'Club Brugge weldra verlost van overbodige WK-ganger'

door
'Club Brugge weldra verlost van overbodige WK-ganger'

Geen enkele ploeg in België kende tijdens het afgelopen WK in Qatar meer afgevaardigden dan Club Brugge. De landskampioen had maar liefst acht spelers die in een selectie voor het wereldkampioenschap werden opgenomen. Ook de Rode Duivels troffen tegen Canada twee Club-spelers. Zowel Tajon Buchanan als Cyle Larin maakten namelijk minuten tegen ons land. Laatstgenoemde zou wel eens aan zijn laatste weken bij Blauw-Zwart kunnen bezig zijn. 


Volgens OneSoccer zou Cadiz immers interesse hebben in Cyle Larin. De 27-jarige aanvaller van Club Brugge speelt nog maar sinds vorige zomer in Blauw-Zwarte loondienst, maar schopte het sindsdien echter nooit tot basisspeler. Gezien het feit dat de landskampioen in het slot van de transferperiode ook nog Roman Yaremchuk toevoegde aan de ruime Brugse spelerskern lijkt Larin inmiddels helemaal overbodig bij Club Brugge. De komende weken wil Cadiz alvast bekijken hoe het Larin uit zijn penibele situatie kan verlossen. 

Club Brugge kan zich echter wel in de handen wrijven wat de interesse in Larin betreft. De Canadees kwam immers transfervrij over tijdens de afgelopen zomermercato, waardoor Blauw-Zwart ongetwijfeld wat 'winst' zal trachten te maken op de aanvaller. Volgens Transfermarkt bezit Larin ook een marktwaarde van zes miljoen euro. Een bedrag dat Cadiz echter wel niet lijkt te gaan neertellen. 

Uitleenbeurt? 

Wat wel een oplossing kan bieden voor Blauw-Zwart én Cadiz is een mogelijke uitleenbeurt. Op die manier kan Larin toch de nodige minuten maken op een hoog niveau, en hoeft Club Brugge de Canadees niet helemaal af te schrijven. Cadiz staat momenteel op een negentiende plaats in de Spaanse hoogste klasse. De ploeg wist tot nu toe nog maar negen keer te scoren. Iets waar Larin dus ongetwijfeld verandering in dient te brengen. 

LEES OOK: 'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Wat is de beste oplossing voor Club Brugge en Larin?

Meest recent

Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

2
2
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

7
7
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

90
90
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

196
196
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

37
37
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

346
346
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

25
25
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

10
10
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

103
103
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

263
263
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

168
168
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

719
719
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

133
133
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

183
183
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

421
421
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

71
71
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

589
589
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

433
433
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

680
680
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

523
523
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

282
282
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1323
1323
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

383
383
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

403
403
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

167
167

Meer sportnieuws