'Zomeraanwinst onderweg naar uitgang bij Club Brugge'

318 stemmen
'Zomeraanwinst onderweg naar uitgang bij Club Brugge'

Ook voor de supporters van Club Brugge zit het wachten erop, woensdagavond gaat voor Blauw-Zwart de tweede seizoenshelft van start. In de 1/8ste finales van de Croky Cup krijgen de Bruggelingen het bezoek van STVV. Het wordt dus uitkijken naar hoe coach Carl Hoefkens zijn basispionnen zal posteren.


Sowieso zal Hoefkens geen beroep kunnen doen om Roman Yaremchuk, die uit is tot na nieuwjaar. En ook Dedryck Boyata ligt in de lappenmand. Maar voorts is de selectie op volle sterkte en dus is de concurrentie op bepaalde posities wel erg scherp. Met name dan in de aanvalslinie, met onder meer Andreas Skov Olsen, Noa Lang, Ferran Jutgla, Tajon Buchanan, Kamal Sowah en de jonge Antonio Nusa die azen op een basisplek.

Die concurrentie lijkt vooral slecht nieuws voor Cyle Larin. De Canadese international werd afgelopen zomer transfervrij opgepikt, maar geraakte vooralsnog niet verder dan een beperkte invallersrol. Gezien zijn matige WK-campagne en de vele alternatieven voorin, lijkt daar niet snel verandering in te komen. Zeker niet als Yaremchuk straks weer fit is. Volgens het Turkse Cumhuriyet is de kans dan ook reëel dat hij in januari alweer vertrekt.

DEGRADATIEKANDIDAAT LA LIGA
Eerder deze week geraakte alvast bekend dat het Spaanse Cadiz CF, voorlaatste in La Liga, interesse toont. Een huurbeurt lijkt in dat geval het meest realistische scenario. Volgens Fotospor werd de naam van Larin ook voorgelegd bij Galatasaray, maar de topclub uit Istanbul zou vriendelijk bedankt hebben voor zijn diensten. Afwachten dus of er nog meer clubs zich aan het front melden.

LEES OOK: "50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Club kan Larin beter behouden tot komende zomer ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

10
10
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

23
23
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

86
86
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

46
46
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

20
20
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

57
57
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

154
154
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

472
472
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

122
122
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

149
149
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

119
119
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

94
94
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

159
159
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

887
887
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

144
144
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

293
293
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

99
99
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

804
804
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

157
157
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

183
183
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

223
223
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

72
72
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

235
235
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

1104
1104
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

102
102

Meer sportnieuws