'Zomeraanwinst onderweg naar uitgang bij Club Brugge'

door
'Zomeraanwinst onderweg naar uitgang bij Club Brugge'

Ook voor de supporters van Club Brugge zit het wachten erop, woensdagavond gaat voor Blauw-Zwart de tweede seizoenshelft van start. In de 1/8ste finales van de Croky Cup krijgen de Bruggelingen het bezoek van STVV. Het wordt dus uitkijken naar hoe coach Carl Hoefkens zijn basispionnen zal posteren.


Sowieso zal Hoefkens geen beroep kunnen doen om Roman Yaremchuk, die uit is tot na nieuwjaar. En ook Dedryck Boyata ligt in de lappenmand. Maar voorts is de selectie op volle sterkte en dus is de concurrentie op bepaalde posities wel erg scherp. Met name dan in de aanvalslinie, met onder meer Andreas Skov Olsen, Noa Lang, Ferran Jutgla, Tajon Buchanan, Kamal Sowah en de jonge Antonio Nusa die azen op een basisplek.

Die concurrentie lijkt vooral slecht nieuws voor Cyle Larin. De Canadese international werd afgelopen zomer transfervrij opgepikt, maar geraakte vooralsnog niet verder dan een beperkte invallersrol. Gezien zijn matige WK-campagne en de vele alternatieven voorin, lijkt daar niet snel verandering in te komen. Zeker niet als Yaremchuk straks weer fit is. Volgens het Turkse Cumhuriyet is de kans dan ook reëel dat hij in januari alweer vertrekt.

DEGRADATIEKANDIDAAT LA LIGA
Eerder deze week geraakte alvast bekend dat het Spaanse Cadiz CF, voorlaatste in La Liga, interesse toont. Een huurbeurt lijkt in dat geval het meest realistische scenario. Volgens Fotospor werd de naam van Larin ook voorgelegd bij Galatasaray, maar de topclub uit Istanbul zou vriendelijk bedankt hebben voor zijn diensten. Afwachten dus of er nog meer clubs zich aan het front melden.

LEES OOK: Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Club kan Larin beter behouden tot komende zomer ...

Meest recent

Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

11
11
Van transferbom tot familieman: Nainggolan verrast

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

200
200
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

122
122
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

103
103
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

103
103
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

106
106
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

76
76
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

339
339
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

76
76
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

307
307
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

113
113
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

726
726
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

422
422
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

116
116
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

520
520
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

647
647
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

961
961
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

163
163
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

117
117
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

142
142
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

177
177
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

209
209
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

81
81
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

263
263

Meer sportnieuws