'Nainggolan op weg naar verrassende bestemming'

door
'Nainggolan op weg naar verrassende bestemming'

Het verhaal van Radja Nainggolan bij Antwerp FC zit er nu ook definitief op. Dat de Great Old hem van de hand wou doen was natuurlijk al een tijdje bekend, volgens Het Nieuwsblad werd inmiddels ook zijn contract ontbonden. En dus is het uitkijken naar waar de middenvelder zijn carrière zal voortzetten.


In de zomer van 2021 werd Nainggolan nog met de nodige toeters en bellen voorgesteld bij Antwerp, maar hij kon de hoge verwachtingen nooit volledig inlossen. Bovendien bleven extra-sportieve akkefietjes nooit ver weg. Zo werd hij al daags na zijn transfer betrapt met de nodige promilles te veel achter het stuur. Het zou niet de laatste keer zijn dat de middenvelder zich liet pakken op een verkeersovertreding. En dit seizoen werd hij vlak voor de match tegen Standard op de dug-out gespot terwijl hij van een e-sigaret lurkte.

Voor Antwerp was dat het incident teveel. Zo werd Nainggolan teruggezet naar de B-kern en de club liet verstaan dat ze zou meewerken aan een winterse transfer. Inmiddels lijkt een oplossing ook gevonden. Dinsdag raakte al bekend dat de middenvelder zijn spullen was komen ophalen. En nu meldt Het Nieuwsblad dat zijn contract in onderling overleg werd ontbonden. Normaal gezien had hij nog een lopende overeenkomst tot eind dit seizoen, maar nu kan hij dus als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club.

RICHTING MLS?
En die zoektocht leidt hem mogelijk naar een opvallende bestemming. Ex-club Cagliari, dat momenteel teleurstellende 14de staat in de Serie B, zou een terugkeer niet op voorhand uitsluiten. Al lijkt Nainggolan dan wel flink te moeten inleveren. Daarnaast stelt HNB dat zijn naam ook de ronde doet in de MLS. Meer bepaald bij het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham. Afwachten dus waar de 34-jarige uiteindelijk zijn kribbel zal zetten.

LEES OOK: Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Antwerp had hem beter zijn contract laten uitdoen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

62
62
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

56
56
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

55
55
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

104
104
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

31
31
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

95
95
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

94
94
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

524
524
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

72
72
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

177
177
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

69
69
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

106
106
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

660
660
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

162
162
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

266
266
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

124
124
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

686
686
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

262
262
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

171
171
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

204
204
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

302
302
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

238
238
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

407
407
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

272
272
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

545
545

Meer sportnieuws