'Nainggolan op weg naar verrassende bestemming'

door
'Nainggolan op weg naar verrassende bestemming'

Het verhaal van Radja Nainggolan bij Antwerp FC zit er nu ook definitief op. Dat de Great Old hem van de hand wou doen was natuurlijk al een tijdje bekend, volgens Het Nieuwsblad werd inmiddels ook zijn contract ontbonden. En dus is het uitkijken naar waar de middenvelder zijn carrière zal voortzetten.


In de zomer van 2021 werd Nainggolan nog met de nodige toeters en bellen voorgesteld bij Antwerp, maar hij kon de hoge verwachtingen nooit volledig inlossen. Bovendien bleven extra-sportieve akkefietjes nooit ver weg. Zo werd hij al daags na zijn transfer betrapt met de nodige promilles te veel achter het stuur. Het zou niet de laatste keer zijn dat de middenvelder zich liet pakken op een verkeersovertreding. En dit seizoen werd hij vlak voor de match tegen Standard op de dug-out gespot terwijl hij van een e-sigaret lurkte.

Voor Antwerp was dat het incident teveel. Zo werd Nainggolan teruggezet naar de B-kern en de club liet verstaan dat ze zou meewerken aan een winterse transfer. Inmiddels lijkt een oplossing ook gevonden. Dinsdag raakte al bekend dat de middenvelder zijn spullen was komen ophalen. En nu meldt Het Nieuwsblad dat zijn contract in onderling overleg werd ontbonden. Normaal gezien had hij nog een lopende overeenkomst tot eind dit seizoen, maar nu kan hij dus als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club.

RICHTING MLS?
En die zoektocht leidt hem mogelijk naar een opvallende bestemming. Ex-club Cagliari, dat momenteel teleurstellende 14de staat in de Serie B, zou een terugkeer niet op voorhand uitsluiten. Al lijkt Nainggolan dan wel flink te moeten inleveren. Daarnaast stelt HNB dat zijn naam ook de ronde doet in de MLS. Meer bepaald bij het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham. Afwachten dus waar de 34-jarige uiteindelijk zijn kribbel zal zetten.

LEES OOK: Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

Antwerp had hem beter zijn contract laten uitdoen ...

Meest recent

‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

24
24
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

18
18
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

22
22
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

151
151
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

96
96
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

169
169
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

243
243
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

30
30
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

109
109
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

45
45
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

505
505
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

139
139
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

235
235
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

286
286
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

243
243
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

176
176
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

95
95
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

68
68
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

106
106
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

461
461
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

237
237
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

353
353
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

172
172
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

244
244
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

287
287

Meer sportnieuws