'Transfer nabij: Nainggolan maakt kastje op Bosuil leeg'

632 stemmen
'Transfer nabij: Nainggolan maakt kastje op Bosuil leeg'

Antwerp FC heeft dinsdagavond indruk gemaakt tijdens zijn eerste wedstrijd na de WK-break. Zo kwalificeerde de Great Old zich voor de kwartfinales van de beker van België door met 4-0 te winnen van Standard. En dat terwijl coach Mark van Bommel een aantal belangrijke pionnen moest missen.


De Great Old moest het onder meer doen zonder Vincent Janssen, die met een schorsing in de tribune plaatsnam. Michel-Ange Balikwisha was dan weer onvoldoende fit geraakt voor het duel met zijn ex-ploeg. Maar vooral het middenveld was behoorlijk zwaar gehavend. Pieter Gerkens en Alhassan Yusuf lagen immers in de lappenmand. En uiteraard was er ook van Radja Nainggolan geen spoor te bekennen.

Na enkele extra-sportieve incidenten werd de ex-Rode Duivel enkele weken geleden immers terug gezet naar de B-kern. Vlak voor het WK maakte Antwerp dan weer bekend dat het mee zal werken aan een winters vertrek. En zijn transfer lijkt nu ook nabij. Bij Sporza liet analist Patrick Goots, kind aan huis bij het stamnummer één, immers verstaan dat Nainggolan zijn kastje op de Bosuil inmiddels is komen leegmaken omdat hij dicht bij een andere club staat.

VERVANGER IN JANUARI
Wat zijn exacte bestemming zal worden, kon Goots nog niet zeggen. Dat zal in de komende dagen en weken moeten blijken. Vanaf 1 januari kan hij officieel bij een andere club zijn kribbel zetten. De kans is overigens groot dat Antwerp zelf een directe vervanger zal halen op het middenveld. Zeker nu de Great Old op twee fronten actief blijft.

LEES OOK: Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

🚀

Antwerp heeft Nainggolan te snel afgeschreven ...

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

23
23
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

42
42
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

105
105
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

161
161
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

203
203
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

319
319
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

71
71
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

569
569
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

640
640
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

336
336
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

445
445
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

72
72
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

215
215
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

72
72
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

121
121
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

559
559
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

723
723
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

230
230
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

171
171
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

193
193
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

445
445
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

115
115
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

126
126
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

199
199
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

637
637

Meer sportnieuws