'Transfer nabij: Nainggolan maakt kastje op Bosuil leeg'

632 stemmen
'Transfer nabij: Nainggolan maakt kastje op Bosuil leeg'

Antwerp FC heeft dinsdagavond indruk gemaakt tijdens zijn eerste wedstrijd na de WK-break. Zo kwalificeerde de Great Old zich voor de kwartfinales van de beker van België door met 4-0 te winnen van Standard. En dat terwijl coach Mark van Bommel een aantal belangrijke pionnen moest missen.


De Great Old moest het onder meer doen zonder Vincent Janssen, die met een schorsing in de tribune plaatsnam. Michel-Ange Balikwisha was dan weer onvoldoende fit geraakt voor het duel met zijn ex-ploeg. Maar vooral het middenveld was behoorlijk zwaar gehavend. Pieter Gerkens en Alhassan Yusuf lagen immers in de lappenmand. En uiteraard was er ook van Radja Nainggolan geen spoor te bekennen.

Na enkele extra-sportieve incidenten werd de ex-Rode Duivel enkele weken geleden immers terug gezet naar de B-kern. Vlak voor het WK maakte Antwerp dan weer bekend dat het mee zal werken aan een winters vertrek. En zijn transfer lijkt nu ook nabij. Bij Sporza liet analist Patrick Goots, kind aan huis bij het stamnummer één, immers verstaan dat Nainggolan zijn kastje op de Bosuil inmiddels is komen leegmaken omdat hij dicht bij een andere club staat.

VERVANGER IN JANUARI
Wat zijn exacte bestemming zal worden, kon Goots nog niet zeggen. Dat zal in de komende dagen en weken moeten blijken. Vanaf 1 januari kan hij officieel bij een andere club zijn kribbel zetten. De kans is overigens groot dat Antwerp zelf een directe vervanger zal halen op het middenveld. Zeker nu de Great Old op twee fronten actief blijft.

LEES OOK: Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Antwerp heeft Nainggolan te snel afgeschreven ...

Meest recent

Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

7
7
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

14
14
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

156
156
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

138
138
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

342
342
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandenvoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

114
114
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

78
78
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

109
109
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

133
133
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

170
170
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

147
147
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

131
131
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

450
450
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

515
515
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

807
807
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

240
240
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

201
201
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

525
525
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

179
179
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

306
306
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1005
1005
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

172
172
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

604
604
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

317
317

Meer sportnieuws