'Transfer nabij: Nainggolan maakt kastje op Bosuil leeg'

632 stemmen
'Transfer nabij: Nainggolan maakt kastje op Bosuil leeg'

Antwerp FC heeft dinsdagavond indruk gemaakt tijdens zijn eerste wedstrijd na de WK-break. Zo kwalificeerde de Great Old zich voor de kwartfinales van de beker van België door met 4-0 te winnen van Standard. En dat terwijl coach Mark van Bommel een aantal belangrijke pionnen moest missen.


De Great Old moest het onder meer doen zonder Vincent Janssen, die met een schorsing in de tribune plaatsnam. Michel-Ange Balikwisha was dan weer onvoldoende fit geraakt voor het duel met zijn ex-ploeg. Maar vooral het middenveld was behoorlijk zwaar gehavend. Pieter Gerkens en Alhassan Yusuf lagen immers in de lappenmand. En uiteraard was er ook van Radja Nainggolan geen spoor te bekennen.

Na enkele extra-sportieve incidenten werd de ex-Rode Duivel enkele weken geleden immers terug gezet naar de B-kern. Vlak voor het WK maakte Antwerp dan weer bekend dat het mee zal werken aan een winters vertrek. En zijn transfer lijkt nu ook nabij. Bij Sporza liet analist Patrick Goots, kind aan huis bij het stamnummer één, immers verstaan dat Nainggolan zijn kastje op de Bosuil inmiddels is komen leegmaken omdat hij dicht bij een andere club staat.

VERVANGER IN JANUARI
Wat zijn exacte bestemming zal worden, kon Goots nog niet zeggen. Dat zal in de komende dagen en weken moeten blijken. Vanaf 1 januari kan hij officieel bij een andere club zijn kribbel zetten. De kans is overigens groot dat Antwerp zelf een directe vervanger zal halen op het middenveld. Zeker nu de Great Old op twee fronten actief blijft.

LEES OOK: Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Antwerp heeft Nainggolan te snel afgeschreven ...

Meest recent

Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

15
15
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

53
53
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

46
46
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

104
104
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

148
148
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

367
367
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

338
338
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

307
307
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

84
84
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

621
621
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

70
70
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

275
275
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

55
55
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

112
112
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

423
423
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

137
137
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

115
115
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

74
74
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

210
210
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

647
647
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

892
892
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

717
717
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

117
117
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

519
519
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

703
703

Meer sportnieuws