'Zomeraanwinst onderweg naar uitgang bij Club Brugge'

318 stemmen
'Zomeraanwinst onderweg naar uitgang bij Club Brugge'

Ook voor de supporters van Club Brugge zit het wachten erop, woensdagavond gaat voor Blauw-Zwart de tweede seizoenshelft van start. In de 1/8ste finales van de Croky Cup krijgen de Bruggelingen het bezoek van STVV. Het wordt dus uitkijken naar hoe coach Carl Hoefkens zijn basispionnen zal posteren.


Sowieso zal Hoefkens geen beroep kunnen doen om Roman Yaremchuk, die uit is tot na nieuwjaar. En ook Dedryck Boyata ligt in de lappenmand. Maar voorts is de selectie op volle sterkte en dus is de concurrentie op bepaalde posities wel erg scherp. Met name dan in de aanvalslinie, met onder meer Andreas Skov Olsen, Noa Lang, Ferran Jutgla, Tajon Buchanan, Kamal Sowah en de jonge Antonio Nusa die azen op een basisplek.

Die concurrentie lijkt vooral slecht nieuws voor Cyle Larin. De Canadese international werd afgelopen zomer transfervrij opgepikt, maar geraakte vooralsnog niet verder dan een beperkte invallersrol. Gezien zijn matige WK-campagne en de vele alternatieven voorin, lijkt daar niet snel verandering in te komen. Zeker niet als Yaremchuk straks weer fit is. Volgens het Turkse Cumhuriyet is de kans dan ook reëel dat hij in januari alweer vertrekt.

DEGRADATIEKANDIDAAT LA LIGA
Eerder deze week geraakte alvast bekend dat het Spaanse Cadiz CF, voorlaatste in La Liga, interesse toont. Een huurbeurt lijkt in dat geval het meest realistische scenario. Volgens Fotospor werd de naam van Larin ook voorgelegd bij Galatasaray, maar de topclub uit Istanbul zou vriendelijk bedankt hebben voor zijn diensten. Afwachten dus of er nog meer clubs zich aan het front melden.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Club kan Larin beter behouden tot komende zomer ...

Meest recent

KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

1
1
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

25
25
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

28
28
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

52
52
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

82
82
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

24
24
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

104
104
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

31
31
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

160
160
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

46
46
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

252
252
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

191
191
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

647
647
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

177
177
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

73
73
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

65
65
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

357
357
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

675
675
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

54
54
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

509
509
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

138
138
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

52
52
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

269
269
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

44
44
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

55
55

Meer sportnieuws