, zou een terugkeer niet op voorhand uitsluiten. Al lijkt Nainggolan dan wel flink te moeten inleveren. Daarnaast stelt HNB dat zijn naam ook de ronde doet in de MLS. Meer bepaald bij het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham. Afwachten dus waar de 34-jarige uiteindelijk zijn kribbel zal zetten.

LEES OOK: Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Antwerp had hem beter zijn contract laten uitdoen ...

Meest recent

Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

27
27
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

13
13
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

129
129
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

108
108
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

216
216
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

71
71
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

206
206
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

40
40
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

251
251
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

382
382
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

484
484
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

113
113
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

199
199
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

23
23
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

343
343
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

300
300
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

301
301
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

220
220
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

390
390
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

85
85
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

124
124
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

124
124
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

65
65
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

123
123
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

102
102

Meer sportnieuws