'Man Utd haalt uit: dubbelslag van 230 miljoen'

door
'Man Utd haalt uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester United wou dit seizoen een nieuwe start nemen met de aanstelling van Erik ten Hag, maar de eerste seizoenshelft was weer bijzonder woelig. United begon dramatisch aan zijn seizoen, herpakte zich wel, maar kende weinig rust door de nukkige Cristiano Ronaldo. De etterbuil barstte helemaal met een hallucinant interview, waarna het contract van de Portugese vedette in onderling overleg ontbonden werd.


Daardoor moet United in januari de transfermarkt op, want er zal uiteraard een vervanger voor Ronaldo gevonden moeten worden. De namen van WK-revelatie Gonçalo Ramos (Benfica), die Ronaldo bij Portugal uit de ploeg speelde, en Cody Gakpo (PSV) zingen al rond. Maar Ten Hag denkt ook al verder, met name aan volgende zomer. Dan zou hij de transfermarkt helemaal op zijn kop willen zetten.

Volgens The Sun wil de Nederlandse coach zijn middenveld dan immers verder verjongen met een waanzinnige dubbelslag. Hij zou namelijk Jude Bellingham én Frenkie de Jong naar Old Trafford willen halen. Voor de komst van het duo zou er maar liefst 230 miljoen euro klaarliggen. Mocht het plannetje van Ten Hag slagen, zou United plots weer helemaal tussen de groten staan.

WEINIG KANS
De kans lijkt echter niet al te groot dat United erin zal slagen beiden te strikken. Zelfs één van hen binnenhalen, zou al een prestatie zijn. Elke Europese grootmacht trekt immers aan de mouw van Bellingham en veel van die clubs staan al verder dan United. Met De Jong flirtte Ten Hag dan weer al lange tijd vorige zomer, maar de Nederlandse middenvelder wou toen niet vertrekken bij FC Barcelona. Dat zal wellicht wel nog steeds af willen van zijn loodzware concurrent, maar het is maar de vraag of De Jong nu plots wel open zal staan voor een transfer.

LEES OOK: 'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Is dat een realistisch plan van Man Utd?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

5
5
'Transferfiasco Anderlecht: januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

17
17
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

319
319
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

56
56
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

120
120
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

194
194
Napoli wipt Milan: uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

49
49
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

550
550
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

323
323
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

325
325
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

471
471
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

244
244
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1192
1192
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

342
342
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

355
355
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

135
135
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

314
314
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

176
176
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

81
81
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

83
83
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

833
833
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

162
162
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

500
500
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

119
119
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

569
569

Meer sportnieuws