'Club Brugge weldra verlost van overbodige WK-ganger'

door
'Club Brugge weldra verlost van overbodige WK-ganger'

Geen enkele ploeg in België kende tijdens het afgelopen WK in Qatar meer afgevaardigden dan Club Brugge. De landskampioen had maar liefst acht spelers die in een selectie voor het wereldkampioenschap werden opgenomen. Ook de Rode Duivels troffen tegen Canada twee Club-spelers. Zowel Tajon Buchanan als Cyle Larin maakten namelijk minuten tegen ons land. Laatstgenoemde zou wel eens aan zijn laatste weken bij Blauw-Zwart kunnen bezig zijn. 


Volgens OneSoccer zou Cadiz immers interesse hebben in Cyle Larin. De 27-jarige aanvaller van Club Brugge speelt nog maar sinds vorige zomer in Blauw-Zwarte loondienst, maar schopte het sindsdien echter nooit tot basisspeler. Gezien het feit dat de landskampioen in het slot van de transferperiode ook nog Roman Yaremchuk toevoegde aan de ruime Brugse spelerskern lijkt Larin inmiddels helemaal overbodig bij Club Brugge. De komende weken wil Cadiz alvast bekijken hoe het Larin uit zijn penibele situatie kan verlossen. 

Club Brugge kan zich echter wel in de handen wrijven wat de interesse in Larin betreft. De Canadees kwam immers transfervrij over tijdens de afgelopen zomermercato, waardoor Blauw-Zwart ongetwijfeld wat 'winst' zal trachten te maken op de aanvaller. Volgens Transfermarkt bezit Larin ook een marktwaarde van zes miljoen euro. Een bedrag dat Cadiz echter wel niet lijkt te gaan neertellen. 

Uitleenbeurt? 

Wat wel een oplossing kan bieden voor Blauw-Zwart én Cadiz is een mogelijke uitleenbeurt. Op die manier kan Larin toch de nodige minuten maken op een hoog niveau, en hoeft Club Brugge de Canadees niet helemaal af te schrijven. Cadiz staat momenteel op een negentiende plaats in de Spaanse hoogste klasse. De ploeg wist tot nu toe nog maar negen keer te scoren. Iets waar Larin dus ongetwijfeld verandering in dient te brengen. 

LEES OOK: Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Wat is de beste oplossing voor Club Brugge en Larin?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

151
151
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

73
73
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

86
86
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

61
61
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

89
89
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

306
306
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

408
408
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

256
256
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

376
376
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

105
105
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

629
629
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

553
553
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

406
406
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

329
329
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

126
126
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

348
348
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

67
67
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

572
572
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

341
341
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

433
433
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

270
270
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

476
476
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

260
260
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

245
245
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1733
1733

Meer sportnieuws